Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video Tuzlama çalışması yapmayan İBB vatandaşı isyan ettirdi Elimiz kırılsaydı da oy vermeseydik
Tuzlama çalışması yapmayan İBB vatandaşı isyan ettirdi: Elimiz kırılsaydı da oy vermeseydik
Tuzlama çalışması yapmayan İBB vatandaşı isyan ettirdi: Elimiz kırılsaydı da oy vermeseydik
Sabah saatlerinde aniden etkili olan kar yağışında işe gitmeye çalışan vatandaşlar, kayganlaşan merdivenlerde düşmemek için zor anlar yaşadı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün günler öncesi yaptığı uyarılara rağmen İBB tarafından üst geçit ve merdivenlerinde herhangi bir tuzlanma çalışmasının olmaması vatandaşların tepkisine neden oldu.

Merdivenlerden zor yürüdüğünü anlatan vatandaş, “İmamoğlu'nun İstanbul'u... Yani elimiz kırılsaydı da oy vermeseydik. Günler öncesinden haber verildi, kar geliyor diye, adama masal geliyor galiba, ya da inanmıyor. İnsan bir hazırlık yapar, bir şey yapar. Şu hale bakın merdivenler olduğu gibi buz tutmuş vaziyette, kimsenin umurunda değil. Olmayacak işlerle uğraşıyor, işine bak ya, İstanbul'a bir çivi çak ya. Nerden seçtik seni anlamıyorum ki? Olacak şey değil ya” ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.