Video Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmazdan Nihat Özdemire "Sayı saymasını bilmiyor"
Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmazdan Nihat Özdemire: Sayı saymasını bilmiyor
Antalyaspor Başkanı Mustafa Yılmaz'dan Nihat Özdemir'e: "Sayı saymasını bilmiyor"
Ziraat Türkiye Kupası finalinde Beşiktaş'a 2-0 mağlup olan Antalyaspor'un kulüp başkanı Mustafa Yılmaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, 'Maalesef Türkiye Futbol Federasyonunun bir büyük tiyatrosuna bir kez daha şahit olduk. Fazla konuşmak istemiyorum. Ben Beşiktaş'ı hem şampiyonluğundan dolayı hem de Ziraat Türkiye Kupası'nı kazandıklarından dolayı tebrik ediyorum. TFF'ye de 'yazıklar olsun' diyorum. Anadolu kulüplerini bu hale getirdiler. Maalesef İstanbul'un uşaklığını yapıyorlar.' ifadelerini kullandı. Bir gazetecinin iki takımın taraftar sayısıyla ilgili bir sorusu üzerine Yılmaz, şöyle konuştu:
'Taraftar sayısıyla ilgili zaten. 1'e 3. 300 taraftarım dışarıda alınmıyor, ben Nihat Başkana söylüyorum, 'Benim taraftarım dışarıda, her taraf Beşiktaşlı diyorum.' Sayı saymasını bilmiyor ama federasyon başkanı olmuş, yazıklar olsun.'

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.