Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Video İddiaya girdiği Galatasaraylı öğretmenine, 20 soruda 20 doğru yaparak Trabzonspor forması giydirdi
İddiaya girdiği Galatasaraylı öğretmenine, 20 soruda 20 doğru yaparak Trabzonspor forması giydirdi
İddiaya girdiği Galatasaraylı öğretmenine, 20 soruda 20 doğru yaparak Trabzonspor forması giydirdi
Ankara'da özel bir okulda okuyan Trabzonspor taraftarı Baturalp Ölmez (13), Türkçe sınavından 20 soruda 20 doğru yaparak iddiaya girdiği Galatasaraylı öğretmeni Gülçin Ergül'e (28) bordo mavili takımın formasını giydirdi.

Öğretmen Gülçin Ergül, öğrencileriyle zaman zaman ilgi alanlarına göre iddiaya girdiklerini ifade ederek, 'Baturalp'in ilgi alanı futbol olduğu için onun aklına gelen ilk şey öğretmenine Trabzonspor forması giydirmekti. Ben de onu kırmadım. 'Sınavdan 20'de 20 yaparsan ben senin bu isteğini gerçekleştireceğim' dedim. Bu da ondan çok etkilendi. Çok mutlu oldu. Ben de öğrencimin başarısını teşvik ettiğim için mutlu oldum' diye konuştu.

Öğretmeniyle girdiği iddiayı kazanmak için sınava motive olup daha çok çalıştığını söylen Baturalp Ölmez, 'Eğer iddiayı kaybetseydim Fenerbahçe forması giyecektim' dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.