Video "Söylediklerimi tekrar izledim, başka yere kaydırıldığını gördüm
Söylediklerimi tekrar izledim, başka yere kaydırıldığını gördüm”
"Söylediklerimi tekrar izledim, başka yere kaydırıldığını gördüm”
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, “Sözlerimin başka yerlere çekilip başkana karşı kullanılmasına izin vermem. Başkan istifa edecekmiş, hoca istifa edecekmiş. Başka bir şey istiyor musunuz? Bir yıl daha buradayım, kovsalar da gitmeyeceğim” dedi.
Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenen basın toplantısında siyah-beyazlı takımın Teknik Direktörü Şenol Güneş, açıklamalarda bulundu. Güneş, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, transfer yapılmaması ile ilgili yönetimi eleştirdiği yönündeki haberlere tepki gösterdi.Ülkemizin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini ifade ederek sözlerine başlayan deneyimli çalıştırıcı, "Yine şehitlerimiz var. Bu acıların son bulmasını diliyoruz, ne iş yaptığınız önemli değil. Hangi işi yaparsanız yapın ülkede yaşanan olaylar yüzünden güne mutsuz başlıyorsunuz" ifadelerini kullandı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.