YazarlarLaga luga yok Millet Evet dedi

Laga luga yok. Millet 'Evet' dedi.

Elvan Alkaya
ElvanAlkayaİnternet Yazarı
Referandumda 'Evet' oyu verenleri denize dökmeye çalışan Hüsnü,

Kahvehanedeki vatandaşlara 'Hayır' diyeceksin diye silah doğrultan terörist mort oldu.

Gurbetçilerin üzerine atlarını, itlerini salan Hollanda,

Üniversitesine telekonferansla PKK elebaşısını bağlayan, devlet televizyonunda yalanlarla Türkiye'deki referanduma müdahale etmeye kalkışan Merkel pert oldu.

"Bahçeli 16 Nisan akşamı hayır çıkacağını gördü şimdiden kaçmanın taşlarını döşüyor" saçmalığının sahibesi Meral Akşener,

Referandum kampanyasında 'Tek adama hayır' üzerinden yürüyüp, parti kanunlarıyla kendi partisinde değiştirilemeyen 'Tek adam' unvanına sahip Kılıçdaroğlu yine mağlup oldu.

"Kürdistan'ın geleceği için referandumda hayır oyu verin”, “Referandumdan 'Hayır' çıkmaza PKK saldırılarını artıracağız” tehditkarı PKK'lılar,

Referandum için 'Hayır' kampanyası yürütüp, 'Baharda ikinci darbe geliyor' algısına başlayan tüm FETÖcüler milletin şamarını sandıkta tadanlardan oldu.

Sırtını PKK'ya dayayıp, eline geçen siyaset hakkını terörizme destek için kullanan,

Referandumda %10 oy kaybedip, kazdığı hendeklerle çukur siyasetine gömülen HDP oldu.

Teröristlere 'Hayır' kampanyası için salonlarını açıp, Bakanlarımızın gurbetçilerle buluşmasına müsaade etmeyen Avrupa,

Referandumdan 'Evet' çıkmasından endişe duyduğunu tekerrür edip duran, Haçlı torunlarının kurumları kaybeden oldu.

Hazmedin: Erdoğan Yine Kazandı

16 Nisan referandumu ile Erdoğan; Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sonra milletten ikinci kez güvenoyu aldı. Tabiri caizse 7 düvelin Erdoğan'a karşı olduğu bir referandumdan TEK BAŞINA ZAFERLE ÇIKTI!

Avrupa'nın yoğun baskılarına ve yüklü paralarla yürütülen basın-medya karalamalarını hezimete uğrattı. Türkiye'de parti amblemi konulmamış muhalif kampanyayı ise taban destekçileri ile bir kez daha sandığa gömdü.

Kendi partisi içindeki FETÖ kalıntılarının yoğun uğraşlarına karşın, milletin oyu ile terörist artıklarına bir kez daha meydan okudu.(Ak Parti teşkilatına gidip “Kapı kapı gezelim” diyenleri geri çevirenleri, parti içinde ikilik yaratıp adeta 'hayır' çıksın diye çalışanları, referandumda 'hayır' çıkacak diye sevinen Ak görünümlü ne idüğü belirsizler… Kendi memleketimde neler olduğunu üzülerek takip ettim. FETÖ artıklarını tepeden göremeyenler, umarım yakında derin uykusundan uyanır…)

16 Nisan referandum sonuçları sulandırılanlar için altını çizmekte fayda görüyorum: Laga luga yok. Millet 'Evet' dedi.

Şimdi millet bir kez daha referanduma gitmeyi bekliyor. Sırada, 15 Temmuz şehitlerinin katillerine idam için yapılacak referandumda 'Evet' demek var…