Yazarlar Bir yıl önce basında bugün

Bir yıl önce basında bugün

Kadir Demirel
Kadir Demirel Gazete Yazarı

Yeni Şafak

Köşk''ten döner- Yine aynı senaryo... En çok oy alan rektör adayları YÖK tarafından tırpanlanıyor. Gürüz, Sezer''in önüne de kendi listesini koyuyor.

Sabah

6 yılda dünya devi oldu- Piyasa değeri 17 milyar dolara ulaşan Turkcell, Volkswagen, Renault, Lufthansa ve Volvo''nun da bulundugu birçok büyüğü geçti

Milliyet

Paralar ithal otoya- 6 ayda otomobil alımına 3.5 milyar dolar harcandı. 2.2 milyar doları yabancı markalara,106 bini ithal olmak üzere 206 bin otomobil satıldı.

Hürriyet

Hizip kuracak param yok- Baykal kırgın: Bana hizipçi diyorlar. Hizip kuracak ne param, ne de talimatla harekete geçecek insanlarım var."

Zaman

İşin sırrı parada- Parasızlık adaleti bitirirken mafyayı büyütüyor. Mahkumlar getirilemiyor. Adalet Bakanı, "Ödeneksizlik nedeniyle sıkıntılar yaşıyoruz"dedi.

akit

312. madde çalışıyor- "TC baskı ve vahşet sistemi yarattı" diyerek PKK''yla mücadeleyi eleştiren Yaşar Kemal''e mahkeme başkanı "beraat" kararı verdi.

Radikal

7 milyar dolarlık delik- Fon''a devredilen 8 bankanın ilk üç aylık zararı 506 trilyon. Geçen yılın zararıyla birlikte fatura 4.4 katrilyonu (7 milyar dolar) buluyor

Dolar: 622.500 Mark: 303.400 Altın: 38.700.000 Borsa: 14.348

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.