Yazarlar Düzenbazlık, bunların karakteridir

Düzenbazlık, bunların karakteridir!

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Sahtekârlık, ABD’nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey’nin yüzünden akıyor. Yüzsüzlüğün şahikasında cirit atıyor. İnsan demeye bin şahit lazım!

Amerika Birleşik Terör Devletinin Kurnaz Tilki’si “bir ay içinde ikinci kez” Ankara’ya geldi:

“Fırsat bu fırsat!” diye düşünüyorlar…

“Rusya ile araları limoni iken, Türkiye’yi nasıl kafalarız?” hesabı!

Washington’ın Kaşar Madrabazı, bizlere “şirin görünmek için” Kırık Türkçesi ile aynen şöyle diyor:

Bugün, bizim müttefikimiz Türkiye’nin askerleri tehditle karşı karşıyadır. Bu tehdit Rusya ve Esad’tan geliyor. Sahada şehidimiz var. Başınız sağ olsun...”

Nedir, bu? Timsahın gözyaşlarıdır!

YEMEZLER

Haydut ABD’nin himayesindeki YPG/PKK’nın şehit ettiği onca askerimiz için gıkı çıkmayan Jeffrey kahpesinin sahneye koyduğu bu süfli tiyatroya kanıp “ABD ile birlikte hareket etmeye başlayacağız” öyle mi?

Hem Türkiye’de hem de Suriye’de verdiğimiz birçok şehidimizin katili olan Terörist Başı Şahin Cilo için “General Mazlum sizi yakında Beyaz Saray’da görmek istiyorum” diyen…

Düzenbaz Sarı Kovboy’un, işbu “terörist sevici” lafını ve davetini bir anda unutup onun “Suriye için ne talebi varsa, anında yerine getireceğiz” ha!

-Yemezler!

“Denize düştük” diye, yılana sarılmayacağız!

ALAYININ ELLERİ KANLI

Barış Pınarı Harekâtı bölgesinde ABD ile yapılan malum mutabakat da sürekli ihlal ediliyor…

“Amerikan Askerleri” konumundaki YPG-PKK’lı teröristlerin askerlerimize ve sivillere saldırıları hiç kesilmedi!

Barış Pınarı Harekâtı bölgesinde ve dahi Afrin’de verdiğimiz şehitlerin kanları da…

-CIA kökenli Jeffrey’in ve Washington’dakilerin ellerindedir!

*

Terörün Mühendisi Haydut Devlet ABD’nin, hiç ama hiçbir sözüne güvenilmez…

ABD’ye de Rusya’ya da asla güvenmeyeceğiz ve bölgede “kendi işimizi, kendimiz” göreceğiz!

-Başka çaresi yoktur!

PENTAGON’UN 2021 İÇİN TALEBİ

YPG-PKK terör örgütüne binlerce TIR dolusu silah yardımı yapan da; “PKK’ya Ordu kuracağız” diyen de; Suriye’nin kuzeyinde PKK devleti kurma planının peşinden koşmaya devam eden de Haydut Amerikan Devletidir.

ABD Savunma Bakanlığı’nın (Pentagon) 2021 mali yılı için hazırladığı raporda “talep ettiği” 740 milyar dolarlık bütçede YPG-PKK’lı teröristler için 200 milyon dolar fon istediği “daha yeni” açıklandı.

Suriye’nin kuzeyindeki teröristlere boca ettikleri önceki yıllardaki dolarları/fonları saymıyoruz bile!

Ezcümle: Düzenbaz Jeffrey’nin “Rusya ve Esad tehdidi altındaki Türkiye’ye destek vereceğiz” lafının içi boştur. Göz boyamadır. Tırışkadan namedir!

ABD, desteğini YPG-PKK’lı teröristlere veriyor.

Destek, ne kelime: bizzat, bölgedeki teröristlerini Türkiye’ye saldırtan Haydut Amerikan Devletidir.

BAKIN, NATO ANKETİNDEN NE ÇIKTI?

İdlib’teki son gelişmeler üzerine, aynen ABD gibi NATO’daki düzenbaz takımı da “Fırsat, bu fırsattır” hesabıyla “Türkiye’ye destek” tıraşı yaptı!

Kuşkusuz, bu “ikiyüzlülüğün” mecburi istikameti de çöp tenekesidir.

“NATO üyesi Türkiye”ye karşı, YPG/PKK terör örgütünü itina ile destekleyen yani NATO’nun Beşinci Maddesi’ni “tersinden uygulayan” Kahpe NATO’dan söz ediyoruz!

*

NATO demişken, üç gün önce çıkan bir haberi de buraya not edelim:

Amerikan PEW Araştırma Merkezi’nin…

NATO üyesi ülkelerde yaptığı kapsamlı ankette ‘NATO hakkında en olumsuz düşünen ülke’ Türkiye çıktı (Hürriyet, 11 Şubat 2020)

PEW anketinde “Türklerin sadece yüzde 21’inin NATO’ya olumlu baktığı” işaretleniyor!

Türkiye’nin bu ankette birinci çıkması güzel bir gelişmedir: Bu habere, Hürriyet’in Sahne Arkasındaki Teknik Direktörü olan Ertuğrul Ö. adlı Gladyocu Etki Ajanının çok üzüleceği aşikârdır!

Olay, nedir?

O ve benzeri Etki Ajanları; Batıcı & Amerikancı, tezleri/kuyruklu yalanları pompaladıkça ters tepiyor!

ŞAŞIRMAYIZ

Bu Ertuğrul, Hürriyet’teki köşesinde haftanın altı günü “ABD’nin, İsrail’in ve AB’nin çıkarları hesabına klavye sallamakla” da kalmıyor…

Bir yandan “Papa Güzellemesi” yapıyor; diğer taraftan da sıklıkla “eşcinselliği özendirme” gayreti içinde “LGBT Propagandası” çalışıyor!

Şimdi, bakınız ne diyeceğim?

Dün internetteki haber sitelerinde Zalim Esad’dan aldığı emirlerle büyük katliamlar yapan Süheyl Hasan adlı komutanın “erkeklerle çekilen fevkalade samimi fotoğrafları” yer aldı!

Bu Ertuğrul Ö. de “ta en başından beri” Kan İçici Esad’ın “muhibbi” ya! Ankara’ya karşı Şam rejiminin safında olmaya devam ediyor, ya!

Pek yakında; işte bu LGBT Propagandisti ve Azılı Hedonist Ertuğrul, sütununda tutup da “Süheyl Hasan Güzellemesi” falan yaparsa zerre miskal şaşırmayız!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.