Yazarlar Kavala Muhipleri Cemiyeti yahut George Sorosun askerleriyiz

Kavala Muhipleri Cemiyeti yahut “George Soros’un askerleriyiz!”

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı
Abone Ol Google News

Osman Kavala’nın tutuklanmasıyla, Batı Kulüpçülerin sevinçleri kursaklarında kaldı. Gezi davasından “aldığı beraatla” yırtan Kavala, 15 Temmuz soruşturmasından tutuklandı.

Mister Osman Kavala’nın, Komprador Burjuvazi yani “Derin Baronlar” için “fevkalade önemli bir isim” olduğu; birkaç gündür yaşananlardan sonra herhalde “çok daha iyi” anlaşılmıştır!

**

Mister Kavala’yı kurtarmak için “seferberlik” ilan edenlerin başını Hürriyet’çiler çekiyordu: Ertuğrul ile Sedat’tan; Ahmet ile Abdülkadir’e kadar aylarca adeta yırtındılar.

Bir diğer yandan: “Enver Altaylı’nın Kankası” Taha ile “Truva” Nagehan yükleniyordu, salıverilmesi için…

Mesela, Nagehan “Şimdi sıra Osman Kavala ile Mümtazer Türköne’de” diye yazmış; Teknik Direktörü Ertuğrul da “O listeyi ben tamamlayayım: Şimdi, sıra Selahattin Demirtaş’ta” diye eklemişti!

Kızıl Soros’u karşılamak için Silivri’ye tam kadro giden CHP’liler ile tandemleri HDPK’lılar da seferber olanlar cephesindeydi.

ABD’nin Ankara Küçükelçiliği ile AB devletlerinin elçileri de “Er Kavala’yı Kurtarmak” için büyük gayret sarf ettiler: Eh, beraat kararıyla sevindirik olmuşlardı.

Tam “zaferlerini” kutlarlarken, kroki oluverdiler!

SOROS, NE DEMİŞTİ?

CIA bağlantılı George Soros’un “yıllarca fonladığı” TESEV’in 183 numaralı Kurucu Üyesi Mr. Kılıçdaroğlu, “Gezi eylemi aslında bir aydınlanma hareketiydi” dedi!

“Washington’dan Kontrollü, Benim Adım Kemal” Gezi Kalkışmasını işte böyle tarif etti…

“Ayaklanmaları finanse eden adam” olarak bilinen George Soros mu; Türkiye’ye son geldiğinde, “Gezi protestocularını tıbbi ve hukuki olarak destekledik” demişti!

Bu, “kısmen” bir itiraftı.

Mister Taha Akyol’a kalsa “George Soros diye biri hiç yaşamamıştır!” Belgeli gerçeklere “Komplo Teorisi” demeyi pek sever! Mesela, 2015’te “Paralel Yapı, Dış Güçler, Üst Akıl gibi laflar komplo teorisidir” diyordu!

Ne de olsa vazifelidir: derin bağlantıları, gerçekleri karartmak gibi bir “özel görevi” vardır!

**

Gezi Kalkışması günlerinde; İstanbul ve Ankara’da “cirit atan” onlarca Batılı istihbaratçı saptanmıştı: Çoğu CIA mensubuydu. Aynen, 15 Temmuz’da olduğu gibi!

KAVALA & BARKEY

Osman Kavala’nın 15 Temmuz soruşturmasından dolayı tutuklanmasının gerekçeleri sıralanırken, darbe girişiminin öncesinde ve sonrasında Henry Barkey ile “yoğun görüşme” trafiğine dikkat çekiliyor.

Barkey; Kaşar CIA ajanı ve Fetullah’ın “ilk yabancı teknik direktörü” Graham Fuller’ın yetiştirmesidir…

15 Temmuz günü, Büyükada’daki Splendid Otel’de yapılan derin toplantıda yer aldığı belgelidir.

Ajan Barkey’in, otelden ayrılırken resepsiyondaki görevliye üzerinde “Pennsylvania” yazılı bir “çan” bıraktığını unutmuyoruz!

Rahmetli Aytunç Altındal, Haçlı Siyonist İttifakı’nın Piyonu Fetullah’ı “Gizli Kardinal” diye tanımlamıştı!

DERİN ŞEBEKE

Türkiye’deki faaliyetlerine 2018’de son vermek zorunda kalan Açık Toplum Enstitüsü, George Soros tarafından kuruldu: CIA’in “Sivil Örümcek Ağı” diye bilinen örgütlerindendir.

Enstitünün Türkiye’deki şubesi 2001’de açıldı…

2001 ile 2008 yılları arasında, Nafiz Jan Paker’in başkanlığındaki TESEV ile koordineli çalıştılar. Ağustos 2008’de vakıf oldular. “Açık Toplum Vakfı” adını aldılar.

Enstitünün vakfa dönüşmesinden sonra Danışma Kurulunda görev yapanlar arasında Nafiz Jan Paker ile “Baron” İzhak Alaton da vardı…

Bu kurulda, farklı yıllarda “Adnan Oktar’ın üzerine titrediği” Mustafa Akyol ile 007 Ertuğrul’un çok sevdiği Paralel Kaçak Eyüp Jan Sağlık da çalıştı!

Sağlık, şimdilerde Londra’da lokanta işletiyormuş; Teknik Direktörü Ertuğrul, Londra ziyaretlerinde onun lokantasına uğruyor mudur, acaba? Hani, köşesindeki “gusto” yazılarına meze yapar!

NEREDEN KOŞUYORLAR?

Osman Kavala ise Açık Toplum Vakfı’nın Mütevelli Heyeti’nde görev yaptı:

Orada birlikte çalıştığı isimler arasında; “Junior Barlas’ın dayısı” Nafiz Jan Paker, “İzhak Alaton’un kızı” Leyla Alaton ve “Taha Akyol’un oğlu” Mustafa Akyol da vardı!

**

Paker, Gezi Kalkışmasının yaşandığı 2013’de Şerif Ali Tekalan ile birlikte Pensilvanya’ya gidip Fetullah’la görüşmüştü! Fetullah Locaefendisi’nden aldığı saat vs. gibi hediyeleri halen saklıyor mudur?

**

“Kızıl Soros”un salıverilmesi için yazılar döşenen Hürriyet’in “kuyruklu yalan ve optik çarpıtma” uzmanı şu 4 yıllık Devşirme Yazarı da 2013’te Fetullah’ı ziyaret edenlerdendi!

**

“Ben bir Siyonist’im” diyen ABD’nin eski Başkan Yardımcısı Joe Biden,15 Temmuz’dan yaklaşık yedi ay önce Türkiye’yi ziyaret ettiği vakit “görüştüğü heyette” Osman Kavala da yer aldı…

Hani şu, Aslı B’aydıntaşbaş ile ‘öz çekim’ yaptıkları görüşme!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.