Yazarlar Gözleri Tamamen Kapalı (Yeni Bölüm)

Gözleri Tamamen Kapalı! (Yeni Bölüm)

Tamer Korkmaz
Tamer Korkmaz Gazete Yazarı

Haydut Devlet’in Başı Trump, Siyonistlere diyetini ödedi.

Washington’ın bir süre önce Kudüs’ü “İsrail’in başkenti” olarak tanımasının ardından; Trump Yönetimi bir “gayrı meşru adım” daha atarak İsrail Terör Devleti’nin Golan Tepeleri’ni işgalini de resmen tanıdı.

İmza töreninde, Trump’a Katil Netanyahu eşlik etti.

MAKALEYİ SESLİ DİNLEMEK
İÇİN TIKLAYIN
Tamer Korkmaz : Gözleri Tamamen Kapalı! (Yeni Bölüm)
Haber Merkezi 22 Mart 2019, Cuma Yeni Şafak
Gözleri Tamamen Kapalı! (Yeni Bölüm) yazısının sesli anlatımı ve tüm Tamer Korkmaz yazılarının sesli anlatımı Yenisafak.com Yazarlar Sesli Makale Köşesinde!


“Şahane bir tesadüf!” eseri, Sarı Kovboy’un Golan’ın işgaliyle alakalı işbu başkanlık kararnamesini imzalaması ile Özel Savcı Robert Mueller’in “Rusya ile Gizli İşbirliği şüphesi” sebebiyle açılan soruşturmada “Trump’ı suçsuz bulması” eş zamanlı olarak gerçekleşti!

*

Robert Mueller, iki yıldır Donald Trump’ın Rusya bağlantısını araştırırken “çetin ceviz” izlenimi vermişti ve “Mister President”ın aleyhine bir sonuca gitmekte kararlı görünüyordu. Ne var ki, çok farklı bir netice ortaya çıktı.

Sonunda, soruşturma dosyasını Adalet Bakanlığı’na teslim etti: Bakan William Barr “Teslim edilen dosya ile birlikte Turmp ile Rusya arasında bir bağlantı olmadığı kesinleşti” açıklamasını yaptı.

Oysa…

Trump’a muhalif medyadan kimileri “Mueller’in hazırladığı dosyada, Başkan’ın Rusya bağlantılarının kanıtlarının yer aldığını” öne sürüyorlar.

Buna mukabil; Robert Mueller’den Adalet Bakanı’na bir itiraz gelmedi! Şöyle de diyebiliriz: Artık, Mueller’in de gözleri tamamen kapalı!

Yani, nedir? Mueller’e derinlerden “Portakal, orada kal!” denildiği anlaşılıyor.

Amerikan siyasetine yön veren Siyonist egemenler; önce Başkan Trump’ın başının üzerinde birtakım kılıçları sallandırmaya başladılar; istediklerini aldıkça bunlardan bazılarını kaldırıyorlar. Şu aşamada, kılıçların hepsini de kaldırmadıklarına göre; “Trump’a yaptırtmak istedikleri işler” daha bitmemiş demektir!

Tam da burada; daha evvel yer verdiğimiz açıklayıcı bir alıntıyı hatırlamakta fayda var…

“Derin Amerika” denildiği vakit, akla ilk gelen isimler arasında yer alan Baş Siyonist Henry Kissinger hakkında; Michael Wolff’un ABD’de büyük yankı uyandıran “Ateş ve Öfke: Trump Beyaz Sarayı’nın İçyüzü” adlı kitabında şu satırlar yazılıdır:

“Donald Trump’ı New York cemiyet hayatından uzun yıllardır tanıyan ve şimdilerde ise damadı Jared Kushner’ı kanatlarının altına almış olan Kissinger, yavaş yavaş ve de başarıyla kendini tekrar dış politikaya sokuyor. Çinlilerle ve Ruslarla görüşmeler de organize ediyordu…” (Doğan Kitap; Mayıs 2018; sayfa:253)

Sarı Kovboy’un Yahudi damadı Kushner, Yahudi Henry Kissinger’ın kanatları altındaysa; Trump’ın “nasıl da kafa kola alındığını/ona nereden kement attıklarını” tahmin etmek işten bile değildir.

SEYRETTİKÇE…

Donald Trump’ın, Suriye’ye ait Golan Tepeleri’nde İsrail’in işgalini resmen tanıyan kararnameyi imzaladığı dakikalardan itibaren; İsrail Terör Devleti, Gazze’yi bombaladı: Elliden fazla hava saldırısıyla Gazze bir kez daha harabeye döndü.

Haydut ABD’nin tam teşekküllü desteğini alan İsrail Faşizmi tam gaz devam ediyor: Dünya, seyrediyor…

Seyrettikçe de; ABD ve İsrail’den yani bu “Haydutlar, Kan İçiciler” tandeminden “bir sonraki kahpelik adımı” geliyor!

Hal böyleyken, şimdi sorulan şudur: “Sırada hangisi var?”

Filistin toprağı olan Batı Şeria’nın “ilhak edilmesini” isteyen İsrailli malum çevrelerin Trump’ın Golan adımıyla birlikte iyice azgınlaştığı aşikârdır.

“Batı Şeria’nın ilhakı mıdır, sıradaki; yoksa Mescid’i Aksa mıdır? Yahut her ikisi birden mi?” sualleri akıllara düşüyor!

İşgalci İsrail devletinin Mescid-i Aksa’ya saldırıları giderek artıyor: Barbarlıkta, gaddarlıkta, zulümde, kan içicilikte, kahpelikte sınır tanımayan ve “belasını arayan” bir Terör Devleti’nden bahsediyoruz!

POMPEO, NEREYE ATIF YAPTI?

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, bir hafta evvel Katil Netanyahu ile birlikte Ağlama Duvarı’nı ziyaret etti…

İsrail’deki bir televizyon röportajında, sunucunun “Başkan Trump da Kraliçe Ester gibi Yahudileri İran tehdidinden kurtarmak için büyütülmüş olabilir mi?” sorusuna “Hıristiyan sıfatımla, bunun kesinlikle mümkün olabileceğine inanıyorum” cevabını verdi!

Kaşarlanmış İslam Düşmanı Trump’a “Tanrı’nın, İsrail’i kurtarsın diye gönderdiği kişi!” muamelesine kadar vardırdılar, kepazeliği…

Pompeo denilen bu İsrail fanatiği iblis; orada, açıkça Süleyman Tapınağı’na atıf yaptı! Bu laf, İsrail’in “Mescid-i Aksa’yı yıkıp da, yerine Süleyman Tapınağı’nı inşa etme” planını akla getirdi!

*

Dışişleri Bakanlığı öncesinde CIA’in Başkanı olan bu Mike Pompeo, 15 Temmuz 2016 darbe girişiminin ertesi günü twitter’da Türkiye’yi “Totaliter İslamcı Diktatörlük” diye tanımlamıştı!

Darbe teşebbüsünün başarısızlığa uğramasından dolayı; Pompeo da -aynen Fetullah haini gibi- devasa bir hayal kırıklığı yaşıyordu!

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.