YazarlarHaçlı-Siyonist faşizmi

Haçlı-Siyonist faşizmi...

Tamer Korkmaz
TamerKorkmazGazete Yazarı
Amerika'nın İsrail Büyükelçiliği, “Donald Trump'ın ABD'ye giriş yasağı getirdiği yedi İslam ülkesinden 'herhangi birinde doğmuş veya bu yedi ülkeden herhangi birinin vatandaşı olan' Yahudilerin yasak kapsamı dışında kalacaklarını” duyurdu!

“Terör Devleti İsrail'in hakiki dostu” Trump'ın yedi İslam ülkesine yönelik işte bu vize yasağının “arkasındaki isim” başdanışmanı Stephen Steve Bannon'dır.

“Başkan'ın kulağına fısıldayan adam” veya “Donald Trump'ın omzundaki şeytan” olarak tanımlanan Steve Bannon'ın, 2014'de Vatikan'daki bir konferansta aynen şöyle dediği ortaya çıkmıştır:

“Çok kanlı, acımasız bir savaşın eşiğindeyiz. Kilise Ordusu kurmak zorundayız. Bunu, sadece inancımızı savunmak için değil, bizden olmayan herkesle savaşmak ve iki bin yıldır gördüğümüz bu saçmalıkların kökünü kurutmak için yapmalıyız!”

Steve Bannon'ın 27 Haziran 2014'te Roma merkezli bir Katolik kuruluşu olan Dignitatis Humanae Institute için Skype üzerinden verdiği demeçte “İslam ve Osmanlı düşmanlığını” sergilediğini de öğreniyoruz…

Mesela, Birinci Dünya Savaşı'na atıfla “Avrupa barbar bir imparatorluktan geri alınmıştı” diye konuşmuş, Bannon!

DAEŞ tehdidini “İslami Faşizm” diye tanımlamış!

Tam da burada; bir “ara kalıp” yapalım ve Trump'ın başkanlık kampanyasında ne dediğini hatırlayalım:

“DAEŞ'i Obama kurdu! Hilekâr Hillary Clinton da buna yardımcı oldu!”

Trump'ın imzaladığı 28 Ocak 2017 tarihli başkanlık memorandumunda DAEŞ'in eylemleri sıralanırken, işbu terör örgütünün Türkiye'deki terör saldırılarından neden hiç bahsedilmedi, acaba?

DAEŞ Terörü'nün derin patronu CIA-ABD'dir!

“Bingöl'de gözaltına alınan iki DAEŞ mensubu teröristin By-Lock kullandığını; FETÖ ile irtibatı bu yolla kurduklarını” Yeni Şafak'ın dünkü manşetinde okudunuz!

15 Temmuz 2016'daki darbe kalkışmasına “13 CIA mensubunun yardım ettiğini” itiraf eden Mister Trump'ın ta kendisiydi!

Pensilvanya'nın Askerleri yahut Sam Amcası'nın FETÖ'cü Çocukları başaramadı: Bundan dolayı CIA Karargâhı'nın halen daha depresyonda olduğunu Henry Barkey'in zırlamasından anlıyoruz!

*

Faşist Trump'ın ABD'ye giriş yasağı uygulaması kapsamında, Amerikan vatandaşı İranlı beş yaşındaki bir çocuğun Washington'daki Dulles havalimanında beş saat boyunca kelepçeli olarak tutulmasına; Hıristiyan Faşizmi mi diyelim, yoksa Haçlı-Siyonist Faşizmi mi?

Büyük Şeytan Amerika'nın Yeni Başkanı Trump'ın Omzundaki Şeytan Steve Bannon, Roma merkezli enstitü için verdiği o demeçte şu iki cümleyi de sarf etmiş:

“Yahudi-Hıristiyan dünyasının İslam'a karşı mücadelesinde atalarımız doğru olanı yapmıştır…

Viyana'da ve Poitiers Muharebesi'nde olduğu gibi!”

Viyana, yani Osmanlı'nın 1529 yılındaki Birinci Viyana Kuşatması; Poitiers, yani 732 senesindeki Endülüs Emevileri ile Franklar arasındaki Puvatya Muharebesi…

*

Stephen Steve Bannon, şimdilerde Haçlı Siyonist Cephesi'nin “Beyaz Saray'daki Dublajcısı” olarak sahne almış durumda…

Peki, Baba George Dabılyu Bush, başkanlığının son aylarında ne demişti:

“Ülkemizi Yahudi-Hıristiyan birliğinin lideri olarak ayakta tutmaya kararlıyız” (24 Ağustos 1992)

Birinci Bush, Trump'ın favori başkanı Reagan'ın iki dönem yardımcısıydı. Sonrasında, bir dönemlik başkanlık yaptı. Baba Bush, 1976-77 sezonunda CIA'in başındaki isimdi!

İkinci Dünya Savaşı'ndan birkaç sene sonra CIA tarafından kurulan Moon tarikatının lideri Sun Myung Moon, Baba Bush'a çok yakındı…

Moon'un Türkiye'deki ilk temsilcisi Kasım Gülek, Fetullah Gülen'i 1975'te “Locaefendi” yaptı! 1992'de ise Gülen'i ABD'de CIA mensubu ve eski büyükelçi Morton Abramowitz'le buluşturdu!

*

Oğul George Bush da Moon tarikatına yakın durdu.

Mister Moon, İkinci Bush'u Kasım 2000 yılındaki başkanlık kampanyasında destekledi…

Derin ABD'nin seçimde yaptığı hileler neticesinde başkanlık koltuğuna oturmuş olan Oğul Bush'un yemin töreninden bir gün önce (19 Ocak 2001) Moon, İkinci Bush için özel bir yemek vermişti!

Oğul Dabılyu Bush, Kurgusal 11 Eylül'den (2001) hemen sonra “Haçlı Seferleri”nden söz etti!

Haydut Devlet ABD, Afganistan ve Irak'a çöktü:

Afganistan'da üç buçuk milyondan fazla; Irak'ta bir milyon iki yüz binden fazla Müslüman kasten katledildi!

İkinci Bush'un Savunma Bakanı Donald Rumsfeld, Irak'ta Ebu Gureyb Cezaevi'ndeki sistematik işkencelerin emrini veren kişiydi.

Vaktiyle CIA'in inşa ettiği Bilderberg'in 1975'te İzmir-Çeşme'deki toplantısına katılanlar arasında Donald Rumsfeld da vardı! O toplantıya katılan siyasetçilerden Margaret Thatcher dört yıl sonrasında İngiltere Başbakanı oldu!

Çeşme'deki toplantının bir diğer katılımcısı Bülent Ecevit'ti:

1975'te Kasım Gülek'in aracılığıyla mason locasına giren Fetullah Gülen Locaefendi, yıllarca sonra “Şayet, ahirette Allah bana şefaat etme imkânını verirse bunu ilk önce Ecevit için kullanırım!” diyecekti!