GÜNDEM

İstanbul Emniyeti'nde deprem

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde taşlar yerinden oynadı. Kim nereye atandı? İşte tam liste!

Aa Yeni Şafak
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde, toplam 32 şube ve ilçe müdürlüğünde yeni görevlendirmeler yapıldı. Alınan bilgiye göre, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Ali Azimli, Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Servet Sarıçiçek, Bağcılar İlçe Emniyet Müdür Vekilliğine 4. sınıf emniyet müdürü Yusuf Yüksel, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Mehmet Maden, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Zafer Enver Tozun, Eminönü İlçe Emniyet Müdürlüğüne 3. sınıf emniyet müdürü Hüseyin Aktaş, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Dindar İlhan getirildi. Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Halil İbrahim Yaylagül, Pasaport Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Nihat İşlek, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Hüseyin Aktaş, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Şahin Çiftçi, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Nejat Bil, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Yunus Ayhan, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Hanefi Sanbur, Araştırma Geliştirme Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Ramazan Sefa Kabal, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Köse, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürü Halit Körken, Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü İlhan Kara, Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü İbrahim Karadağ, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Kenan Yıldız, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Özkan Sivrikaya atandı. Eğitim Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Metin Yılmaz, Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Salih Gölcü, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Mustafa İncebay, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Cahit Gök, Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Ercan Macit, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Oktay Bulduk, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü S. Suat Dilberoğlu, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Hacı Ahmet Osanmaz, Trafk Tescil Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Mahir Çakallı, Yabancılar Şube müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Salih Kara, Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Ömer Demirtaş görevlendirildi.

İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI

İstanbul il emniyet müdür yardımcılarının görev dağılımları ise şöyle:

Yalçın Saydam, Havacılık Şube Müdürlüğü ve Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Hulusi Çelik, Terörle Mücadele ve Bomba İmha ve İnceleme şube müdürlüklerinden, Adnan Kurt, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ve Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, M. Ali Akkaplan, Personel ile Hukuk İşleri ve Soruşturma şube müdürlükleri ile Pendik ve Adalar ilçe emniyet müdürlüklerinden, Cengiz Koçak, İnşaat Emlak ve Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlükleri ile Eminönü ve Bağcılar ilçe emniyet müdürlüklerinden, Hasan Adak, Sivil Savunma Büro Amirliği ile Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Tekin Kahraman, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ile Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Ali Gedik, Narkotik, Mali ve Organize suçlarla mücadele şube müdürlükleri ile Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğünden, H. Ümit Yüksel, Pasaport ve Yabancılar şube müdürlükleri ile Bakırköy ve Fatih ilçe emniyet müdürlüklerinden, Yücel Aktaş, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden sorumlu olacak. Ahmet Demir, Turizm, Ulaştırma ve AR-GE şube müdürlükleri ile Güngören ve Avcılar ilçe emniyet müdürlüklerinden, A. Kemal Hanlı, Bölge Trafik Denetleme, Trafik Tescil ve Sabiha Gökçen Havalimanı ve Basın Protokol ve Halkla İlişkiler şube müdürlükleri ile Kadıköy ve Maltepe ilçe emniyet müdürlüklerinden, Mustafa Aktaş, Güvenlik ve Radyo Tv Foto Film Şube Müdürlükleri ile Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğünden, Ogün Toprak, Asayiş, Çocuk, Bilişim Suçları ve Sistemleri şube müdürlükleri ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ile Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Kadir Akbıyık, Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü ve Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Gürsel Fırat, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Mustafa Kızılgüneş, Deniz Limanı ve Boğaziçi Köprüleri Koruma şube müdürlükleri ile Beşiktaş ve Sarıyer ilçe emniyet müdürlüklerinden, Ahmet Beyhan, EKKM, İnterpol-Europol-Sirene, Bilgi İşlem, Muhabere-Elektronik şube müdürlükleri ile Küçükçekmece ve Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu olarak görev yapacak. Koruma Şube Müdürlüğü ile Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğünden Hayati Yılmaz, İkmal Şube Müdürlüğü ile Esenler ve Eyüp ilçe emniyet müdürlüklerinden Ahmet Akbal, Eğitim ve Olay Yeri İnceleme şube müdürlükleri ile Tuzla ve Sultanbeyli ilçe emniyet müdürlüklerinden Yusuf Ziya Gökmen, Özel Güvenlik, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlükleri ile Rehberlik ve Danışmanlık Büro Amirliği, İl Emniyet Müdürlüğü Polikliniği ile Şile ve Beykoz ilçe emniyet müdürlüklerinden Salih Korşen, Sosyal Hizmetler ve Bütçe Şube Müdürlükleri ile Ümraniye ve Kartal ilçe emniyet müdürlüklerinden ise Hüdayi Sayın sorumlu olacak.

Yorum

Kavgacı danışmanlar Meclis’ten atılacak

Kavgacı danışmanlar Meclis’ten atılacak

1

Meclis Başkanlığı, Anayasa Komisyonu’ndaki kavgaya karışan ve milletvekillerini tekme ve yumruklarla darp eden HDP milletvekillerinin danışmanları içi..

Halep’in kanı ellerinizde!

Halep’in kanı ellerinizde!

2

Rusya ve Esed rejiminin jetleriyle acımasızca vurduğu Halep için Saraçhane Parkı ve Taksim'de protesto düzenlendi. Suriyeli sivil toplum kuruluşlarını..

Asıl meselemiz içerideki hainler

Asıl meselemiz içerideki hainler

3

Katar dönüşü sorularımızı cevaplayan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye’nin insani bir destan yazdığı şu günlerde kendilerini ‘dışarıdaki düşman’dan ço..

Başbakan Davutoğlu: Kiralık vandallar

Başbakan Davutoğlu: Kiralık vandallar

4

Başbakan Davutoğlu, TBMM Anayasa Komisyonu'nda yaşanan kavgaya ilişkin "Anayasa Komisyonu'na bu malum parti dışarıdan paralı provokatörler soktular. N..

Soru çalmak için ÖSYM'ye sızdılar

Soru çalmak için ÖSYM'ye sızdılar

5

Ankara Başsavcılığı, FETÖ’nün soruları çalarak kendi yandaşlarına verdiği 2010 KPSS soruşturması kapsamında ÖSYM’nin ‘kozmik oda’sında görevli 3 şüphe..

Şimdi operasyonlar dönemi

Şimdi operasyonlar dönemi

6

Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) bünyesinde hazırlanan Kriter dergisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın röportajının yer ald..

Meteorolojiden sağanak ve dolu uyarısı

Meteorolojiden sağanak ve dolu uyarısı

7

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl ve Adıyaman'da sağanak ve dolu bekleniyor. Açıkla..

8 PKK'lı etkisiz hale getirildi

8 PKK'lı etkisiz hale getirildi

8

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre Mardin ve Şırnak'taki operasyonlarda toplam 8 PKK'lı teröristin etkisiz hale ge..

Tarihi 1919'dan başlatanlar Milletimizin hasmıdır

Tarihi 1919'dan başlatanlar Milletimizin hasmıdır

9

Kut’ül Amare Zaferi’nin 100. yılı için İstanbul’da görkemli bir tören düzendi. Başbakan, Meclis Başkanı, bakanlar ve vekillerin yanı sıra binlerce vat..

HDP'li vekiller PKK sloganlarıyla Meclis'i terk etti

HDP'li vekiller PKK sloganlarıyla Meclis'i terk etti

10

HDP'li milletvekilleri, dokunulmazlıklarla ilgili Anayasa değişiklik teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'nu 'Biji Serok Apo' sloganlarıyla M..

Kilis'e yine roket atıldı: 4 yaralı

Kilis'e yine roket atıldı: 4 yaralı

11

Suriye tarafından atılan 2 katyuşa roketatar mermisi Kilis kent merkezinde patladı. Çok sayıda araç ile evde hasar oluşan patlamalarda 4 kişi yaraland..

Tedbiren durdular

Tedbiren durdular

12

MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, olağanüstü kongre sürecinin mahkeme kararıyla tedbiren durdurulduğunu açıkladı. Muhalifler karara itiraz ede..

Şehidin evinin masraflarını Cumhurbaşkanı karşılayacak

Şehidin evinin masraflarını Cumhurbaşkanı karşılayacak

13

AK Parti Grup Başkanvekili Canikli, Şehit Uzman Çavuş Kul'un ailesine, "Yeni ev alınmasıyla ilgili masrafların Sayın Cumhurbaşkanım kendisi tarafından..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yıllarca milliyetçiliği yanlış işlerle tanıttılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yıllarca milliyetçiliği yanlış işlerle tanıttılar

14

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tuzla Sedef Tersanesi'nde "Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi Anadolu'nun İnşa Başlangıç Töreni"nde konuştu. Konuşmas..

Samanyolu TV bu gece tamamen kapanıyor

Samanyolu TV bu gece tamamen kapanıyor

15

Bir süre önce Türksat uydusundan ve dijital platformlardan çıkartılan paralel yapının yayın organlarından Samanyolu TV karasal yayınlarını sonlandırıp..

Gaziantep'te bombalı saldırı: 2 şehit 22 yaralı

Gaziantep'te bombalı saldırı: 2 şehit 22 yaralı

16

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde bombalı araçla saldırı düzenlendi. Terör saldırısında 2 polis şehit oldu, 18'i polis 22 kişi de yaralandı.

Vandallar

Vandallar

17

Şırnak’ta PKK’lı teröristler, 15 gün boyunca karargâh olarak kullandığı D.T. Nurullah Kadırhan Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesini kullanılamaz hale getir..

Çemişgezek Belediye Başkanı CHP'den istifa etti

Çemişgezek Belediye Başkanı CHP'den istifa etti

18

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde CHP'li Belediye Başkanı Ahmet Şadan Ersoy, partisinden istifa etti.

50 DAEŞ'li öldürüldü

50 DAEŞ'li öldürüldü

19

TSK, Kilis'e Suriye tarafından düzenlenen roketli saldırıların ardından bu akşam yapılan atışlarla 50 DAEŞ'li teröristin öldürüldüğünü açıkladı.

Köylüler şantiye işçilerine saldırdı: 3’ü ağır, 7 yaralı

Köylüler şantiye işçilerine saldırdı: 3’ü ağır, 7 yaralı

20

Diyarbakır'ın Çınar ilçesine bağlı Sevindik köyü sakinleri, katı atık entegre tesisinde çalışan işçilere saldırdı. Taş ve sopaların kullanıldığı kavga..

+