GÜNDEM

İstanbul Emniyeti'nde deprem

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde taşlar yerinden oynadı. Kim nereye atandı? İşte tam liste!

Aa Yeni Şafak
İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde, toplam 32 şube ve ilçe müdürlüğünde yeni görevlendirmeler yapıldı. Alınan bilgiye göre, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Ali Azimli, Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Servet Sarıçiçek, Bağcılar İlçe Emniyet Müdür Vekilliğine 4. sınıf emniyet müdürü Yusuf Yüksel, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Mehmet Maden, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Zafer Enver Tozun, Eminönü İlçe Emniyet Müdürlüğüne 3. sınıf emniyet müdürü Hüseyin Aktaş, Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Dindar İlhan getirildi. Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Halil İbrahim Yaylagül, Pasaport Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Nihat İşlek, Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Hüseyin Aktaş, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Şahin Çiftçi, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Nejat Bil, Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Yunus Ayhan, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Hanefi Sanbur, Araştırma Geliştirme Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Ramazan Sefa Kabal, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Köse, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürü Halit Körken, Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü İlhan Kara, Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü İbrahim Karadağ, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Kenan Yıldız, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Özkan Sivrikaya atandı. Eğitim Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Metin Yılmaz, Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Salih Gölcü, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Mustafa İncebay, Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Cahit Gök, Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Ercan Macit, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Oktay Bulduk, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü S. Suat Dilberoğlu, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Hacı Ahmet Osanmaz, Trafk Tescil Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Mahir Çakallı, Yabancılar Şube müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Salih Kara, Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Ömer Demirtaş görevlendirildi.

İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI

İstanbul il emniyet müdür yardımcılarının görev dağılımları ise şöyle:

Yalçın Saydam, Havacılık Şube Müdürlüğü ve Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Hulusi Çelik, Terörle Mücadele ve Bomba İmha ve İnceleme şube müdürlüklerinden, Adnan Kurt, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ve Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, M. Ali Akkaplan, Personel ile Hukuk İşleri ve Soruşturma şube müdürlükleri ile Pendik ve Adalar ilçe emniyet müdürlüklerinden, Cengiz Koçak, İnşaat Emlak ve Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlükleri ile Eminönü ve Bağcılar ilçe emniyet müdürlüklerinden, Hasan Adak, Sivil Savunma Büro Amirliği ile Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Tekin Kahraman, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ile Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Ali Gedik, Narkotik, Mali ve Organize suçlarla mücadele şube müdürlükleri ile Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğünden, H. Ümit Yüksel, Pasaport ve Yabancılar şube müdürlükleri ile Bakırköy ve Fatih ilçe emniyet müdürlüklerinden, Yücel Aktaş, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden sorumlu olacak. Ahmet Demir, Turizm, Ulaştırma ve AR-GE şube müdürlükleri ile Güngören ve Avcılar ilçe emniyet müdürlüklerinden, A. Kemal Hanlı, Bölge Trafik Denetleme, Trafik Tescil ve Sabiha Gökçen Havalimanı ve Basın Protokol ve Halkla İlişkiler şube müdürlükleri ile Kadıköy ve Maltepe ilçe emniyet müdürlüklerinden, Mustafa Aktaş, Güvenlik ve Radyo Tv Foto Film Şube Müdürlükleri ile Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğünden, Ogün Toprak, Asayiş, Çocuk, Bilişim Suçları ve Sistemleri şube müdürlükleri ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ile Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Kadir Akbıyık, Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü ve Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Gürsel Fırat, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Mustafa Kızılgüneş, Deniz Limanı ve Boğaziçi Köprüleri Koruma şube müdürlükleri ile Beşiktaş ve Sarıyer ilçe emniyet müdürlüklerinden, Ahmet Beyhan, EKKM, İnterpol-Europol-Sirene, Bilgi İşlem, Muhabere-Elektronik şube müdürlükleri ile Küçükçekmece ve Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu olarak görev yapacak. Koruma Şube Müdürlüğü ile Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğünden Hayati Yılmaz, İkmal Şube Müdürlüğü ile Esenler ve Eyüp ilçe emniyet müdürlüklerinden Ahmet Akbal, Eğitim ve Olay Yeri İnceleme şube müdürlükleri ile Tuzla ve Sultanbeyli ilçe emniyet müdürlüklerinden Yusuf Ziya Gökmen, Özel Güvenlik, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlükleri ile Rehberlik ve Danışmanlık Büro Amirliği, İl Emniyet Müdürlüğü Polikliniği ile Şile ve Beykoz ilçe emniyet müdürlüklerinden Salih Korşen, Sosyal Hizmetler ve Bütçe Şube Müdürlükleri ile Ümraniye ve Kartal ilçe emniyet müdürlüklerinden ise Hüdayi Sayın sorumlu olacak.

Yorum

Nusaybin'de 8 terörist daha teslim oldu

Nusaybin'de 8 terörist daha teslim oldu

1

Terör örgütü PKK'da çözülmeler devam ediyor. Mardin'in Nusaybin ilçesinde biri kadın 8 terörist daha teslim oldu. Teslim olan teröristlerden 2'sinin M..

Diyarbakır'da Erdoğan heyecanı

Diyarbakır'da Erdoğan heyecanı

2

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'da tutarı 558 milyon lirayı aşan 116 tesis ve projenin toplu açılışını yapacak. Ziyaret nedeniyle kentin farklı nok..

Nurettin Yıldız'a saldırıda 17 gözaltı

Nurettin Yıldız'a saldırıda 17 gözaltı

3

Sosyal Doku Vakfı Onursal Başkanı Nurettin Yıldız'ın, Sinop'ta katılacağı "Zamanın Sabrı" konulu konferans öncesinde yaşanan olaylara ilişkin başlatıl..

Emniyet'ten 'PKK Plakalı Ferrari' açıklaması

Emniyet'ten 'PKK Plakalı Ferrari' açıklaması

4

İstanbul Emniyet'i internet siteleri ve sosyal medyada yer alan 'İstanbul'da PKK plakalı Ferrari' başlıklı haberlere açıklık getirerek, böyle bir plak..

Büyük çözülme

Büyük çözülme

5

Mardin Nusaybin’de ağır darbe alan terör örgütü PKK’da çözülme hız kazandı. Daha önce teslim olan 25 teröristin ardından dün de 10’u kadın 42 PKK’lı g..

Şehit polisin eşi davadan vazgeçmedi

Şehit polisin eşi davadan vazgeçmedi

6

Beşiktaş'ta, Rüzgar Çetin'in çarptığı polis aracında şehit olan Fatih Alagöz'ün eşi Özlem Alagöz davadan vazgeçmiyor. Alagöz'ün avukatı, "Olaydan son..

Sivil oldukları iddia edilen teröristlere 'Swap' testi

Sivil oldukları iddia edilen teröristlere 'Swap' testi

7

Mardin'in Nusaybin ilçesinde teslim olan PKK'lı teröristlerin, 'sivil' oldukları iddialarına ilişkin açıklama yapıldı. Kimlik tespiti tamamlanan 67 PK..

Yolcu otobüsü tarlaya uçtu: 1'i ağır 21 yaralı

Yolcu otobüsü tarlaya uçtu: 1'i ağır 21 yaralı

8

Çorum'da yolcu otobüsünün devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır 21 kişi yaralandı. Otobüs şoförünün, yağışlı havanın etkisiyle dir..

Öğrenci servisi kaza yaptı: 1 ölü 14 yaralı

Öğrenci servisi kaza yaptı: 1 ölü 14 yaralı

9

Aydın'ın İncirliova ilçesi Kızılcaköy mevkiinde, Aydın-İzmir karayolunda bir otomobil ile öğrenci servisi midibüsünün çarpışması sonucu meydana gelen ..

Hakkari'de özel güvenlik kararı

Hakkari'de özel güvenlik kararı

10

Hakkari Valiliği, merkez ilçe sınırları içerisinde bazı alanların 'Özel Güvenlik Bölgesi' olduğunu duyurdu.

Meteorolojiden bazı illere sağanak uyarısı

Meteorolojiden bazı illere sağanak uyarısı

11

Meteorolojiden yapılan son değerlendirmelere göre; Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu'nun kuzey ..

İstanbul'da asansör faciası: 1 ölü

İstanbul'da asansör faciası: 1 ölü

12

İstanbul Bahçelievler'de 5 katlı binanın dış cephesindeki asansörünün düşmesi sonucu bir kişi hayatını kaybetti.

11 bakanlığa bakan yardımcısı atandı

11 bakanlığa bakan yardımcısı atandı

13

Binali Yıldırım'ın başbakanlığında kurulan 65. Hükümet'in 11 bakanlığına bakan yardımcısı ataması yapıldı. Atamalara ilişkin kararlar Resmi Gazete'de ..

92 terörist öldürüldü 17 terörist yakalandı

92 terörist öldürüldü 17 terörist yakalandı

14

Genelkurmay Başkanlığı dünkü operasyonda, Mardin'in Nusaybin ilçesinde 3, Şırnak'ta 9 terörist daha öldürüldüğünü açıkladı. Kuzey Irak'a düzenlenen ha..

MGK'dan teröre kucak açan Avrupa'ya sert mesaj

MGK'dan teröre kucak açan Avrupa'ya sert mesaj

15

MGK sonrası yapılan yazılı açıklamada terörle mücadele vurgusu yapılırken, PYD'nin Avrupa'da temsilcilik açmasının müttefiklikle bağdaşmadığı bildiril..

Şırnak'ın yüzde 90'ı tamam

Şırnak'ın yüzde 90'ı tamam

16

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Galip Mendi, ​Şırnak il merkezinin yüzde 90'ının, Nusaybin'in ise yüzde 80'inin teröristlerden temizlendiğini bildir..

Devlet Bahçeli'ye 8 rakip

Devlet Bahçeli'ye 8 rakip

17

MHP’de Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin, “şahsımla yarışacaklar” açıklamasının ardından genel başkanlık yarışına girecek adaylar boy göstermeye başladı..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Küfredecek kadar alçaldılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Küfredecek kadar alçaldılar

18

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'nin TBMM grup toplantısında hakaret içeren sloganlara ilişkin "Cumhurbaşkanına ve milletvekillerine küfredecek kadar alçald..

Bahçeli: Kripto paralelcilerin maskesini indireceğiz

Bahçeli: Kripto paralelcilerin maskesini indireceğiz

19

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Oyunu bozacak, sahte kahramanların, kripto paralelcilerin maskesini indireceğiz. Ülkü kervanı Allah'ın izniyle Türk..

Devlet Bahçeli'den Yargıtay Başkanı'na yanıt

Devlet Bahçeli'den Yargıtay Başkanı'na yanıt

20

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yargıtay’ın MHP Kurultayı kararıyla ilgili, "Yargıtay kararı sübjektif esaslara, tek yanlı ve bulanık bir bakış açıs..

+