İzmir'de su kesintisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yürüttüğü Üçyol-Üçkuyular metro projesi güzergahında bulunan içme suyu borusunun iptal edilerek yeni bağlantı yapılacak olması nedeniyle bazı bölgelerde su kesintisi uygulanacak.

İha 00:00 Ağustos 31, 2007 Yeni Şafak

İzmir'de su kesintisi

Fotoğraf: Yeni Şafak
İZSU Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; İnönü Caddesi 40 Sokak kavşağında bin mm çaplı boru bağlantısı, 56 Sokak kavşağında bin mm çaplı borunun iptali ve 56 ile 76 sokak kavşağında ise bin mm çaplı borunun bağlantı çalışması olmak üzere üç noktada gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle geçici olarak su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Bu çalışmalar nedeniyle 04 Eylül saat 09.00 ile 05 Eylül saat 21.00 arasında, Göztepe, Güzelyalı, M.Ali Akman, Esenyalı, Poligon, Şehitler, Muammer Akar, Üçkuyular, General Kazım Özalp ve Esentepe bölgelerine su verilemeyecek. İZSU Genel Müdürlüğü yetkilileri, bu semtlerde oturan vatandaşlarımızın susuz kalmamak için gerekli önlemleri almaları ricasında bulundu.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  İzmir'de su kesintisi

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yürüttüğü Üçyol-Üçkuyular metro projesi güzergahında bulunan içme suyu borusunun iptal edilerek yeni bağlantı yapılacak olması nedeniyle bazı bölgelerde su kesintisi uygulanacak. İzmir'de su kesintisi
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#