Müjde Ar'ın annesi Aysel Gürel vefat etti

Ünlü söz yazarı Aysel Gürel iki aydır tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Gürel iki aydır bronşit yüzünden tedavi görüyordu

İstanbul 00:00 Şubat 18, 2008 Yeni Şafak

Müjde Ar'ın annesi Aysel Gürel vefat etti

Fotoğraf: Yeni Şafak
Ağır bronşit teşhisiyle iki ay önce İstanbul'daki Amerikan Hastanesi'ne kaldırılan Aysel Gürel, dün hayata gözlerini kapadı. Günde 3 paket sigari içen sanatçının ciğerlerinde kanama olduğu ve son saatlerinde artık tedaviyi kabul etmediği belirtildi. Gürel'in vefatı anında kızları Müjde Ar ve Mehtap Ar'ın yanında olduğu kaydedildi. Geçen hafta 80'inci doğum gününü hastane odasında kutlayan Aysel Gürel'i, Sezen Aksu, Nilüfer, Şehrazat ve Zerrin Özer de yalnız bırakmamıştı. 'En ünlü şarkıların söz yazarı' diye tanınan Aysel Gürel, 'Değer mi' , 'Ünzile', 'Firuze' gibi Sezen Aksu'nun sesinden dinlediğimiz dillerden düşmeyen pekçok şarkının da yazarıydı.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Müjde Ar'ın annesi Aysel Gürel vefat etti

  Ünlü söz yazarı Aysel Gürel iki aydır tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Gürel iki aydır bronşit yüzünden tedavi görüyordu Müjde Ar'ın annesi Aysel Gürel vefat etti
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#