HayatBalona rövaşataya kalkan adamın ailesi Müge Anlıda

Balona rövaşataya kalkan adamın ailesi Müge Anlı'da

Ankara Kızılay'da balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişinin kimliği Müge Anlı'da ortaya çıktı. 'Balona rövaşataya kalkan adam' olarak tanınan kişinin annesi programda konuştu. Oğlunu 3 aydır aradığını söyleyen anne, oğlu Gülbay'ın 3 ay önce evden 'çarşıya gidiyorum' diyerek çıktığını ve kendisinden o zaman bu yana haber alamadıklarını belirtti.

Haber MerkeziYeni Şafak
Balona rövaşata atan adamın ailesi Müge Anlı'ya çıkarak oğullarının bulunmasını istedi.
Balona rövaşata atan adamın ailesi Müge Anlı'ya çıkarak oğullarının bulunmasını istedi.

Ankara Kızılay'da balona röveşata atmaya çalışmasıyla sosyal medyada fenomen olan kişinin, Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinden Gülbay Türkücü (22) olduğu ortaya çıktı. Gülbay Türkücü'nün annesi bugün Müge Anlı'nın programına konuk oldu ve oğlunu 3 aydır aradığını belirtti. Kahramanmaraş'tan yayına bağlanan bir vatandaş ise, Gülbay'ın üvey babasıyla sorunlar yaşadığını belirterek, "Annesinin ikinci eşiyle sorunlar yaşadığı için anneannesinin yanında kaldı. Daha sonra evden kaçtı. Buldular bir daha kaçtı. İkinci eş geçen sene vefat etti" iddiasında bulundu.

'Ailemle görüşmek istemiyorum'

Ailesinin 25 Ağustos'da kayıp başvurusunda bulunduğu gencin, 11 Ekim'de Ankara'da bulunduğu ancak polise "Kayıp değilim, burada çalışıyorum. Ailemle görüşmek istemiyorum" dediği kaydedildi. Videonun sosyal medyada yayımlanmasının ardından büyük merak uyandıran gencin kimliğinin, ailesinin görüntüyü paylaşan kuyumcu Güray Başak'a ulaşmasıyla ortaya çıktığı bildirildi.

REKLAM

'Balona röveşata çeken adam'dan açıklama: O an Del Piero'ydum
SPOR
'Balona röveşata çeken adam'dan açıklama: O an Del Piero'ydum

İrtibat kuramadık

Güray Başak, “Daha sonradan anladık ki, bu arkadaş 3 haftadır kayıpmış” diyerek görüntüyü sosyal medyada paylaştıktan sonra yaşanan gelişmeleri anlattı. Başak, "Gece saat 03.00'de Kahramanmaraş’tan bir arkadaş beni aradı, 'Ben görüntüsünü paylaştığınız kişinin ağabeyiyim, 3 haftadır kayıp. Biz de onu arıyoruz. Tekrar gelirse bize haber verir misiniz?' diye not bıraktı. Biz de kendisiyle henüz bir irtibat kuramadık" dedi.

Bunu Gördünüz Mü? Balonla Rövaşata
OYNAT02:29
Bunu Gördünüz Mü? Balonla Rövaşata
Spor dünyasında kıyıda köşeden kalmış ya da haftaya damgasını vurmuş 'izlemeye değer' anların paylaşıldığı bu program, her hafta sporun biraz da mizahi yönünü ele alarak Tuğçe Ergül'ün sunumuyla ekranlarınızda olacak.


REKLAM