HayatEsra Erolun programına katılan aday herkesten özür diledi

Esra Erol'un programına katılan aday herkesten özür diledi

Bir dönem Esra Erol'un sunduğu izdivaç programına katılan ve burada kendine eş arayan Meriç Erkan, yaşananların tamamen kurgu olduğunu söyleyerek "Türk halkından özür diliyorum" dedi.

Haber MerkeziDiğer
Meriç Erkan, Esra Erol'un programında yaşananları anlattı.
Meriç Erkan, Esra Erol'un programında yaşananları anlattı.

Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un sunuculuğunu üstlendiği "Esra Erol'da" programına katılan ve programdan olaylı bir şekilde ayrılan Meriç Erkan, programın arka planında dönenleri anlattı.

Meriç Erkan, gözde ve revaçta olan oyunculara haftalık para ödendiğini ve insanların evlilik programı adı altında yüzde doksanının kurgu olduğunu, tamamen dizi konseptine geçmiş oyunlarla halkı kandırarak gerçekmiş edasında servis edildiğini söyledi.

  • "Reytinglerin düştüğü zamanlarda benden eski ekran kimliğimden esintiler istendi. Dans etmem çılgın çılgın hareketlere bürünmem söylendi. Olayın akışında bu mekanizmanın bir parçası oldum."

İzdivaç programlarının gerçek yüzü
OYNAT01:55
İzdivaç programlarının gerçek yüzü
2007 yılında ilk olarak Esra Erol'un Flash Tv ekranlarında sunuculuğunu yapmasıyla başlayan izdivaç programları, yayınlandığı ilk günden itibaren Türkiye'de belki de hem en çok izlenen hem en fazla eleştirilen program olma özelliğini taşıyor.


REKLAM