Galeria'dan 5 yıldızlı yangın tatbikatı

00:00 Temmuz 17, 2011 Yeni Şafak

Galeria'dan 5 yıldızlı yangın tatbikatı

Fotoğraf: Yeni Şafak
MİS Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ile Galleria, muhtemel yangınlara karşı can ve mal kaybının en aza indirilmesi amacıyla güvenlik personeline yönelik yangın eğitimi ve tatbikatı gerçekleştirdi. Bu eğitim ile yangın anında alınması gereken önemler, beklenen tehlikeler ve güvenlik sistemleri konusunda, güvenlik personeli bilgilendirildi. Güvenlik personeli ayrıca yangın anında bina tahliyesinde uyulması gereken kurallar ve ihbar verme sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda da eğitim aldı. Genel eğitim ile çıkabilecek muhtemel yangınların önüne geçilerek, yangın tiplerine göre söndürülme şekilleri konusunda personelin bilgi ve beceri edinmesi sağladı. Ayrıca çalışanlar bina tahliyesi ve işletme dışarısında karşılaşabilecekleri yangın olaylarında da panik havası oluşturmadan nasıl davranmaları gerektiği konusunda profesyonel deneyim kazandı.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Galeria'dan 5 yıldızlı yangın tatbikatı

  Galeria'dan 5 yıldızlı yangın tatbikatı
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#