Kraliçe'ye 'cennet bahçesi'

00:00 Mayıs 17, 2008 Yeni Şafak

Kraliçe'ye 'cennet bahçesi'

Fotoğraf: Yeni Şafak
Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Kraliçe II. Elizabeth ve eşi Prens Philip'le büyükelçilik ikametgahında bir araya geldi. Görüşmenin sonunda Erdoğan ve eşi, Kraliçe'ye tasarımını Sevan Bıçakçı'nın özel tasarımı olan "Cennet Bahçesi" adlı yüzüğü hediye etti ve yüzüğün anlamı hakkında kendisine bilgi verdi. Yüzük, şu anlama geliyor: "Yüzüğün merkezinde yer alan topazın içine oyulmuş çiçekler farklı renkleriyle kültürleri simgeliyor. Dünya onların çeşitliliğinde çok daha güzel görünüyor. Tüm çiçekler bir arada görülüyor." Kraliçe, yüzüğü parmağına takarak denedi.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Kraliçe'ye 'cennet bahçesi'

  Kraliçe'ye 'cennet bahçesi'
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#