Astım için sağlıklı yürüyüş yapıldı

00:00 Mayıs 09, 2007 Yeni Şafak

Astım için sağlıklı yürüyüş yapıldı

Fotoğraf: Yeni Şafak
Günümüzde yaygın olarak görülen astım hastalığı konusunda kamuoyunun bilincini arttırmak amacıyla Beşiktaş Belediyesi ve Solunum Göğüs Hastalıkları Merkezi işbirliği ile Astım Yürüyüşü gerçekleştirildi. Astımın kontrol edilebilir bir hastalık olduğu mesajının verildiği etkinlik çerçevesinde, yapılan yürüyüş, Kuruçeşme Parkı'ndan başlayıp Bebek'te sona erdi.Yürüyüş sonunda katılımcılara teşekkür amacıyla katılım belgeleri taktim edildi. Dünya Sağlık Örgütü'nün tahminlerine göre dünyada yaklaşık 300 milyon kişide görülen astım çocuklar arasında da yaygın.

  Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Şafak Gazetecilik A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan köşe yazısı/habere aktif link verilerek kullanılabilir.

  Astım için sağlıklı yürüyüş yapıldı

  Astım için sağlıklı yürüyüş yapıldı
  Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

  SON DAKİKA

  #title#