Teknoloji3 dakikada 150 bin telefon sattı

3 dakikada 150 bin telefon sattı

Çinli telefon üreticisi Xiaomi, Redmi Y1 ve Redmi Y1 Lite modelleriyle yeni bir satış rekoruna daha imza attı. 3 dakikada 150 bin cihaz satan firmanın, online platformlarda satışa sunulmasının ardında yeni rekorlara koşup koşmayacağı ise şimdilik merak konusu.

Haber MerkeziYeni Şafak
3GB RAM'li Redmi Y1 sürümü 140, 4 GB RAM'li sürümü ise 170 dolardan satışa sunuluyor.
3GB RAM'li Redmi Y1 sürümü 140, 4 GB RAM'li sürümü ise 170 dolardan satışa sunuluyor.

Geliştirdiği modelleri ile dünyanın önde gelen teknoloji devlerine her seferinde ders veren telefon üreticisi Xiaomi, kırdığı satış rekorlarına Redmi Y1 ve Redmi Y1 Lite modelleriyle bir yenisini daha ekledi.

Hindistan'da #LoveYourselfie sloganıyla satışa sunduğu cihazlarını hızlı bir şekilde tüketen üretici, 150 bin cihazı 3 dakika tüketti. LED flaşlı bir ön kameraya ve 16 MP'lik bir arka kamerayla dikkatleri üzerine toplayan cihaz aynı zamanda fiyatı ile de meraklılarını cezbediyor.

#RedmiY1 & Redmi Y1 Lite: >150K units sold in ~3 mins across @amazonIN and https://t.co/lzFXOcGyGQ 👊👊 Thank you Mi Fans for your love and support. 🙏 Next sale is on 15th Nov at 12 noon! #LoveYourSelfie pic.twitter.com/sNxeSkGDin

REKLAM

3GB RAM'li Redmi Y1 sürümü 140, 4 GB RAM'li sürümü ise 170 dolardan satışa sunulan cihaz, 15 Kasım'da Amazaon ve Mi.com'da da satışa sunulacak.

Dünyanın en büyük online alışveriş platformlarında satışa sunulmasının ardın firma yeni bir satış rekoruna daha imza atar mı 15 Kasım’dan sonra hep beraber göreceğiz.