https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480&iu=/1347001/Yenisafak-Video-Preroll&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp] https://pubads.g.doubleclick.net/gampad/ads?sz=640x480|640x350&iu=/1347001/Yenisafak-VideoPOSTROLL&impl=s&gdfp_req=1&env=vp&output=vast&unviewed_position_start=1&url=[referrer_url]&description_url=[description_url]&correlator=[timestamp]
Teknoloji E- ticaret devi satış teklifi için destek alıyor

Hepsiburada.com satılıyor

E- ticaret devi satış teklifi için destek alıyor

Türkiye’nin en büyük e-alışveriş sitesi hepsiburada.com, satış teklifleri için Goldman Sach Group ile anlaştı. 2017 yılı için yüzde 40 büyüme hedefi bekleyen e-alışveriş devi, dünyaca ünlü yatırım ve finansman şirketi olan Goldman Sach ile birlikte gelen satış tekliflerini değerlendirecek.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Türkiye'nin en büyük e-ticaret devi hepsiburada.com'un satış tekliflerini değerlendirmek için dünyaca ünlü yatırım ve finansman şirketi olan Goldman Sach ile anlaştı.
Türkiye'nin en büyük e-ticaret devi hepsiburada.com'un satış tekliflerini değerlendirmek için dünyaca ünlü yatırım ve finansman şirketi olan Goldman Sach ile anlaştı.

Türkiye’nin önde gelen e-alışveriş sitelerinin en büyüklerinden biri olan Hepsiburada.com, yabancı bir firmaya aracılığı ile satış tekliflerini değerlendirecek. Dünyaca ünlü yatırım ve finansman şirketi olan Goldman Sach ile anlaşmalarını tamamlayan hepsiburada.com, verilen teklifler sonrası Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan hepsiburada.com'un satış hakkında değerlendirmelerde bulunacak.

Hanzade Doğan Boyner, yapmış olduğu açıklamada ise Goldman Sach Group ile anlaşmaya varıldığını, bu anlaşmanın Türkiye'nin en büyük teknoloji girişimi çıkışına aracılık edeceğini ve rakiplerine karşı yıkıcı değil yapıcı bir anlaşma olduğunu belirtti.

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen e-alışveriş sitesi olan hepsiburada.com’un şimdilik anlaşma yapmasına rağmen ne zaman satılacağı hakkında henüz bir açıklanma yapılmadı. Yapılan anlaşmaya göre Goldman Sach Group gelen teklifleri değerlendirecek, satılıp satılmaması konusunda hepsiburada.com'a karar mekanizması oluşturacak.

REKLAM