TELEVİZYON

Güldür Güldür bir komedi şov

Ali Sunal, Alper Kul ve Doğa Rutkay''ın başı çektiği programda, günlük hayatta yaşanan olaylara mizah penceresinden bakılıyor. Güldür Güldür''ün bu haftaki konuğu: Türkiye''nin ilk Reggae grubu Sattas.

. Yeni Şafak
Komedi-tiyatro şovu ''Güldür Güldür'' eğlenceli skeçleriyle bu gece Show TV ekranlarında olacak. Güldür Güldür bu hafta kapalı kapılar ardında yaşanan devir teslim törenlerinin iç yüzünü aydınlatıyor. Valilerin koltuk değişimi sırasında neler yaşanmaktadır? Yeni Vali Şevket, eski Vali Bilal''in makamı bırakıp gitmesini sağlayabilecek mi?

Hipodromların efendisi Bilal kaçan atı Cheesecake''ten sonra aradığı mutluluğu başka atlarda bulabilecek mi?

Hayata biraz geç atılan İbrahim orta yaş bunalımına anne babasıyla yaşadığı evde girerse ne olur? İsmail ve Oya oğulları İbrahim''i evden göndermeyi başarabilecek mi?

Bütün derslerden kalan Bahadır babasının isteğiyle açılan sınavdan geçebilecek mi? Müdür Şevket ve öğretmen Yeter arasında neler oluyor?

Mafya babası İsmail ve yardımcısı Bilal yaşadıkları sorunları atlatmak için aile terapistine giderse neler olur? Terapist Yeter onların sorunlarını çözebilecek mi?

Hepsinin cevapları bu akşam Güldür Güldür''de.

Güldür Güldür''ün bu haftaki konuğu: Türkiye''nin ilk Reggae grubu Sattas. SHOW 23.30

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.