• BİST + %0,1 106.843
 • DOLAR + %0,22 3,54
 • EURO + %0,51 4,13
 • ALTIN - %0 142,68
Erdoğan'ın okuduğu Mescid-i Aksa şiirini paylaştılar
02:35
Dünya
Erdoğan'ın okuduğu Mescid-i Aksa şiirini paylaştılar
​Araplar ve Filistinliler sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın okuduğu Mescid-i Aksa şiirine çekilen kısa filmi paylaşarak Türkiye'den yardım bekliyor.
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
02:38
Dünya
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
​Annenin sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
00:00
Dünya
Siyonist İsrail askeri namaz kılan gence tekme attı!
Namaz kılan Filistinli genç İsrail askeri tarafından acımasızca tekmelendi.
Silahlı soyguncuyu sandalyeyle deviren cesur adam
01:32
Dünya
Silahlı soyguncuyu sandalyeyle deviren cesur adam
Soyguncuyu alt adam yaşlı adam sosyal medyayı salladı.
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
02:05
Spor
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
​4-0 geriye düştüğü maçta Rus rakibine minderi dar etti.
Drift 'yapamayan' trafik magandası tehlike saçtı
01:14
Gündem
Drift 'yapamayan' trafik magandası tehlike saçtı
​Adana 'da bir otomobilin sürücüsü, ne kendisinin ne de trafiktekilerin can ve mal güvenliğini hiçe sayarak caddedeki otobüs durağının önünde defalarca drift yapmaya çalıştı.
Kartondan bozuk para ayıklama makinesi nasıl yapılır?
02:45
Hayat
Kartondan bozuk para ayıklama makinesi nasıl yapılır?
​Kartondan herkesin yapabileceği makine büyük beğeni kazandı
Camide Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti
00:50
Dünya
Camide Kur'an-ı Kerim okurken vefat etti
​Cami müezzini sabah ezanından birkaç dakika sonra vefat etti.
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
00:45
Gündem
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
​Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika Sağlık Kongresi'nde açıklamaları için kürsüye geldiği sırada yabancı konukların attığı slogan dikkat çekti.
 • Haber AkışıGünün Özeti
 • Bugün Ne Olacak?Bugünün Gündemi
 • Dün Ne Oldu?Dünün Manşetleri
 • Canlı YayınTvnet Canlı Yayını
 • Tümü
 • Sosyal Medya
23 Temmuz 2017
Pazar
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Selman'la görüştü
OYNAT 00:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Selman'la görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, körfez ülkeleri ziyaretleri kapsamında Cidde Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı'nda Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz tarafından karşılandı.
OYNAT 00:41
"Harem-i Şerif tüm İslam aleminin onurudur"
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 23-24 Temmuz tarihlerinde Körfez ülkelerine gerçekleştireceği ziyaretin ilk durağı olan Suudi Arabistan'a hareketi öncesi Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Kudüs'teki Harem-i Şerif tüm İslam aleminin onurudur, namusudur. İslam dünyasının tepkisiz kalması mümkün değildir" dedi.

Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
OYNAT 00:45
Yabancı konuklardan Erdoğan'a Türkçe slogan
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da, Uluslararası Afrika Sağlık Kongresi'nde açıklamalarda bulundu. Programa katılan yabancı konuklar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yoğun sevgi gösterisinde bulunurken, bir grup öğrenci tekbir getirdi ve "Ümmetin lideri Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye kahraman" şeklinde slogan attı.
Daha Fazla
Tüm Yazarlar
tehlikeli-kutu-televizyon
9 KART
Tehlikeli kutu: Televizyon
Yeni Şafak
Avrupa’da, Amerika'da, Balkanlar’da ve özellikle Orta Doğu’da milyonlarca insan tarafından izlenir hale gelen diziler Türk toplumunun geleneklerine, kültürüne ve aile yapısına uymayan konuları işliyor. 120-150 dakikalık bölümler ile ekrana gelen diziler, çocuklar için tehlike arz ediyor. Batı tarzı yaşamı özendiren bu yapımlar, toplumun ahlaki değerlerini dejenere ediyor.
22-dunya-petrol-kongresi-turkiye-ve-kuresel-enerji-politikalari
8 KART
22. Dünya Petrol Kongresi: Türkiye ve küresel enerji politikaları
Yeni Şafak
Dünya enerji sektörünün en büyük oyuncularının bir araya geldiği 22. Dünya Petrol Kongresi Cumhurbaşkanlığı himayesinde 9-13 Temmuz tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. Kongre kapsamında küresel petrol ve doğalgaz sektörünün güvenliği ve kaynakların geleceği, düşük karbonlu çözüm önerileri, enerjinin verimliliğine yönelik politikalar olmak üzere sektörün altyapı ve yatırım imkânları değerlendirildi. Türkiye, jeopolitik konumu, proaktif dış politikasıyla birlikte bölgede yükselen siyasal bir güç haline gelirken, petrol ve doğalgaz kaynaklarına olan stratejik konumu, üreticiler ve tüketiciler arasındaki anahtar rolüyle küresel enerji politikalarının merkezinde yer almaya devam edecek.
anne-ve-bebek-sagligi-icin-dost-hastaneler
11 KART
Anne ve bebek sağlığı için "dost" hastaneler
Yeni Şafak
Yeni doğan ünitelerinde yaşanan sorunlara Sağlık Bakanlığı tarafından "Anne ve Bebek Dostu Hastaneler" ile çözüm sağlandı. Sağlıklı doğum, hasta mahremiyeti, emzirme eğitimi, prematüre bakımı gibi konularda kaliteli hizmet veren kurumlar, Türkiye'de 12 merkezde aktif. 9 hastane ise gerekli şartları sağladığında hizmete girmeyi bekliyor.
futbolun-5-altin-kurali
5 KART
Futbolun 5 altın kuralı
Yeni Şafak
Dünya çapında en çok ilgi gören sporlardan biri olan futbolun bir çok kuralı ve detayı bulunuyor. Yeni Şafak spor servisi olarak futbolun 5 altın kuralını ve bilinmeyen detaylarını sizler için bir araya getirdik.
donusu-olmayan-yol-musulun-kaybettikleri
9 KART
Dönüşü olmayan yol: Musul’un kaybettikleri
Yeni Şafak
Irak ordusu, kaçarak terk ettiği Musul'a üç yıl aradan sonra havadan ve karadan gerçekleştirdiği operasyonların sonucunda girebildi. 9 ay süren operasyonun ardından harabeye dönen kente gelen Irak Başbakanı Abadi, yıkıntıların arasında 'zafer' pozu verdi. ABD'nin Irak işgali ile başlayan 'Irak sorunu', geçen 14 yılın ardından daha da büyüdü. Terör örgütü DEAŞ'ın bölgeden temizlenmesi Irak'ın geleceği için ümit verse de mevcut tablo istikrarlı bir Irak fotoğrafının çok uzakta olduğunu gösteriyor.
istihdama-buyuk-katki
11 KART
İstihdama büyük katkı
Yeni Şafak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın Ulusal İstihdam Stratejisi ile istikrarlı büyüme sağlanacak, büyümenin istihdam etkisi artırılacak, kayıt dışılık azaltılacak. Bu çerçevede yüz binlerce kişiye mesleki eğitim de verilerek, o kişilerin iş sahibi olması sağlanacak. 2023 yılına gelindiğinde ise yüzde 50- yüzde 160 oranında istihdam artışı hedefleniyor. 2023 yılı vizyonu ile hazırlanan Ulusal İstihdam Stratejisi, üçer yıllık dönemleri kapsayan ve her yılın sonunda güncellenecek olan eylem planları aracılığıyla hayata geçirilecek
ohal-inceleme-komisyonu-nasil-isler-basvurular-nasil-yapilir
10 KART
OHAL İnceleme Komisyonu nasıl işler, başvurular nasıl yapılır?
Yeni Şafak
15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında ilen edilen Kanun Hükmünde Kararnameler (KHK) ile FETÖ'ye karşı hukuki mücadele başlatıldı. Çok sayıda kişi kurum ve kuruluşlardan ihraç edilirken, bazı kurum ve kuruluşlar ise kapatıldı. Gelen itirazlar üzerine 'iade' KHK'ları yayımlanırken, OHAL İnceleme Komisyonu da hayata geçirildi. Komisyon gelen itirazları değerlendirecek, süreç hızlandırılacak... İşte 17 Temmuz'da göreve başlayan ve 14 Eylül'e kadar çalışacak olan komisyonun görevleri ve işleyişe dair diğer tüm detaylar...
halk-yeni-yargilama-dizayni-istiyor-tek-tip-cezaevi-uniformasi
8 KART
Halk yeni yargılama dizaynı istiyor: 'Tek Tip' Cezaevi Üniforması
Yeni Şafak
15 Temmuz kanlı darbe girişimini gerçekleştiren asker kıyafeti giymiş teröristlerin yurt genelinde yargılanmalarına başlandı. İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tutukluların mahkeme salonlarına getirildiği anlara ait görüntüler ise tepki çekiyor. Vatandaşların büyük çoğunluğu sivil giyimli tutuklu FETÖ'cülerin tek tip cezaevi kıyafeti giymesinden yana. ABD başta olmak üzere çeşitli ülkelerde uygulama yıllardır uygulanıyor. Türkiye'de de cezaevleri tüzüğünde benzer düzenlemeler mevcut. 'Tek Tip' tartışmalarında gündeme gelecek tüm sorulara yanıt aradık.
erdoganin-korfez-turu-basladi-kral-selmanla-gorustu
Erdoğan'ın Körfez turu başladı: Kral Selman'la görüştü
23 Temmuz 2017, 05:00
Katar krizine ilişkin olarak Körfez ülkelerine ziyaret gerçekleştirmeye başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ilk durağı Suudi Arabistan oldu. Erdoğan, Kral Selman'la bir araya geldi.
negredo-adim-adim-besiktasa
Negredo adım adım Beşiktaş'a
23 Temmuz 2017, 05:00
👉İtalyan basını İspanyol golcü Negredo'nun Beşiktaş'la anlaştığını iddia etti. 👉Fenerbahçe Kulübü, Eto'o ve Gabigol'le ilgilendikleri yönündeki haberleri yalanladı. 👉Galatasaray, Feghouli ve menajeriyle bir araya geldi: Transferin sonuçlanması bekleniyor.👉Manchester City, Real Madrid'in Brezilyalı sağ beki Danilo ile 5 yıllık sözleşme imzaladı. 👉Futbol kariyerini noktalayan Philipp Lahm, Bundesliga'da geçen sezonun en iyi oyuncusu seçildi.
en-az-gol-atan-takimin-en-etkili-oyuncusu-negredo
En az gol atan takımın en etkili oyuncusu: Negredo
23 Temmuz 2017, 05:00
Beşiktaşlıların transferini merakla beklediği İspanyol forvet oyuncusu Negredo, geçen sezon Premier Lig'in en az gol atan (27) takımı olan Middlesbrough'da 10 gollük performans sergilemişti.
klopptan-coutinho-tepkisi
Klopp'tan 'Coutinho' tepkisi
23 Temmuz 2017, 05:00
Liverpool Teknik Direktörü Jürgen Klopp, adı Barcelona ile anılan Brezilyalı futbolcu Coutinho'nun transferiyle ilgili sorulardan sıkılmışa benziyor...
cumhurbaskani-erdogan-korfez-turunda
Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez turunda
23 Temmuz 2017, 05:00
İşgalci İsrail güçleri, Mescid-i Aksa'nın El-Esbat Kapısı'na güvenlik kameraları koydu.İsrail'in Aksa'yı ibadete kapatmasına tepki gösteren kiliseler, Müslümanlara destek verdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar krizinin çözümü için Körfez ülkelerine gitti.İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson, “Katar'ın terörizmlemücadelesinden memnunuz” dedi.Trump, en yakınındakilerle ilgili soruşturmalar için “Sınırsız affetme yetkim var” dedi.
5-baslik-hayat-ozeti
5 başlık Hayat özeti
23 Temmuz 2017, 05:00
Ünlü Yeşilçam oyuncusu Sezer Sezin'in cenaze törenine az sayıda insan katıldı.Evde Tek Başına filminde “baba” rolündeki John Heard hayatını kaybetti.Depreme İzmir'de yakalanan İbrahim Tatlıses, deprem uzmanlarına tepki gösterdi.Çamaşır suyu ve tuz ruhu ikilisi bilimsel yayınlarda yer aldı.Alaçatı'da bir mekanda hamburgerin 240 liraya satılması oldu.
cemal-sureyadan-yalnizlik-uzerine
Cemal Süreya'dan yalnızlık üzerine
23 Temmuz 2017, 05:00
"Ne olmuş her fırsatta kendimle konuşuyorsam? bakma sen yanlış demiş eskiler, kendi kendine konuşana deli değil, yalnız derler."
ilk-tipografi
İlk tipografi
23 Temmuz 2017, 05:00
1829 William Austin Burt, daktilonun ilk hali olan tipografi makinasını icat etti.
Sudanlılardan 15 Temmuz Şehitleri için hatim
00:45
Gündem
Sudanlılardan 15 Temmuz Şehitleri için hatim
Sudan'da 600 kişi 15 Temmuz Şehitleri için hatim yaptı. Sudan'da aralarında her yaştan insanın bulunduğu 600 kişi, birer sayfa okuyarak 15 Temmuz Şehitlerimiz için 5 dakika içerisinde hatim yaptı. O anlar kameraya böyle yansıdı.
78 metrelik künefe 20 dakikada tükendi
03:36
Gündem
78 metrelik künefe 20 dakikada tükendi
Hatay'ın ana vatana katılışının 78. yıl dönümü dolayısıyla Büyükşehir Belediyesince düzenlenen kutlama etkinlikleri kapsamında 78 metre uzunluğundaki künefe vatandaşlara ikram edildi. Atatürk Caddesi'nde yapılan etkinlikte caddeye getirilen yarım metre eninde, 78 metre uzunluğundaki künefeye Hataylılar büyük ilgi gösterdi.
AK Partili gençlerden İsrail’e tepki
00:00
Gündem
AK Partili gençlerden İsrail’e tepki
AK Parti Denizli İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından, Çınar Yeni Cami bahçesinde düzenlenen basın açıklaması ile İsrail'e tepki gösterildi.
Sivas'ta 83 koyun yanarak telef oldu
00:00
Gündem
Sivas'ta 83 koyun yanarak telef oldu
Sivas'ta bir ahırda çıkan yangında 83 koyun yanarak telef oldu. Alınan bilgiye göre, merkeze bağlı Himmetfakı köyü Gediğindibi mevkisindeki Hıdır Dalcan'a (35) ait ahırda henüz bilinmeyen nedenle yangın çıktı.Yangını fark eden Dalcan, ahırdaki 400 koyundan 317'sini ailesiyle tahliye etti, 83 koyun ise yanarak telef oldu.
Otobüs arızalanınca yakayı eleverdiler
01:04
Gündem
Otobüs arızalanınca yakayı eleverdiler
Erzincan'da arızalandığı için yol kenarında bekleyen otobüste Afganistan ve Pakistan uyruklu 103 kaçak yakalandı.Erzincan Jandarma Komutanlığı ekipleri, D-100 karayolunun Sakaltutan mevkisi yakınlarında bir otobüsün yol kenarında beklediği ihbarı üzerine bölgeye gitti.Ekipler, otobüste ülkeye yasa dışı yollardan giren Afganistan ve Pakistan uyruklu 103 kişi olduğunu, sürücünün de arızalanan aracı terk edip kaçtığını belirledi.Kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldı.
Ataşehir’de atık kağıt deposunda korkutan yangın
00:00
Gündem
Ataşehir’de atık kağıt deposunda korkutan yangın
Ataşehir'de bir atık kağıt deposunda çıkan yangın hareketli dakikalara yol açtı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yangın çevre binalara sıçramadan kontrol altına alındı. Ataşehir Ferhat Paşa Mahallesi 67. sokak içerisinde yer alan atık kağıt deposunda çıkan yangın hareketli dakikalara yol açtı. Kağıt deposunda öğlen saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın kısa sürede büyüdü. Çevredeki vatandaşların bildirmesi üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Ekiplerin müdahale ettiği yangın uzun uğraşlar sonucunda kontrol altına alındı. Çevre binalara sıçramadan kontrol altına alınan yangının çıkış nedenine ilişkin inceleme başlatıldı.
Pepe ilk antrenmanını çıktı
00:45
Spor
Pepe ilk antrenmanını çıktı
Beşiktaş'ın İspanya kampına yeni transfer Pepe de katıldı. Böylece Portekizli yıldız Beşiktaş ile ilk antrenmanına çıktı.
Cengiz Ünder antrenmanda şov yaptı
00:22
Spor
Cengiz Ünder antrenmanda şov yaptı
Medipol Başakşehir'den İtalyan devi Roma'ya transfer olan Cengiz Ünder, antrenmanda şov yaptı.
Hakan Çalhanoğlu Milan'daki ilk golüyle alkış topladı
00:39
Spor
Hakan Çalhanoğlu Milan'daki ilk golüyle alkış topladı
Hakan Çalhanoğlu, Milan ile Bayern Münih arasında Çin'de oynanan hazırlık karşılaşmasında şık bir gole imza attı.
Jeremain Lens durdurulamıyor!
00:26
Spor
Jeremain Lens durdurulamıyor!
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Championship ekibi Sunderland, İngiltere 1. Lig ekiplerinden Bradford City ile yaptığı hazırlık maçını 3-2 kazandı. Sunderland'e galibiyeti getiren golleri 5. dakikada Josh Maja ve 8. dakikada geçen sezon Fenerbahçe'de kiralık olarak forma giyen Jeremain Lens ile 42. dakikada Billy Jones kaydetti.
Neymar'ın Juventus defansını ipe dizdiği gol!
01:02
Spor
Neymar'ın Juventus defansını ipe dizdiği gol!
Barcelona, Uluslararası Şampiyonlar Kupası'nda Neymar'ın golleriyle Juventus'u 2-1 mağlup etti. Neymar'ın 25. dakikada attığı müthiş gol maça damgasını vurdu.
Temsilcimiz Emre Çolak'ın bu sezon attığı şık goller
01:01
Spor
Temsilcimiz Emre Çolak'ın bu sezon attığı şık goller
La Liga ekiplerinden Deportivo La Coruna'da top koşturan temsilcimiz Emre Çolak,bu sezon attığı birbirinden şık gollerle adından sıkça söz ettiriyor.
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
02:05
Spor
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
İşitme Engelliler Olimpiyatları Greko-Romen 98 kiloda milli sporcumuz İlhan Çıtak Rus rakibini 4-0'dan gelerek 6-4 yenerek 5. kez olimpiyat şampiyonu oldu.
Maçtan önceki gece rakibi uyutmamak için bakın ne yaptılar?
01:11
Spor
Maçtan önceki gece rakibi uyutmamak için bakın ne yaptılar?
Maçtan önceki gece rakip takım oyuncularını uyutmamak için Levski Sofya taraftarı işi abartarak, Hajduk Split'li oyuncuların kaldığı otel önünde ortalığı ayağa kaldırdılar.
Bir ilçeyi ihya edecek su bin metreden fışkırdı
01:19
Ekonomi
Bir ilçeyi ihya edecek su bin metreden fışkırdı
Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde yaklaşık 3 ay süren çalışmalarla bin metre derinlikten fışkıran 52, 8 derecelik termal su, ilçenin termal turizm alanında hızla büyümesini sağlayacak.
TUSAŞ, ilk Türk JSF/F-35 uçağının orta gövdesini teslim etti
02:22
Ekonomi
TUSAŞ, ilk Türk JSF/F-35 uçağının orta gövdesini teslim etti
Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ (TUSAŞ) üretimini tamamladığı, ilk Türk JSF/F-35 uçağının orta gövdesini Amerikalı Northrop Grumman ve Lockheed Martin firmalarına teslim etti.
Turquality Programı'na kimler başvurabilir?
00:57
Ekonomi
Turquality Programı'na kimler başvurabilir?
Turquality Programı,Türk firmalarının üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsıyor. Pazarda küresel bir oyuncu olmayı sağlayan program ile Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amaçlanıyor.
Turquality Programı nedir?
00:59
Ekonomi
Turquality Programı nedir?
Ekonomi Bakanlığının ihracat yapan firmalara sunduğu markalaşma desteği olan Turquality Destek Programı, dünyanın en kapsamlı marka geliştirme programı olarak dikkat çekiyor.
Milli Tren projesi için 30 mühendis alınacak
00:50
Ekonomi
Milli Tren projesi için 30 mühendis alınacak
Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, Genel Müdürlük, Milli Tren Projesi'nde istihdam edilmek üzere sözleşmeli statüde 20 makine, 10 elektrik-elektronik alanından olmak üzere 30 mühendis alımı için yazılı ve sözlü sınav yapacak. Adaylara, atama onayları hariç, tüm tebligatlar ve duyurular http://www.tulomsas.com.tr internet adresinden yapılacak.
Dar gelirliye kömür yerine doğalgaz yardımı başlıyor
00:59
Ekonomi
Dar gelirliye kömür yerine doğalgaz yardımı başlıyor
Bursa Büyükşehir Belediyesi, hava kalitesini yükseltmek için Türkiye'de örnek olacak bir projeye daha imza attı. Dar gelirli 1800 aileye kömür yardımı yerine bu yıl doğalgaz tesisat, güvence bedeli ve yakıt desteği sağlanacak. Başkan Recep Altepe, evlerinin önünde gaz olmasına rağmen tesisat kurduramayan dar gelirli ailelere yardım edeceklerini, 4 milyon liralık yatırımla dönüşümün destekleneceğini açıkladı.
 • BİST
  23 TEMMUZ
  12:45
  106.843
  107,23 %0,1
  DÜN 106735.56 107,23 %0,1
 • DOLAR
  23 TEMMUZ
  12:31
  3,54
  0,0078 %0,22
  DÜN 3,53 0,0078 %0,22
 • EURO
  23 TEMMUZ
  12:29
  4,13
  0,021 %0,51
  DÜN 4,11 0,021 %0,51
 • ALTIN
  23 TEMMUZ
  12:43
  142,68
  0 %0
  DÜN 142,68 1,521 %1,08
Sokak ortasında cinayet kamerada
00:47
Dünya
Sokak ortasında cinayet kamerada
Adamı sokak ortasında böyle öldürdü. New York şehrindeki Brooklyn'de kaydedilen görüntülerde, bir şahsın kaldırımda oturduğu görülüyor.Bu sırada başka bir kişi de adamın yanına geliyor ve cebinden çıkardığı bıçağı bir anda adamın göğsüne saplıyor. Olayın şaşkınlığıyla yerinden kalkan adam, peşinden gelen saldırgandan bir süre kaçtıktan sonra yere seriliyor. Talihsiz adam hayatını kaybederken o anlar güvenlik kamerasında böyle kaydediliyor.
Yerleri temizlerken canından oluyordu
00:00
Dünya
Yerleri temizlerken canından oluyordu
Olay Amerika Birleşik Devletleri'nin Michigan eyaletinde meydana geldi. Bir oto galeride temizlikçi, makine ile yerleri temizliyordu. Ancak bir anda parlama oldu ve temizlik görevlisi alevlerin içinde kaldı. Talihsiz adam canını zor kurtarırken yangının yere dökülen akaryakıttan kaynaklandığı öğrenildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Selman'la görüştü
00:41
Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kral Selman'la görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, körfez ülkeleri ziyaretleri kapsamında Cidde Kral Abdülaziz Uluslararası Havalimanı'nda Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz tarafından karşılandı.
Erdoğan'ın okuduğu Mescid-i Aksa şiirini paylaştılar
02:35
Dünya
Erdoğan'ın okuduğu Mescid-i Aksa şiirini paylaştılar
Araplar ve Filistinliler sosyal medyada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın okuduğu Mescid-i Aksa şiirine çekilen kısa filmi paylaşarak Türkiye'den yardım bekliyor.
Maymunlar adamı böyle kovaladı
00:20
Dünya
Maymunlar adamı böyle kovaladı
Suudi Arabistan'da bir kişi, sokakta gördüğü maymunların yanına yaklaşmak istedi. Bu durumdan rahatsız olan maymunlar bir anda adamı kovalamaya başladı. O anlar ise bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.
Televizyon spikeri feci şekilde can verdi!
00:26
Dünya
Televizyon spikeri feci şekilde can verdi!
Palmiye ağacının altında kalan kadın feci şekilde can verdi. Hindistan'da yogadan dönen bir kadın, yolda yürüdüğü sırada üzerine palmiye ağacı devrildi. Çevredekilerin müdahalesiyle ağacın altından çıkarılan kadın kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Talihsiz kadının bir televizyon kanalında sunucu olduğu öğrenildi.
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
02:05
Spor
Rus sporcuya minderi dar eden muhteşem Türk
İşitme Engelliler Olimpiyatları Greko-Romen 98 kiloda milli sporcumuz İlhan Çıtak Rus rakibini 4-0'dan gelerek 6-4 yenerek 5. kez olimpiyat şampiyonu oldu.
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
02:38
Dünya
Mescid-i Aksa'da kızı vurulan Türk anneden tüyleri diken diken eden sözler!
Mescid-i Aksa'ya ziyaret için gidip işgalci İsrail askerleri tarafından kızı vurulan Türk anne konuştu. Annenin sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğuyor.
Müslümanlar Mescid-i Aksa’ya alınmıyor!
01:00
Dünya
Müslümanlar Mescid-i Aksa’ya alınmıyor!
Mescid-i Aksa kapılarına metal dedektörler yerleştiren İsrail, bugün 50 yaşın altındaki Müslüman erkekleri mescide almayacağını açıkladı. Mescidin kapılarında bekleyen Müslüman kadınlar gözyaşlarıyla dua etti.
Kudüslü cesur kadınlar İsrail'e meydan okudu!
01:26
Dünya
Kudüslü cesur kadınlar İsrail'e meydan okudu!
İsrail'in Mescid-i Aksa işgali devam ediyor… Kutsal mabedin girişine dedektörler yerleştiren İsrail, Filistinlileri kendi vatanlarında vatansız bırakmayı amaçlıyor. Kudüs'te genç, yaşlı, kadın, çocuk herkes direniyor. Kudüslü yaşlı kadınlar, Mescid-i Aksa kapılarında toplanıp İsrail'e meydan okuyor.
Araç yakan teröristler böyle yakalandı
01:23
Gündem
Araç yakan teröristler böyle yakalandı
Arnavutköy'de 6 aracı kundaklayan terör örgütü PKK'nın sözde gençlik yapılanması DGH üyesi 6 şüpheli yakalandı. Şüphelileri yakalamak için 120 saatlik güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis, 3 şüpheliyi hareket halinde araçlarında, 3'ünü de evlerinde gözaltına aldı.
Sevimli kedinin masajı köpeği mest etti
01:00
Hayat
Sevimli kedinin masajı köpeği mest etti
Genelde birbirlerinden hiç hoşlanmamalarıyla bilinen kedi ile köpekler bu sefer çok farklı bir uyum içindeler. Sevimli kedi önündeki köpeğe masaj yapıyor. Köpek ise halinden oldukça mutlu bir şekilde zevkten dört köşe olmuş durumda...
Barışa çıkarma: 1974 Kıbrıs
03:19
Gündem
Barışa çıkarma: 1974 Kıbrıs
15 Temmuz 1974 günü Kıbrıs'ta yapılan Yunanistan destekli darbeyle adada yaşayan Türklere yönelik katliamlar başladı. Türkiye 1959 Londra anlaşmasındaki garantörlük hakkını kullanarak 20 Temmuz 1974 günü Kıbrıs'a çıkarma yaptı. Dünyada büyük ses getiren Kıbrıs Barış Harekatına ABD ve Birleşmiş Milletler yoğun tepki gösterdi. BM'nin, Kıbrıs'a çıkarma yapan Türk askerini 'işgal gücü' olarak tanımlamasına ve ABD'nin tüm baskılarına rağmen Türkiye barış harekatına devam etti. Ateşkesin ardından yapılan I. ve II. Cenevre toplantısında dünya, Kıbrıs'ta yaşayan Türk topluluğunun varlığını kabul etti.
Dosta güven düşmana korku salan obüsümüz: YAVUZ
01:00
Teknoloji
Dosta güven düşmana korku salan obüsümüz: YAVUZ
MKE tarafından üretilen araç üzerine entegre edilen 155 mm'lik obüsümüz "YAVUZ" dosta güven düşmana korku salıyor.
Kudüslü çocuk Yahudilere haykırdı!
00:47
Dünya
Kudüslü çocuk Yahudilere haykırdı!
Mescid-i Aksa'da günlerdir işgalci politikasını daha derinden hissettiren İsrail güçleri, mescide Müslümanları almamakta ısrar ediyor. Binlerce Müslüman, Aksa kapılarında nöbet tutuyor. Filistinli küçük bir çocuk da 'Aksa'nın muhafız'ları arasında. Küçük çocuğun Yahudilere haykırışı…
Gerçek Obama hangisi?
01:00
Dünya
Gerçek Obama hangisi?
Washington Üniversitesi bilim adamları ABD eski başkanı Barack Obama'nın sentetik bir yüz modelini oluşturdular. Bu modelle her sesi Obama'nın yüzüyle eşleştirebiliyorlar. Gerçek ve sahte Obama'yı birbirinden ayırmak ise bir hayli zor görünüyor.
Açlıktan ölmek üzere olan köpeğin inanılmaz değişimi
00:56
Hayat
Açlıktan ölmek üzere olan köpeğin inanılmaz değişimi
Londra'da sekiz haftadır aç bırakılan terk edilmiş köpeğin zayıflıktan kemikleri sayılıyor ve ayakta zor duruyordu. Hayvan hastanesinde tedavi edilen köpek, yaşadığı mucizevi değişimle izleyenleri duygulandırıyor.
Selden kaçan martı İHH'ya sığındı
00:36
Hayat
Selden kaçan martı İHH'ya sığındı
İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağıştan kaçan bir martı İHH'nın Fatih şubesine sığındı. Twitter'da @mtalhakeskin adlı hesaptan paylaşılan videoya "Fatih'te kurulanmak için ofisimize gelen herkese kapımız açıktır." başlığı atıldı.