Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • SC Viktoria Griesheim
        1 : 5
        TSV Lehnerz
      • Rot-Weiss Hadamar
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • TSV Lehnerz
        2 : 2
        Bayern Alzenau
      • TSV Lehnerz
        4 : 0
        FC Ederbergland
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • TSV Lehnerz
        3 : 3
        VfB Ginsheim
      • 13
      • 9
      • 3
      • 1
      • 36
      • 13
      • 23
      • 30
    • Yükselme Turu
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 0
        SV Steinbach 1920
      • Buchonia Flieden
        1 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • SC Hessen Dreieich
        7 : 0
        Waldgirmes
      • Vellmar
        0 : 1
        SC Hessen Dreieich
      • BA
        0 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 2
        SC Viktoria Griesheim
      • 11
      • 9
      • 1
      • 1
      • 27
      • 5
      • 22
      • 28
      • VfB Ginsheim
        0 : 2
        Bayern Alzenau
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 1
        Bayern Alzenau
      • Bayern Alzenau
        1 : 1
        BO
      • TSV Lehnerz
        2 : 2
        Bayern Alzenau
      • Bayern Alzenau
        0 : 0
        Waldgirmes
      • Bayern Alzenau
        6 : 0
        FC Ederbergland
      • 12
      • 7
      • 4
      • 1
      • 26
      • 12
      • 14
      • 25
      • BA
        0 : 3
        TSV Lehnerz
      • FC Ederbergland
        1 : 4
        BA
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 4
        BA
      • BA
        1 : 6
        Rot-Weiss Hadamar
      • BA
        0 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • SV Steinbach 1920
        2 : 1
        BA
      • 12
      • 7
      • 0
      • 5
      • 26
      • 21
      • 5
      • 21
      • SC Hessen Dreieich
        4 : 0
        Lohfelden
      • SV Steinbach 1920
        0 : 6
        Lohfelden
      • Lohfelden
        3 : 1
        Vellmar
      • Lohfelden
        1 : 1
        SC Viktoria Griesheim
      • Buchonia Flieden
        1 : 0
        Lohfelden
      • Lohfelden
        4 : 1
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • 12
      • 6
      • 2
      • 4
      • 20
      • 19
      • 1
      • 20
      • Waldgirmes
        6 : 0
        FC Ederbergland
      • Waldgirmes
        1 : 1
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SC Hessen Dreieich
        7 : 0
        Waldgirmes
      • Bayern Alzenau
        0 : 0
        Waldgirmes
      • Waldgirmes
        2 : 2
        SV Steinbach 1920
      • Buchonia Flieden
        0 : 2
        Waldgirmes
      • 12
      • 5
      • 4
      • 3
      • 20
      • 18
      • 2
      • 19
      • Buchonia Flieden
        1 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • SV Steinbach 1920
        2 : 3
        Buchonia Flieden
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        Buchonia Flieden
      • Buchonia Flieden
        1 : 0
        Lohfelden
      • BO
        3 : 1
        Buchonia Flieden
      • Buchonia Flieden
        0 : 2
        Waldgirmes
      • 12
      • 6
      • 1
      • 5
      • 19
      • 17
      • 2
      • 19
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 1
        Bayern Alzenau
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 0
        VfB Ginsheim
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        5 : 0
        SPVGG Neu-Isenburg
      • Vellmar
        1 : 7
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Lohfelden
        4 : 1
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • 13
      • 5
      • 3
      • 5
      • 31
      • 20
      • 11
      • 18
      • SC Viktoria Griesheim
        0 : 2
        BO
      • Bayern Alzenau
        1 : 1
        BO
      • BO
        4 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        BO
      • BO
        3 : 1
        Buchonia Flieden
      • BO
        1 : 1
        Vellmar
      • 11
      • 5
      • 3
      • 3
      • 20
      • 10
      • 10
      • 18
      • Lohfelden
        1 : 0
        VfB Ginsheim
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        Vellmar
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 0
        VfB Ginsheim
      • VfB Ginsheim
        3 : 1
        SV Steinbach 1920
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        BO
      • TSV Lehnerz
        3 : 3
        VfB Ginsheim
      • 13
      • 4
      • 5
      • 4
      • 15
      • 16
      • -1
      • 17
      • Rot-Weiss Hadamar
        0 : 1
        VfB Ginsheim
      • Rot-Weiss Hadamar
        3 : 1
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Rot-Weiss Hadamar
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • FC Ederbergland
        3 : 0
        Rot-Weiss Hadamar
      • BA
        1 : 6
        Rot-Weiss Hadamar
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 1
        Rot-Weiss Hadamar
      • 12
      • 4
      • 4
      • 4
      • 25
      • 19
      • 6
      • 16
      • SPVGG Neu-Isenburg
        2 : 1
        Buchonia Flieden
      • Waldgirmes
        1 : 1
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 4
        BA
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        5 : 0
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SC Viktoria Griesheim
        2 : 2
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 1
        Rot-Weiss Hadamar
      • 11
      • 4
      • 3
      • 4
      • 18
      • 19
      • -1
      • 15
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        3 : 3
        SC Viktoria Griesheim
      • SC Viktoria Griesheim
        1 : 5
        TSV Lehnerz
      • SC Viktoria Griesheim
        5 : 0
        FC Ederbergland
      • Lohfelden
        1 : 1
        SC Viktoria Griesheim
      • SC Viktoria Griesheim
        2 : 2
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 2
        SC Viktoria Griesheim
      • 12
      • 3
      • 4
      • 5
      • 22
      • 24
      • -2
      • 13
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 0
        SV Steinbach 1920
      • SV Steinbach 1920
        0 : 6
        Lohfelden
      • SV Steinbach 1920
        2 : 3
        Buchonia Flieden
      • VfB Ginsheim
        3 : 1
        SV Steinbach 1920
      • Waldgirmes
        2 : 2
        SV Steinbach 1920
      • SV Steinbach 1920
        2 : 1
        BA
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 14
      • 37
      • -23
      • 9
    • Düşme
      • FC Ederbergland
        1 : 4
        BA
      • SC Viktoria Griesheim
        5 : 0
        FC Ederbergland
      • FC Ederbergland
        3 : 0
        Rot-Weiss Hadamar
      • TSV Lehnerz
        4 : 0
        FC Ederbergland
      • Bayern Alzenau
        6 : 0
        FC Ederbergland
      • FC Ederbergland
        1 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 9
      • 33
      • -24
      • 9
    • Düşme
      • Vellmar
        1 : 3
        Rot Weiss Frankfurt
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • BO
        4 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        Buchonia Flieden
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • FC Ederbergland
        1 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • 13
      • 1
      • 2
      • 10
      • 14
      • 31
      • -17
      • 5
    • Düşme
      • Vellmar
        1 : 3
        Rot Weiss Frankfurt
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        Vellmar
      • Lohfelden
        3 : 1
        Vellmar
      • Vellmar
        0 : 1
        SC Hessen Dreieich
      • Vellmar
        1 : 7
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • BO
        1 : 1
        Vellmar
      • 13
      • 0
      • 3
      • 10
      • 10
      • 38
      • -28
      • 3
  • Hessenliga 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Lohfelden
      • Lohfelden
        3 : 1
        Vellmar
      • Lohfelden
        1 : 1
        SC Viktoria Griesheim
      • Lohfelden
        4 : 1
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • 7
      • 5
      • 1
      • 1
      • 14
      • 8
      • 6
      • 16
    • 2 Alternate Text Bayern Alzenau
      • Bayern Alzenau
        1 : 1
        BO
      • Bayern Alzenau
        0 : 0
        Waldgirmes
      • Bayern Alzenau
        6 : 0
        FC Ederbergland
      • 7
      • 4
      • 3
      • 0
      • 17
      • 3
      • 14
      • 15
    • 3 Alternate Text TSV Lehnerz
      Yükselme
      • TSV Lehnerz
        2 : 2
        Bayern Alzenau
      • TSV Lehnerz
        4 : 0
        FC Ederbergland
      • TSV Lehnerz
        3 : 3
        VfB Ginsheim
      • 6
      • 4
      • 2
      • 0
      • 19
      • 6
      • 13
      • 14
    • 4 Alternate Text SC Hessen Dreieich
      Yükselme Turu
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 0
        SV Steinbach 1920
      • SC Hessen Dreieich
        7 : 0
        Waldgirmes
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 2
        SC Viktoria Griesheim
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 18
      • 4
      • 14
      • 13
    • 5 Alternate Text Waldgirmes
      • Waldgirmes
        6 : 0
        FC Ederbergland
      • Waldgirmes
        1 : 1
        SPVGG Neu-Isenburg
      • Waldgirmes
        2 : 2
        SV Steinbach 1920
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 14
      • 7
      • 7
      • 11
    • 6 Alternate Text SC Viktoria Griesheim
      • SC Viktoria Griesheim
        1 : 5
        TSV Lehnerz
      • SC Viktoria Griesheim
        5 : 0
        FC Ederbergland
      • SC Viktoria Griesheim
        2 : 2
        SPVGG Neu-Isenburg
      • 7
      • 3
      • 2
      • 2
      • 15
      • 14
      • 1
      • 11
    • 7 Alternate Text Borussia Fulda
      • BO
        4 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • BO
        3 : 1
        Buchonia Flieden
      • BO
        1 : 1
        Vellmar
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 10
      • 4
      • 6
      • 10
    • 8 Alternate Text SPVGG Neu-Isenburg
      • SPVGG Neu-Isenburg
        2 : 1
        Buchonia Flieden
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 4
        BA
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 1
        Rot-Weiss Hadamar
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 13
      • 9
      • 4
      • 10
    • 9 Alternate Text Buchonia Flieden
      • Buchonia Flieden
        1 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • Buchonia Flieden
        1 : 0
        Lohfelden
      • Buchonia Flieden
        0 : 2
        Waldgirmes
      • 6
      • 3
      • 0
      • 3
      • 6
      • 7
      • -1
      • 9
    • 10 Alternate Text Baunatal
      • BA
        0 : 3
        TSV Lehnerz
      • BA
        1 : 6
        Rot-Weiss Hadamar
      • BA
        0 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • 6
      • 3
      • 0
      • 3
      • 10
      • 14
      • -4
      • 9
    • 11 Alternate Text VfB Ginsheim
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        Vellmar
      • VfB Ginsheim
        3 : 1
        SV Steinbach 1920
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        BO
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 8
      • 9
      • -1
      • 8
    • 12 Alternate Text FC Ederbergland
      Düşme
      • FC Ederbergland
        1 : 4
        BA
      • FC Ederbergland
        3 : 0
        Rot-Weiss Hadamar
      • FC Ederbergland
        1 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 7
      • 7
      • 0
      • 7
    • 13 Alternate Text Rot-Weiss Hadamar
      • Rot-Weiss Hadamar
        0 : 1
        VfB Ginsheim
      • Rot-Weiss Hadamar
        3 : 1
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Rot-Weiss Hadamar
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 12
      • 8
      • 4
      • 7
    • 14 Alternate Text SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 1
        Bayern Alzenau
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 0
        VfB Ginsheim
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        5 : 0
        SPVGG Neu-Isenburg
      • 6
      • 1
      • 3
      • 2
      • 10
      • 7
      • 3
      • 6
    • 15 Alternate Text SV Steinbach 1920
      • SV Steinbach 1920
        0 : 6
        Lohfelden
      • SV Steinbach 1920
        2 : 3
        Buchonia Flieden
      • SV Steinbach 1920
        2 : 1
        BA
      • 7
      • 1
      • 2
      • 4
      • 7
      • 21
      • -14
      • 5
    • 16 Alternate Text Rot Weiss Frankfurt
      Düşme
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        Buchonia Flieden
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • 6
      • 0
      • 1
      • 5
      • 6
      • 15
      • -9
      • 1
    • 17 Alternate Text Vellmar
      Düşme
      • Vellmar
        1 : 3
        Rot Weiss Frankfurt
      • Vellmar
        0 : 1
        SC Hessen Dreieich
      • Vellmar
        1 : 7
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • 6
      • 0
      • 1
      • 5
      • 4
      • 19
      • -15
      • 1
  • Hessenliga 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text TSV Lehnerz
      Yükselme
      • SC Viktoria Griesheim
        1 : 5
        TSV Lehnerz
      • Rot-Weiss Hadamar
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        TSV Lehnerz
      • 7
      • 5
      • 1
      • 1
      • 17
      • 7
      • 10
      • 16
    • 2 Alternate Text SC Hessen Dreieich
      Yükselme Turu
      • Buchonia Flieden
        1 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • Vellmar
        0 : 1
        SC Hessen Dreieich
      • BA
        0 : 2
        SC Hessen Dreieich
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 9
      • 1
      • 8
      • 15
    • 3 Alternate Text Baunatal
      • FC Ederbergland
        1 : 4
        BA
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 4
        BA
      • SV Steinbach 1920
        2 : 1
        BA
      • 6
      • 4
      • 0
      • 2
      • 16
      • 7
      • 9
      • 12
    • 4 Alternate Text SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Vellmar
        1 : 7
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • Lohfelden
        4 : 1
        SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
      • 7
      • 4
      • 0
      • 3
      • 21
      • 13
      • 8
      • 12
    • 5 Alternate Text Buchonia Flieden
      • SV Steinbach 1920
        2 : 3
        Buchonia Flieden
      • Rot Weiss Frankfurt
        1 : 3
        Buchonia Flieden
      • BO
        3 : 1
        Buchonia Flieden
      • 6
      • 3
      • 1
      • 2
      • 13
      • 10
      • 3
      • 10
    • 6 Alternate Text Bayern Alzenau
      • VfB Ginsheim
        0 : 2
        Bayern Alzenau
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 1
        Bayern Alzenau
      • TSV Lehnerz
        2 : 2
        Bayern Alzenau
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 9
      • 9
      • 0
      • 10
    • 7 Alternate Text VfB Ginsheim
      • Lohfelden
        1 : 0
        VfB Ginsheim
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        0 : 0
        VfB Ginsheim
      • TSV Lehnerz
        3 : 3
        VfB Ginsheim
      • 7
      • 2
      • 3
      • 2
      • 7
      • 7
      • 0
      • 9
    • 8 Alternate Text Rot-Weiss Hadamar
      • FC Ederbergland
        3 : 0
        Rot-Weiss Hadamar
      • BA
        1 : 6
        Rot-Weiss Hadamar
      • SPVGG Neu-Isenburg
        1 : 1
        Rot-Weiss Hadamar
      • 7
      • 2
      • 3
      • 2
      • 13
      • 11
      • 2
      • 9
    • 9 Alternate Text Waldgirmes
      • SC Hessen Dreieich
        7 : 0
        Waldgirmes
      • Bayern Alzenau
        0 : 0
        Waldgirmes
      • Buchonia Flieden
        0 : 2
        Waldgirmes
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 6
      • 11
      • -5
      • 8
    • 10 Alternate Text Borussia Fulda
      • SC Viktoria Griesheim
        0 : 2
        BO
      • Bayern Alzenau
        1 : 1
        BO
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        BO
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 10
      • 6
      • 4
      • 8
    • 11 Alternate Text SPVGG Neu-Isenburg
      • Waldgirmes
        1 : 1
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        5 : 0
        SPVGG Neu-Isenburg
      • SC Viktoria Griesheim
        2 : 2
        SPVGG Neu-Isenburg
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 5
      • 10
      • -5
      • 5
    • 12 Alternate Text Lohfelden
      • SC Hessen Dreieich
        4 : 0
        Lohfelden
      • SV Steinbach 1920
        0 : 6
        Lohfelden
      • Buchonia Flieden
        1 : 0
        Lohfelden
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 6
      • 11
      • -5
      • 4
    • 13 Alternate Text Rot Weiss Frankfurt
      Düşme
      • Vellmar
        1 : 3
        Rot Weiss Frankfurt
      • BO
        4 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • FC Ederbergland
        1 : 0
        Rot Weiss Frankfurt
      • 7
      • 1
      • 1
      • 5
      • 8
      • 16
      • -8
      • 4
    • 14 Alternate Text SV Steinbach 1920
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 0
        SV Steinbach 1920
      • VfB Ginsheim
        3 : 1
        SV Steinbach 1920
      • Waldgirmes
        2 : 2
        SV Steinbach 1920
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 7
      • 16
      • -9
      • 4
    • 15 Alternate Text SC Viktoria Griesheim
      • SC Teutonia Watzenborn-Steinberg
        3 : 3
        SC Viktoria Griesheim
      • Lohfelden
        1 : 1
        SC Viktoria Griesheim
      • SC Hessen Dreieich
        3 : 2
        SC Viktoria Griesheim
      • 5
      • 0
      • 2
      • 3
      • 7
      • 10
      • -3
      • 2
    • 16 Alternate Text Vellmar
      Düşme
      • VfB Ginsheim
        1 : 1
        Vellmar
      • Lohfelden
        3 : 1
        Vellmar
      • BO
        1 : 1
        Vellmar
      • 7
      • 0
      • 2
      • 5
      • 6
      • 19
      • -13
      • 2
    • 17 Alternate Text FC Ederbergland
      Düşme
      • SC Viktoria Griesheim
        5 : 0
        FC Ederbergland
      • TSV Lehnerz
        4 : 0
        FC Ederbergland
      • Bayern Alzenau
        6 : 0
        FC Ederbergland
      • 7
      • 0
      • 2
      • 5
      • 2
      • 26
      • -24
      • 2
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.