Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • GU
        1 : 1
        1. FC Kaan-Marienborn
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        3 : 1
        FC Brunninghausen
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • RO
        1 : 2
        1. FC Kaan-Marienborn
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        FC Schalke 04 II
      • WE
        1 : 4
        1. FC Kaan-Marienborn
      • 10
      • 8
      • 1
      • 1
      • 21
      • 9
      • 12
      • 25
    • Yükselme
      • 0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • ASC 09 Dortmund
        3 : 2
        HA
      • Eintracht Rheine
        0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • ASC 09 Dortmund
        4 : 3
        SC Paderborn 07 II
      • TUS Haltern
        1 : 0
        ASC 09 Dortmund
      • ASC 09 Dortmund
        0 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • 10
      • 6
      • 2
      • 2
      • 21
      • 13
      • 8
      • 20
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        Sprockhövel
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        3 : 1
        FC Brunninghausen
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        SC Hassel
      • Sportfreunde Siegen
        2 : 0
        FC Brunninghausen
      • FC Brunninghausen
        2 : 0
      • RO
        5 : 4
        FC Brunninghausen
      • 10
      • 6
      • 0
      • 4
      • 24
      • 18
      • 6
      • 18
      • Sportfreunde Siegen
        0 : 1
        TUS Haltern
      • TUS Haltern
        3 : 0
        RO
      • FC Schalke 04 II
        1 : 1
        TUS Haltern
      • TUS Haltern
        4 : 1
        WE
      • TUS Haltern
        1 : 0
        ASC 09 Dortmund
      • TU
        1 : 1
        TUS Haltern
      • 9
      • 5
      • 2
      • 2
      • 14
      • 8
      • 6
      • 17
      • Eintracht Rheine
        3 : 4
        WE
      • WE
        3 : 1
        SC Paderborn 07 II
      • TUS Haltern
        4 : 1
        WE
      • WE
        1 : 4
        Arminia Bielefeld (A)
      • GU
        0 : 2
        WE
      • WE
        1 : 4
        1. FC Kaan-Marienborn
      • 10
      • 5
      • 2
      • 3
      • 17
      • 18
      • -1
      • 17
      • SC Paderborn 07 II
        2 : 2
        FC Schalke 04 II
      • FC Schalke 04 II
        1 : 1
        TUS Haltern
      • Arminia Bielefeld (A)
        0 : 2
        FC Schalke 04 II
      • FC Schalke 04 II
        3 : 1
        GU
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        FC Schalke 04 II
      • FC Schalke 04 II
        4 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • 10
      • 4
      • 4
      • 2
      • 17
      • 7
      • 10
      • 16
      • TUS Haltern
        3 : 0
        RO
      • RO
        1 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • GU
        0 : 5
        RO
      • RO
        1 : 2
        1. FC Kaan-Marienborn
      • Sportfreunde Siegen
        1 : 2
        RO
      • RO
        5 : 4
        FC Brunninghausen
      • 10
      • 4
      • 3
      • 3
      • 18
      • 17
      • 1
      • 15
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • Sportfreunde Siegen
        6 : 0
        GU
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • Sportfreunde Siegen
        2 : 0
        FC Brunninghausen
      • Sportfreunde Siegen
        1 : 2
        RO
      • FC Schalke 04 II
        4 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • 10
      • 4
      • 1
      • 5
      • 17
      • 13
      • 4
      • 13
      • HA
        1 : 0
        FC Schalke 04 II
      • ASC 09 Dortmund
        3 : 2
        HA
      • HA
        3 : 0
        TU
      • Sprockhövel
        0 : 0
        HA
      • HA
        3 : 0
        SC Hassel
      • 2 : 0
        HA
      • 9
      • 3
      • 4
      • 2
      • 10
      • 6
      • 4
      • 13
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        GU
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • RO
        1 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • Arminia Bielefeld (A)
        0 : 2
        FC Schalke 04 II
      • WE
        1 : 4
        Arminia Bielefeld (A)
      • ASC 09 Dortmund
        0 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • 9
      • 4
      • 1
      • 4
      • 11
      • 8
      • 3
      • 13
      • Sportfreunde Siegen
        5 : 2
        Eintracht Rheine
      • Eintracht Rheine
        3 : 4
        WE
      • Eintracht Rheine
        0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • TU
        1 : 2
        Eintracht Rheine
      • Eintracht Rheine
        3 : 3
        Sprockhövel
      • SC Hassel
        0 : 1
        Eintracht Rheine
      • 9
      • 3
      • 3
      • 3
      • 16
      • 19
      • -3
      • 12
      • 0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • TU
        5 : 1
      • 1 : 0
        Sprockhövel
      • SC Hassel
        3 : 1
      • FC Brunninghausen
        2 : 0
      • 2 : 0
        HA
      • 9
      • 3
      • 2
      • 4
      • 10
      • 15
      • -5
      • 11
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        Sprockhövel
      • Sprockhövel
        3 : 1
        SC Hassel
      • 1 : 0
        Sprockhövel
      • Sprockhövel
        0 : 0
        HA
      • Eintracht Rheine
        3 : 3
        Sprockhövel
      • Sprockhövel
        2 : 2
        SC Paderborn 07 II
      • 9
      • 2
      • 4
      • 3
      • 14
      • 16
      • -2
      • 10
      • SC Hassel
        0 : 2
        TU
      • TU
        5 : 1
      • HA
        3 : 0
        TU
      • TU
        1 : 2
        Eintracht Rheine
      • SC Paderborn 07 II
        0 : 1
        TU
      • TU
        1 : 1
        TUS Haltern
      • 9
      • 3
      • 1
      • 5
      • 12
      • 17
      • -5
      • 10
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        GU
      • GU
        1 : 1
        1. FC Kaan-Marienborn
      • Sportfreunde Siegen
        6 : 0
        GU
      • GU
        0 : 5
        RO
      • FC Schalke 04 II
        3 : 1
        GU
      • GU
        0 : 2
        WE
      • 9
      • 2
      • 1
      • 6
      • 5
      • 19
      • -14
      • 7
      • SC Paderborn 07 II
        2 : 3
        Sportfreunde Siegen
      • SC Paderborn 07 II
        2 : 2
        FC Schalke 04 II
      • WE
        3 : 1
        SC Paderborn 07 II
      • ASC 09 Dortmund
        4 : 3
        SC Paderborn 07 II
      • SC Paderborn 07 II
        0 : 1
        TU
      • Sprockhövel
        2 : 2
        SC Paderborn 07 II
      • 9
      • 0
      • 3
      • 6
      • 12
      • 21
      • -9
      • 3
    • Düşme
      • SC Hassel
        0 : 2
        TU
      • Sprockhövel
        3 : 1
        SC Hassel
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        SC Hassel
      • SC Hassel
        3 : 1
      • HA
        3 : 0
        SC Hassel
      • SC Hassel
        0 : 1
        Eintracht Rheine
      • 9
      • 1
      • 0
      • 8
      • 6
      • 21
      • -15
      • 3
    • Düşme
      • TS
        3 : 1
        SUS Stadtlohn
      • TUS
        5 : 3
        TS
      • TS
        2 : 1
        SC Roland Beckum
      • HA
        1 : 1
        TS
      • TS
        3 : 1
        Eintracht Rheine
      • ASC 09 Dortmund
        2 : 1
        TS
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
  • Oberliga Westfalen 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text FC Brunninghausen
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        Sprockhövel
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        SC Hassel
      • FC Brunninghausen
        2 : 0
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 18
      • 4
      • 14
      • 15
    • 2 Alternate Text 1. FC Kaan-Marienborn
      Yükselme
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        3 : 1
        FC Brunninghausen
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        FC Schalke 04 II
      • 5
      • 5
      • 0
      • 0
      • 10
      • 2
      • 8
      • 15
    • 3 Alternate Text ASC 09 Dortmund
      Yükselme
      • ASC 09 Dortmund
        3 : 2
        HA
      • ASC 09 Dortmund
        4 : 3
        SC Paderborn 07 II
      • ASC 09 Dortmund
        0 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • 5
      • 4
      • 1
      • 0
      • 11
      • 5
      • 6
      • 13
    • 4 Alternate Text TUS Haltern
      • TUS Haltern
        3 : 0
        RO
      • TUS Haltern
        4 : 1
        WE
      • TUS Haltern
        1 : 0
        ASC 09 Dortmund
      • 5
      • 4
      • 0
      • 1
      • 11
      • 5
      • 6
      • 12
    • 5 Alternate Text Hammer
      • HA
        1 : 0
        FC Schalke 04 II
      • HA
        3 : 0
        TU
      • HA
        3 : 0
        SC Hassel
      • 4
      • 3
      • 1
      • 0
      • 7
      • 0
      • 7
      • 10
    • 6 Alternate Text Lippstadt 08
      • 0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • 1 : 0
        Sprockhövel
      • 2 : 0
        HA
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 7
      • 4
      • 3
      • 10
    • 7 Alternate Text Sportfreunde Siegen
      • Sportfreunde Siegen
        6 : 0
        GU
      • Sportfreunde Siegen
        2 : 0
        FC Brunninghausen
      • Sportfreunde Siegen
        1 : 2
        RO
      • 5
      • 3
      • 0
      • 2
      • 14
      • 5
      • 9
      • 9
    • 8 Alternate Text Arminia Bielefeld (A)
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        GU
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • Arminia Bielefeld (A)
        0 : 2
        FC Schalke 04 II
      • 4
      • 3
      • 0
      • 1
      • 6
      • 2
      • 4
      • 9
    • 9 Alternate Text FC Schalke 04 II
      • FC Schalke 04 II
        1 : 1
        TUS Haltern
      • FC Schalke 04 II
        3 : 1
        GU
      • FC Schalke 04 II
        4 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • 4
      • 2
      • 2
      • 0
      • 9
      • 3
      • 6
      • 8
    • 10 Alternate Text Rot Weiss Ahlen
      • RO
        1 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • RO
        1 : 2
        1. FC Kaan-Marienborn
      • RO
        5 : 4
        FC Brunninghausen
      • 5
      • 2
      • 2
      • 1
      • 8
      • 7
      • 1
      • 8
    • 11 Alternate Text Westfalia 04 Herne
      • WE
        3 : 1
        SC Paderborn 07 II
      • WE
        1 : 4
        Arminia Bielefeld (A)
      • WE
        1 : 4
        1. FC Kaan-Marienborn
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 8
      • 11
      • -3
      • 7
    • 12 Alternate Text Sprockhövel
      • Sprockhövel
        3 : 1
        SC Hassel
      • Sprockhövel
        0 : 0
        HA
      • Sprockhövel
        2 : 2
        SC Paderborn 07 II
      • 5
      • 1
      • 3
      • 1
      • 8
      • 8
      • 0
      • 6
    • 13 Alternate Text Eintracht Rheine
      • Eintracht Rheine
        3 : 4
        WE
      • Eintracht Rheine
        0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • Eintracht Rheine
        3 : 3
        Sprockhövel
      • 6
      • 1
      • 3
      • 2
      • 11
      • 13
      • -2
      • 6
    • 14 Alternate Text TUS Ennepetal
      • TU
        5 : 1
      • TU
        1 : 2
        Eintracht Rheine
      • TU
        1 : 1
        TUS Haltern
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 8
      • 6
      • 2
      • 4
    • 15 Alternate Text Guterlosh 2000
      • GU
        1 : 1
        1. FC Kaan-Marienborn
      • GU
        0 : 5
        RO
      • GU
        0 : 2
        WE
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 2
      • 9
      • -7
      • 4
    • 16 Alternate Text SC Hassel
      Düşme
      • SC Hassel
        0 : 2
        TU
      • SC Hassel
        3 : 1
      • SC Hassel
        0 : 1
        Eintracht Rheine
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 3
      • 8
      • -5
      • 3
    • 17 Alternate Text SC Paderborn 07 II
      • SC Paderborn 07 II
        2 : 3
        Sportfreunde Siegen
      • SC Paderborn 07 II
        2 : 2
        FC Schalke 04 II
      • SC Paderborn 07 II
        0 : 1
        TU
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 4
      • 8
      • -4
      • 1
    • 18 Alternate Text TSV Marl-Huels
      Düşme
      • TS
        3 : 1
        SUS Stadtlohn
      • TS
        2 : 1
        SC Roland Beckum
      • TS
        3 : 1
        Eintracht Rheine
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
  • Oberliga Westfalen 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text 1. FC Kaan-Marienborn
      Yükselme
      • GU
        1 : 1
        1. FC Kaan-Marienborn
      • RO
        1 : 2
        1. FC Kaan-Marienborn
      • WE
        1 : 4
        1. FC Kaan-Marienborn
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 11
      • 7
      • 4
      • 10
    • 2 Alternate Text Westfalia 04 Herne
      • Eintracht Rheine
        3 : 4
        WE
      • TUS Haltern
        4 : 1
        WE
      • GU
        0 : 2
        WE
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 9
      • 7
      • 2
      • 10
    • 3 Alternate Text FC Schalke 04 II
      • SC Paderborn 07 II
        2 : 2
        FC Schalke 04 II
      • Arminia Bielefeld (A)
        0 : 2
        FC Schalke 04 II
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        FC Schalke 04 II
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 8
      • 4
      • 4
      • 8
    • 4 Alternate Text ASC 09 Dortmund
      Yükselme
      • 0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • Eintracht Rheine
        0 : 3
        ASC 09 Dortmund
      • TUS Haltern
        1 : 0
        ASC 09 Dortmund
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 10
      • 8
      • 2
      • 7
    • 5 Alternate Text Rot Weiss Ahlen
      • TUS Haltern
        3 : 0
        RO
      • GU
        0 : 5
        RO
      • Sportfreunde Siegen
        1 : 2
        RO
      • 5
      • 2
      • 1
      • 2
      • 10
      • 10
      • 0
      • 7
    • 6 Alternate Text Eintracht Rheine
      • Sportfreunde Siegen
        5 : 2
        Eintracht Rheine
      • TU
        1 : 2
        Eintracht Rheine
      • SC Hassel
        0 : 1
        Eintracht Rheine
      • 3
      • 2
      • 0
      • 1
      • 5
      • 6
      • -1
      • 6
    • 7 Alternate Text TUS Ennepetal
      • SC Hassel
        0 : 2
        TU
      • HA
        3 : 0
        TU
      • SC Paderborn 07 II
        0 : 1
        TU
      • 5
      • 2
      • 0
      • 3
      • 4
      • 11
      • -7
      • 6
    • 8 Alternate Text TUS Haltern
      • Sportfreunde Siegen
        0 : 1
        TUS Haltern
      • FC Schalke 04 II
        1 : 1
        TUS Haltern
      • TU
        1 : 1
        TUS Haltern
      • 4
      • 1
      • 2
      • 1
      • 3
      • 3
      • 0
      • 5
    • 9 Alternate Text Arminia Bielefeld (A)
      • RO
        1 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • WE
        1 : 4
        Arminia Bielefeld (A)
      • ASC 09 Dortmund
        0 : 0
        Arminia Bielefeld (A)
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 5
      • 6
      • -1
      • 4
    • 10 Alternate Text Sprockhövel
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        Sprockhövel
      • 1 : 0
        Sprockhövel
      • Eintracht Rheine
        3 : 3
        Sprockhövel
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 6
      • 8
      • -2
      • 4
    • 11 Alternate Text Sportfreunde Siegen
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        1 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • FC Schalke 04 II
        4 : 0
        Sportfreunde Siegen
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 3
      • 8
      • -5
      • 4
    • 12 Alternate Text Hammer
      • ASC 09 Dortmund
        3 : 2
        HA
      • Sprockhövel
        0 : 0
        HA
      • 2 : 0
        HA
      • 5
      • 0
      • 3
      • 2
      • 3
      • 6
      • -3
      • 3
    • 13 Alternate Text Guterlosh 2000
      • Arminia Bielefeld (A)
        1 : 0
        GU
      • Sportfreunde Siegen
        6 : 0
        GU
      • FC Schalke 04 II
        3 : 1
        GU
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 3
      • 10
      • -7
      • 3
    • 14 Alternate Text FC Brunninghausen
      • 1. FC Kaan-Marienborn
        3 : 1
        FC Brunninghausen
      • Sportfreunde Siegen
        2 : 0
        FC Brunninghausen
      • RO
        5 : 4
        FC Brunninghausen
      • 5
      • 1
      • 0
      • 4
      • 6
      • 14
      • -8
      • 3
    • 15 Alternate Text SC Paderborn 07 II
      • WE
        3 : 1
        SC Paderborn 07 II
      • ASC 09 Dortmund
        4 : 3
        SC Paderborn 07 II
      • Sprockhövel
        2 : 2
        SC Paderborn 07 II
      • 5
      • 0
      • 2
      • 3
      • 8
      • 13
      • -5
      • 2
    • 16 Alternate Text Lippstadt 08
      • TU
        5 : 1
      • SC Hassel
        3 : 1
      • FC Brunninghausen
        2 : 0
      • 4
      • 0
      • 1
      • 3
      • 3
      • 11
      • -8
      • 1
    • 17 Alternate Text TSV Marl-Huels
      Düşme
      • TUS
        5 : 3
        TS
      • HA
        1 : 1
        TS
      • ASC 09 Dortmund
        2 : 1
        TS
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
      • 0
    • 18 Alternate Text SC Hassel
      Düşme
      • Sprockhövel
        3 : 1
        SC Hassel
      • FC Brunninghausen
        3 : 1
        SC Hassel
      • HA
        3 : 0
        SC Hassel
      • 5
      • 0
      • 0
      • 5
      • 3
      • 13
      • -10
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.