Puan Durumu / Futbol

  • Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • Yükselme
      • TO
        2 : 0
        Football Academy Of Ponedelnik
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 3
        TO
      • TO
        5 : 0
        Dinamo Stavropol
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        TO
      • TO
        2 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        TO
      • 13
      • 11
      • 1
      • 1
      • 29
      • 5
      • 24
      • 34
      • Afips FC
        3 : 1
        Dinamo Stavropol
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        Afips FC
      • Afips FC
        1 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        Afips FC
      • Afips FC
        4 : 1
        Spartak Vladikavkaz
      • FK Angusht Nazran
        0 : 2
        Afips FC
      • 13
      • 10
      • 2
      • 1
      • 22
      • 6
      • 16
      • 32
      • Krasnodar II
        1 : 0
        Spartak Vladikavkaz
      • Krasnodar II
        4 : 2
        FC
      • Kuban-2 Krasnodar
        0 : 5
        Krasnodar II
      • Chernomorets Novorossijsk
        2 : 1
        Krasnodar II
      • Krasnodar II
        3 : 1
        Druzhba Maikop
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        0 : 0
        Krasnodar II
      • 14
      • 9
      • 2
      • 3
      • 31
      • 11
      • 20
      • 29
      • TO
        2 : 0
        Chernomorets Novorossijsk
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 0
        Chernomorets Novorossijsk
      • Chernomorets Novorossijsk
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Chernomorets Novorossijsk
        2 : 1
        Krasnodar II
      • Dinamo Stavropol
        0 : 3
        Chernomorets Novorossijsk
      • Chernomorets Novorossijsk
        5 : 0
        Druzhba Maikop
      • 13
      • 7
      • 2
      • 4
      • 19
      • 10
      • 9
      • 23
      • Anzhi Makhachkala-2
        1 : 1
        Chayka Peschanokopskoye
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        Afips FC
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        TO
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 1
        Chayka Peschanokopskoye
      • Chayka Peschanokopskoye
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Dinamo Stavropol
        0 : 2
        Chayka Peschanokopskoye
      • 13
      • 6
      • 5
      • 2
      • 14
      • 8
      • 6
      • 23
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        0 : 1
        FK Biolog Novokubansk
      • FK Biolog Novokubansk
        3 : 2
        Anzhi Makhachkala-2
      • Afips FC
        1 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • TO
        2 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • FK Biolog Novokubansk
        0 : 1
        Football Academy Of Ponedelnik
      • FK Biolog Novokubansk
        2 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • 13
      • 6
      • 2
      • 5
      • 14
      • 12
      • 2
      • 20
      • SK
        3 : 0
        FK Angusht Nazran
      • Chernomorets Novorossijsk
        2 : 0
        SK
      • SK
        0 : 0
        Krasnodar II
      • Druzhba Maikop
        0 : 3
        SK
      • SK
        0 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 0
        SK
      • 14
      • 5
      • 5
      • 4
      • 18
      • 15
      • 3
      • 20
      • SK
        3 : 0
        FK Angusht Nazran
      • FK Angusht Nazran
        1 : 0
        Krasnodar II
      • Druzhba Maikop
        3 : 1
        FK Angusht Nazran
      • FK Angusht Nazran
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • Anzhi Makhachkala-2
        4 : 0
        FK Angusht Nazran
      • FK Angusht Nazran
        0 : 2
        Afips FC
      • 13
      • 5
      • 3
      • 5
      • 12
      • 17
      • -5
      • 18
      • Chernomorets Novorossijsk
        0 : 0
        FC
      • FC
        3 : 0
        SK
      • Krasnodar II
        4 : 2
        FC
      • FC
        0 : 0
        Druzhba Maikop
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        1 : 0
        FC
      • FC
        3 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • 14
      • 4
      • 6
      • 4
      • 19
      • 14
      • 5
      • 18
      • Druzhba Maikop
        1 : 0
        Legion-Dynamo
      • Legion-Dynamo
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 1
        Legion-Dynamo
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        Afips FC
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        TO
      • Football Academy Of Ponedelnik
        0 : 2
        Legion-Dynamo
      • 13
      • 5
      • 2
      • 6
      • 14
      • 14
      • 0
      • 17
      • TO
        2 : 0
        Football Academy Of Ponedelnik
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Dinamo Stavropol
        1 : 3
        Football Academy Of Ponedelnik
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 1
        Chayka Peschanokopskoye
      • FK Biolog Novokubansk
        0 : 1
        Football Academy Of Ponedelnik
      • Football Academy Of Ponedelnik
        0 : 2
        Legion-Dynamo
      • 13
      • 4
      • 4
      • 5
      • 11
      • 19
      • -8
      • 16
      • FK Biolog Novokubansk
        3 : 2
        Anzhi Makhachkala-2
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 1
        Legion-Dynamo
      • Dinamo Stavropol
        1 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • Anzhi Makhachkala-2
        4 : 0
        FK Angusht Nazran
      • FC
        3 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 0
        SK
      • 12
      • 4
      • 3
      • 5
      • 17
      • 14
      • 3
      • 15
      • Druzhba Maikop
        1 : 0
        Legion-Dynamo
      • Druzhba Maikop
        3 : 1
        FK Angusht Nazran
      • FC
        0 : 0
        Druzhba Maikop
      • Druzhba Maikop
        0 : 3
        SK
      • Krasnodar II
        3 : 1
        Druzhba Maikop
      • Chernomorets Novorossijsk
        5 : 0
        Druzhba Maikop
      • 13
      • 4
      • 2
      • 7
      • 12
      • 24
      • -12
      • 14
      • Legion-Dynamo
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        2 : 2
        Spartak Vladikavkaz
      • FK Angusht Nazran
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        1 : 0
        FC
      • SK
        0 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        0 : 0
        Krasnodar II
      • 13
      • 3
      • 4
      • 6
      • 9
      • 12
      • -3
      • 13
      • Spartak Vladikavkaz
        1 : 1
        FK Angusht Nazran
      • Spartak Vladikavkaz
        1 : 2
        SK
      • Krasnodar II
        1 : 0
        Spartak Vladikavkaz
      • Spartak Vladikavkaz
        1 : 0
        Druzhba Maikop
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        2 : 2
        Spartak Vladikavkaz
      • Afips FC
        4 : 1
        Spartak Vladikavkaz
      • 12
      • 2
      • 3
      • 7
      • 10
      • 20
      • -10
      • 9
      • Afips FC
        3 : 1
        Dinamo Stavropol
      • TO
        5 : 0
        Dinamo Stavropol
      • Dinamo Stavropol
        1 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 0
        Dinamo Stavropol
      • Dinamo Stavropol
        0 : 3
        Chernomorets Novorossijsk
      • Dinamo Stavropol
        0 : 2
        Chayka Peschanokopskoye
      • 13
      • 1
      • 2
      • 10
      • 13
      • 35
      • -22
      • 5
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 3
        TO
      • Chernomorets Novorossijsk
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Kuban-2 Krasnodar
        0 : 5
        Krasnodar II
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 0
        Dinamo Stavropol
      • Chayka Peschanokopskoye
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • FK Biolog Novokubansk
        2 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • 13
      • 1
      • 0
      • 12
      • 7
      • 35
      • -28
      • 3
  • PFL,Güney 16/17 İç Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Torpedo Armavir
      Yükselme
      • TO
        2 : 0
        Football Academy Of Ponedelnik
      • TO
        5 : 0
        Dinamo Stavropol
      • TO
        2 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • 8
      • 8
      • 0
      • 0
      • 21
      • 0
      • 21
      • 24
    • 2 Alternate Text Afips FC
      • Afips FC
        3 : 1
        Dinamo Stavropol
      • Afips FC
        1 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • Afips FC
        4 : 1
        Spartak Vladikavkaz
      • 7
      • 6
      • 1
      • 0
      • 15
      • 4
      • 11
      • 19
    • 3 Alternate Text Chernomorets Novorossijsk
      • Chernomorets Novorossijsk
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Chernomorets Novorossijsk
        2 : 1
        Krasnodar II
      • Chernomorets Novorossijsk
        5 : 0
        Druzhba Maikop
      • 8
      • 6
      • 1
      • 1
      • 15
      • 4
      • 11
      • 19
    • 4 Alternate Text Krasnodar II
      • Krasnodar II
        1 : 0
        Spartak Vladikavkaz
      • Krasnodar II
        4 : 2
        FC
      • Krasnodar II
        3 : 1
        Druzhba Maikop
      • 6
      • 6
      • 0
      • 0
      • 20
      • 4
      • 16
      • 18
    • 5 Alternate Text FK Biolog Novokubansk
      • FK Biolog Novokubansk
        3 : 2
        Anzhi Makhachkala-2
      • FK Biolog Novokubansk
        0 : 1
        Football Academy Of Ponedelnik
      • FK Biolog Novokubansk
        2 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • 7
      • 4
      • 1
      • 2
      • 11
      • 5
      • 6
      • 13
    • 6 Alternate Text FK Angusht Nazran
      • FK Angusht Nazran
        1 : 0
        Krasnodar II
      • FK Angusht Nazran
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • FK Angusht Nazran
        0 : 2
        Afips FC
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 5
      • 3
      • 2
      • 13
    • 7 Alternate Text Anzhi Makhachkala-2
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 1
        Legion-Dynamo
      • Anzhi Makhachkala-2
        4 : 0
        FK Angusht Nazran
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 0
        SK
      • 8
      • 3
      • 3
      • 2
      • 13
      • 7
      • 6
      • 12
    • 8 Alternate Text Chayka Peschanokopskoye
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        Afips FC
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        TO
      • Chayka Peschanokopskoye
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • 7
      • 3
      • 3
      • 1
      • 8
      • 5
      • 3
      • 12
    • 9 Alternate Text Spartak Nalchik
      • FC
        3 : 0
        SK
      • FC
        0 : 0
        Druzhba Maikop
      • FC
        3 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 11
      • 3
      • 8
      • 11
    • 10 Alternate Text Druzhba Maikop
      • Druzhba Maikop
        1 : 0
        Legion-Dynamo
      • Druzhba Maikop
        3 : 1
        FK Angusht Nazran
      • Druzhba Maikop
        0 : 3
        SK
      • 6
      • 3
      • 0
      • 3
      • 6
      • 7
      • -1
      • 9
    • 11 Alternate Text FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        2 : 2
        Spartak Vladikavkaz
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        1 : 0
        FC
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        0 : 0
        Krasnodar II
      • 6
      • 2
      • 3
      • 1
      • 7
      • 5
      • 2
      • 9
    • 12 Alternate Text Football Academy Of Ponedelnik
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 1
        Chayka Peschanokopskoye
      • Football Academy Of Ponedelnik
        0 : 2
        Legion-Dynamo
      • 7
      • 2
      • 2
      • 3
      • 6
      • 9
      • -3
      • 8
    • 13 Alternate Text Dinamo Stavropol
      • Dinamo Stavropol
        1 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • Dinamo Stavropol
        0 : 3
        Chernomorets Novorossijsk
      • Dinamo Stavropol
        0 : 2
        Chayka Peschanokopskoye
      • 7
      • 1
      • 2
      • 4
      • 8
      • 15
      • -7
      • 5
    • 14 Alternate Text Legion-Dynamo
      • Legion-Dynamo
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        Afips FC
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        TO
      • 6
      • 1
      • 2
      • 3
      • 6
      • 9
      • -3
      • 5
    • 15 Alternate Text Ska Rostov
      • SK
        3 : 0
        FK Angusht Nazran
      • SK
        0 : 0
        Krasnodar II
      • SK
        0 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • 5
      • 1
      • 2
      • 2
      • 3
      • 4
      • -1
      • 5
    • 16 Alternate Text Spartak Vladikavkaz
      • Spartak Vladikavkaz
        1 : 1
        FK Angusht Nazran
      • Spartak Vladikavkaz
        1 : 2
        SK
      • Spartak Vladikavkaz
        1 : 0
        Druzhba Maikop
      • 4
      • 1
      • 1
      • 2
      • 3
      • 4
      • -1
      • 4
    • 17 Alternate Text Kuban-2 Krasnodar
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 3
        TO
      • Kuban-2 Krasnodar
        0 : 5
        Krasnodar II
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 0
        Dinamo Stavropol
      • 7
      • 1
      • 0
      • 6
      • 5
      • 20
      • -15
      • 3
  • PFL,Güney 16/17 Dış Saha Puan Durumu

    Son Maçlar
    • O
    • G
    • B
    • M
    • A
    • Y
    • AV
    • P
    • 1 Alternate Text Ska Rostov
      • Chernomorets Novorossijsk
        2 : 0
        SK
      • Druzhba Maikop
        0 : 3
        SK
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 0
        SK
      • 9
      • 4
      • 3
      • 2
      • 15
      • 11
      • 4
      • 15
    • 2 Alternate Text Afips FC
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        Afips FC
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        Afips FC
      • FK Angusht Nazran
        0 : 2
        Afips FC
      • 6
      • 4
      • 1
      • 1
      • 7
      • 2
      • 5
      • 13
    • 3 Alternate Text Legion-Dynamo
      • Druzhba Maikop
        1 : 0
        Legion-Dynamo
      • Anzhi Makhachkala-2
        0 : 1
        Legion-Dynamo
      • Football Academy Of Ponedelnik
        0 : 2
        Legion-Dynamo
      • 7
      • 4
      • 0
      • 3
      • 8
      • 5
      • 3
      • 12
    • 4 Alternate Text Krasnodar II
      • Kuban-2 Krasnodar
        0 : 5
        Krasnodar II
      • Chernomorets Novorossijsk
        2 : 1
        Krasnodar II
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        0 : 0
        Krasnodar II
      • 8
      • 3
      • 2
      • 3
      • 11
      • 7
      • 4
      • 11
    • 5 Alternate Text Chayka Peschanokopskoye
      • Anzhi Makhachkala-2
        1 : 1
        Chayka Peschanokopskoye
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 1
        Chayka Peschanokopskoye
      • Dinamo Stavropol
        0 : 2
        Chayka Peschanokopskoye
      • 6
      • 3
      • 2
      • 1
      • 6
      • 3
      • 3
      • 11
    • 6 Alternate Text Torpedo Armavir
      Yükselme
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 3
        TO
      • Chayka Peschanokopskoye
        1 : 1
        TO
      • Legion-Dynamo
        0 : 1
        TO
      • 5
      • 3
      • 1
      • 1
      • 8
      • 5
      • 3
      • 10
    • 7 Alternate Text Football Academy Of Ponedelnik
      • TO
        2 : 0
        Football Academy Of Ponedelnik
      • Dinamo Stavropol
        1 : 3
        Football Academy Of Ponedelnik
      • FK Biolog Novokubansk
        0 : 1
        Football Academy Of Ponedelnik
      • 6
      • 2
      • 2
      • 2
      • 5
      • 10
      • -5
      • 8
    • 8 Alternate Text FK Biolog Novokubansk
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        0 : 1
        FK Biolog Novokubansk
      • Afips FC
        1 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • TO
        2 : 0
        FK Biolog Novokubansk
      • 6
      • 2
      • 1
      • 3
      • 3
      • 7
      • -4
      • 7
    • 9 Alternate Text Spartak Nalchik
      • Chernomorets Novorossijsk
        0 : 0
        FC
      • Krasnodar II
        4 : 2
        FC
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        1 : 0
        FC
      • 8
      • 1
      • 4
      • 3
      • 8
      • 11
      • -3
      • 7
    • 10 Alternate Text FK Angusht Nazran
      • SK
        3 : 0
        FK Angusht Nazran
      • Druzhba Maikop
        3 : 1
        FK Angusht Nazran
      • Anzhi Makhachkala-2
        4 : 0
        FK Angusht Nazran
      • 7
      • 1
      • 2
      • 4
      • 7
      • 14
      • -7
      • 5
    • 11 Alternate Text Spartak Vladikavkaz
      • Krasnodar II
        1 : 0
        Spartak Vladikavkaz
      • FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
        2 : 2
        Spartak Vladikavkaz
      • Afips FC
        4 : 1
        Spartak Vladikavkaz
      • 8
      • 1
      • 2
      • 5
      • 7
      • 16
      • -9
      • 5
    • 12 Alternate Text Druzhba Maikop
      • FC
        0 : 0
        Druzhba Maikop
      • Krasnodar II
        3 : 1
        Druzhba Maikop
      • Chernomorets Novorossijsk
        5 : 0
        Druzhba Maikop
      • 7
      • 1
      • 2
      • 4
      • 6
      • 17
      • -11
      • 5
    • 13 Alternate Text Chernomorets Novorossijsk
      • TO
        2 : 0
        Chernomorets Novorossijsk
      • Football Academy Of Ponedelnik
        1 : 0
        Chernomorets Novorossijsk
      • Dinamo Stavropol
        0 : 3
        Chernomorets Novorossijsk
      • 5
      • 1
      • 1
      • 3
      • 4
      • 6
      • -2
      • 4
    • 14 Alternate Text FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • Legion-Dynamo
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • FK Angusht Nazran
        1 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • SK
        0 : 0
        FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
      • 7
      • 1
      • 1
      • 5
      • 2
      • 7
      • -5
      • 4
    • 15 Alternate Text Anzhi Makhachkala-2
      • FK Biolog Novokubansk
        3 : 2
        Anzhi Makhachkala-2
      • Dinamo Stavropol
        1 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • FC
        3 : 0
        Anzhi Makhachkala-2
      • 4
      • 1
      • 0
      • 3
      • 4
      • 7
      • -3
      • 3
    • 16 Alternate Text Kuban-2 Krasnodar
      • Chernomorets Novorossijsk
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • Chayka Peschanokopskoye
        3 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • FK Biolog Novokubansk
        2 : 0
        Kuban-2 Krasnodar
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 2
      • 15
      • -13
      • 0
    • 17 Alternate Text Dinamo Stavropol
      • Afips FC
        3 : 1
        Dinamo Stavropol
      • TO
        5 : 0
        Dinamo Stavropol
      • Kuban-2 Krasnodar
        1 : 0
        Dinamo Stavropol
      • 6
      • 0
      • 0
      • 6
      • 5
      • 20
      • -15
      • 0
  • O: Oynadığı Maç
  • G: Galibiyet
  • B: Beraberlik
  • M: Mağlubiyet
  • A: Attığı Gol
  • Y: Yediği Gol
  • AV: Avaraj
  • P: Puan
+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.