• Günün Maçları

Unutkanlığıyla ABD'yi sallayan basketbolcu

Rodallega Trabzonspor'da

"Yeter Demirören yeter" esprisi ortalığı kırdı geçirdi!

Samsunspor'dan imza şov

Martin Caceres Trabzonspor için İstanbul'da

Trabzonspor'da işler yolunda gitmiyor

Messi'den antrenmanda inanılmaz goller

Fenerbahçelileri kızdıran Beşiktaş taraftarı!

Fenerbahçe Sosa transferini yüzde 90 oranında bitirdi

Atiker Konyaspor'dan olay paylaşım

Fenerbahçe'nin gözdesinden muhteşem gol

'Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık'

'Son vuruşlarda başarılı olamadık'

Galatasaray Elazığ'da

Arapların Messi'si: Omar Abdulrahman

All-Star 2017'de Arda Turan sürprizi!

Aziz Yıldırım: “Hakem camiasında gruplaşmalar var”

İzmirli taraftarlar "Fethi Sekin" maskesi taktı

600 yıllık kızak yarışı geleneği, Kastamonu’da yaşatılıyor

Chelsea teknik direktörü Conte gazetecinin yediği pastadan isteyince...

İşte Olcay Şahan'ın veda konuşması​

Sabri'nin golünde GSTV

Carroll'den müthiş gol

Arda Turan yine attı

İkinci yarıya böyle bir başlangıç önemliydi

Trabzonlu ailenin maç heyecanı görülmeye değer cinsten

Başpehlivan Recep Kara Asya Sumo Şampiyonunu tuş etti

Olcay Şahan'dan duygulandıran veda konuşması

Basın toplantısında telefon çalınca bakın ne yaptı?

Kalecinin aklını başından alan frikik golü!

GrupA

Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
1 : 0
Manchester United Manchester United
Tivibu Spor
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
1 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
TRT 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
1 : 0
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
Manchester United Manchester United
1 : 0
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Tivibu Spor
Manchester United Manchester United
4 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
1 : 0
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
TRT 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 1
Manchester United Manchester United
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
1 : 1
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
TRT 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 0
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
Manchester United Manchester United
4 : 0
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
TRT 1
Feyenoord Rotterdam Feyenoord Rotterdam
0 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
Zorya Lugansk Zorya Lugansk
0 : 2
Manchester United Manchester United

GrupB

BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
0 : 1
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
2 : 1
Lok. Astana Lok. Astana
Lok. Astana Lok. Astana
0 : 0
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
0 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
4 : 1
Lok. Astana Lok. Astana
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
3 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Lok. Astana Lok. Astana
1 : 1
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
1 : 0
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
Lok. Astana Lok. Astana
2 : 1
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
1 : 1
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
Apoel Nicosia Apoel Nicosia
2 : 0
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
BSC Young Boys Bern BSC Young Boys Bern
3 : 0
Lok. Astana Lok. Astana

GrupC

Mainz 05 Mainz 05
1 : 1
AS Saint Etienne AS Saint Etienne
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
3 : 1
FK GABALA FK GABALA
FK GABALA FK GABALA
2 : 3
Mainz 05 Mainz 05
AS Saint Etienne AS Saint Etienne
1 : 1
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Mainz 05 Mainz 05
1 : 1
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
AS Saint Etienne AS Saint Etienne
1 : 0
FK GABALA FK GABALA
FK GABALA FK GABALA
1 : 2
AS Saint Etienne AS Saint Etienne
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
6 : 1
Mainz 05 Mainz 05
FK GABALA FK GABALA
1 : 3
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
AS Saint Etienne AS Saint Etienne
0 : 0
Mainz 05 Mainz 05
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
2 : 3
AS Saint Etienne AS Saint Etienne
Mainz 05 Mainz 05
2 : 0
FK GABALA FK GABALA

GrupD

AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 1
Dundalk Dundalk
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
3 : 4
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
5 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Dundalk Dundalk
1 : 0
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Dundalk Dundalk
1 : 2
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 2
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
0 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
2 : 1
Dundalk Dundalk
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
2 : 0
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Dundalk Dundalk
0 : 1
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
3 : 2
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
2 : 1
Dundalk Dundalk

GrupE

FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
1 : 1
AS Roma AS Roma
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
2 : 3
Austria Vienna Austria Vienna
Austria Vienna Austria Vienna
0 : 0
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
AS Roma AS Roma
4 : 0
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
1 : 2
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
AS Roma AS Roma
3 : 3
Austria Vienna Austria Vienna
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
1 : 1
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
Austria Vienna Austria Vienna
2 : 4
AS Roma AS Roma
AS Roma AS Roma
4 : 1
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
Austria Vienna Austria Vienna
1 : 2
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
FK Viktoria Plzen FK Viktoria Plzen
3 : 2
Austria Vienna Austria Vienna
FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
0 : 0
AS Roma AS Roma

GrupF

SK Rapid Vien SK Rapid Vien
3 : 2
KRC Genk KRC Genk
Sassuolo Sassuolo
3 : 0
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
KRC Genk KRC Genk
3 : 1
Sassuolo Sassuolo
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
1 : 0
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
1 : 1
Sassuolo Sassuolo
KRC Genk KRC Genk
2 : 0
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
5 : 3
KRC Genk KRC Genk
Sassuolo Sassuolo
2 : 2
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
3 : 2
Sassuolo Sassuolo
KRC Genk KRC Genk
1 : 0
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
Sassuolo Sassuolo
0 : 2
KRC Genk KRC Genk
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
1 : 1
Athletic Bilbao Athletic Bilbao

GrupG

Standart Liege Standart Liege
1 : 1
Celta Vigo Celta Vigo
Panathinaikos Panathinaikos
1 : 2
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
1 : 0
Standart Liege Standart Liege
Celta Vigo Celta Vigo
2 : 0
Panathinaikos Panathinaikos
Celta Vigo Celta Vigo
2 : 2
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
Standart Liege Standart Liege
2 : 2
Panathinaikos Panathinaikos
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
3 : 2
Celta Vigo Celta Vigo
Panathinaikos Panathinaikos
0 : 3
Standart Liege Standart Liege
Celta Vigo Celta Vigo
1 : 1
Standart Liege Standart Liege
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
2 : 0
Panathinaikos Panathinaikos
Panathinaikos Panathinaikos
0 : 2
Celta Vigo Celta Vigo
Standart Liege Standart Liege
1 : 1
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam

GrupH

Konyaspor Konyaspor
0 : 1
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Sporting Braga Sporting Braga
1 : 1
KAA Gent KAA Gent
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 : 0
Sporting Braga Sporting Braga
KAA Gent KAA Gent
2 : 0
Konyaspor Konyaspor
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
5 : 0
KAA Gent KAA Gent
Konyaspor Konyaspor
1 : 1
Sporting Braga Sporting Braga
Sporting Braga Sporting Braga
3 : 1
Konyaspor Konyaspor
KAA Gent KAA Gent
3 : 5
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
4 : 0
Konyaspor Konyaspor
KAA Gent KAA Gent
2 : 2
Sporting Braga Sporting Braga
Konyaspor Konyaspor
0 : 1
KAA Gent KAA Gent
Sporting Braga Sporting Braga
2 : 4
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk

GrupI

RB Salzburg RB Salzburg
0 : 1
FK Krasnodar FK Krasnodar
Nice Nice
0 : 1
Schalke 04 Schalke 04
Schalke 04 Schalke 04
3 : 1
RB Salzburg RB Salzburg
FK Krasnodar FK Krasnodar
5 : 2
Nice Nice
RB Salzburg RB Salzburg
0 : 1
Nice Nice
FK Krasnodar FK Krasnodar
0 : 1
Schalke 04 Schalke 04
Schalke 04 Schalke 04
2 : 0
FK Krasnodar FK Krasnodar
Nice Nice
0 : 2
RB Salzburg RB Salzburg
FK Krasnodar FK Krasnodar
1 : 1
RB Salzburg RB Salzburg
Schalke 04 Schalke 04
2 : 0
Nice Nice
Nice Nice
2 : 1
FK Krasnodar FK Krasnodar
RB Salzburg RB Salzburg
2 : 0
Schalke 04 Schalke 04

GrupJ

Karabağ FK Karabağ FK
2 : 2
Slovan Liberec Slovan Liberec
FC PAOK FC PAOK
0 : 0
Fiorentina Fiorentina
Fiorentina Fiorentina
5 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Slovan Liberec Slovan Liberec
1 : 2
FC PAOK FC PAOK
Karabağ FK Karabağ FK
2 : 0
FC PAOK FC PAOK
Slovan Liberec Slovan Liberec
1 : 3
Fiorentina Fiorentina
Fiorentina Fiorentina
3 : 0
Slovan Liberec Slovan Liberec
FC PAOK FC PAOK
0 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Slovan Liberec Slovan Liberec
3 : 0
Karabağ FK Karabağ FK
Fiorentina Fiorentina
2 : 3
FC PAOK FC PAOK
Karabağ FK Karabağ FK
1 : 2
Fiorentina Fiorentina
FC PAOK FC PAOK
2 : 0
Slovan Liberec Slovan Liberec

GrupK

Inter Milan Inter Milan
0 : 2
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Southampton Southampton
3 : 0
Sparta Prag Sparta Prag
Sparta Prag Sparta Prag
3 : 1
Inter Milan Inter Milan
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
0 : 0
Southampton Southampton
Inter Milan Inter Milan
1 : 0
Southampton Southampton
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
0 : 1
Sparta Prag Sparta Prag
Southampton Southampton
2 : 1
Inter Milan Inter Milan
Sparta Prag Sparta Prag
2 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
3 : 2
Inter Milan Inter Milan
Sparta Prag Sparta Prag
1 : 0
Southampton Southampton
Southampton Southampton
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Inter Milan Inter Milan
2 : 1
Sparta Prag Sparta Prag

GrupL

Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
2 : 0
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Villarreal CF Villarreal CF
2 : 1
FC Zurich FC Zurich
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
1 : 1
Villarreal CF Villarreal CF
FC Zurich FC Zurich
2 : 1
Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
1 : 1
FC Zurich FC Zurich
Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
2 : 2
Villarreal CF Villarreal CF
Villarreal CF Villarreal CF
1 : 2
Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
FC Zurich FC Zurich
0 : 0
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
FC Zurich FC Zurich
1 : 1
Villarreal CF Villarreal CF
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
2 : 1
Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
Osmanlıspor FK Osmanlıspor FK
2 : 0
FC Zurich FC Zurich
Villarreal CF Villarreal CF
2 : 1
Steaua Bükreş Steaua Bükreş

UEFA Avrupa Ligi, Eleme Maçları

FC Astra Ploiesti FC Astra Ploiesti
- : -
KRC Genk KRC Genk
Schalke 04 Schalke 04
- : -
FC PAOK FC PAOK

Gol Krallığı