T Ü R K İ Y E ' N İ N    B İ R İ K İ M İ
G Ü N D E M 2 ARALIK 2005 CUMA
  Ana Sayfa
  Gündem
  Politika
  Ekonomi
  Dünya
  Aktüel
  Spor
  Yazarlar
  Televizyon
  Sağlık
  Karikatür
  Bugünkü Yeni Şafak
 
  657'liler Ailesi
  Bilişim
  Çalışanın Sesi
  Diziler
  Düşünce Gündemi
  Hayat
  Kültür-Sanat
  Nar-ı Beyza
  Okur Sözcüsü
  Röportaj
  Sinema
  Yemek
  Zamanda Yolculuk
 
  Bize Yazın
  Abone Formu
  Temsilcilikler
  Reklam
  Künye
 
  Arşiv

  Yeni Şafak'ta Ara
 

Magandalar coştu

Küçükçekmece ve Bayrampaşa’da yol vermeme yüzünden çıkan kavgada 2 kişi, Tuzla’da halk otobüsü muavinleri arasında yolcu kapma yüzünden çıkan kavgada ise 1 kişi öldü

Sefaköy Tahsin Tekeoğlu Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, Tarık Dursun’un (28) kullandığı araca Tadımsan Yemek Fabrikası’na ait Şahin Güler (31) idaresindeki minibüs arkadan çarptı. Aşağı inen grupların tartışması kavgaya dönüşünce Tarık Dursun’un (28) önce kafasına sopayla vuruldu. Daha sonra bıçağını çeken Şahin Güler tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Arkadaşını kanlar içerisinde gören Halil İbrahim Ayten de ruhsatsız tabancayla arkadaşını öldüren Güler’i ayağından vurdu. Çıkan kavgada Güler’in arkadaşı Orhan Ergül de kafasından yaralandı. Kavga sırasında darp sonucu hafif yaralanan ve bir süre çevreye de ateş eden Halil İbrahim Ayten olay yerinde bulunan polislerce gözaltına alındı. Kolan Tıp Merkezi’ne kaldırılan yaralılardan Dursun, burada hayatını kaybetti. Hafif yaralı Halil İbrahim Ayten ise ayakta yapılan tedavisinin ardından emniyete götürüldü. Ayağından yaralanan Şahin Güler de tedavisinden sonra gözaltına alındı.

Bayrampaşa’da da trafikte yol vermeme nedeniyle çıkan tartışmada, bir kişi silahla vurularak öldürüldü. Cevatpaşa Mahallesi Millet Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, 34 MJS 51 plakalı otomobili kullanan Nail Gezici ile 34 M 2120 plakalı minibüsün sürücüsü Y.U. arasında yol vermeme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Y.U, Nail Gezici’yi ruhsatsız tabancayla ateş ederek boynundan vurdu. Ağır yaralanan Gezici, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olayın ardından Y.U. ile birlikte minibüste bulunan arkadaşları M.A. ve C.E. de polis tarafından gözaltına alındı.

YOLCU KAPMA KAVGASI

Tuzla’da ise özel halk otobüsü muavinleri arasında çıkan kavgada, 1 kişi bıçakla öldürüldü, 6 kişi darp edilerek yaralandı. İçmeler Mahallesi’nde bulunan durakta meydana gelen olayda, Pendik-Şişli arasında çalışan çift katlı özel halk otobüsünde muavinlik yapan Yılmaz K. ile aynı hatta çalışan başka bir çift katlı özel halk otobüsünün muavini Alican Ö. arasında yolcu kapma yüzünden kavga çıktı. Muavinlerin yakınlarının da karışmasıyla büyüyen kavgada, Yılmaz K. göğsünden aldığı bıçak darbesi sonucu olay yerinde hayatını kaybetti. Olayda, Seyithan K, Mehmet Nafiz K., Mehmet Şerif K., Alican Ö., Medet G. ve Hakan G. de çeşitli yerlerinden darp sonucu yaralandı. Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan yaralılar, tedavilerinin ardından polis tarafından gözaltına alındı.

 • İSTİHBARAT SERVİSİ/A.A.

  YOL VERMEDİ, ÖLDÜRDÜ AYAĞINDAN YARALANDI

  Sefaköy’deki yol verme yüzünden çıkan tartışma sonrası Şahin Güler, özel otomobil sürücüsü Tarık Dursun’u öldürdü. Kendisi de ayağından yaralanan Güler, “Yol verme tartışmasına girdik. Sinirlenince bıçağı rastgele salladım. Ancak kalbine isabet etmiş. Daha sonra beni ayağımdan vurdular. Şahısları daha önce hiç görmedim ve tanımıyorum” diye konuştu. Ayağından yaralanan Şahin Güler, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tedavisinden sonra polisler tarafından gözaltına alındı.

  Geri dön   Yazdır   Yukarı


 • ALPORT Trabzon Liman İşletmeciliği

  Ana Sayfa | Gündem | Politika | Ekonomi | Dünya | Kültür | Spor | Yazarlar
  Televizyon | Sağlık | Bilişim | Diziler | Künye | Arşiv | Bize Yazın
  Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı mahfuzdur. Kaynak gösterilmeden çoğaltılamaz. © Yeni Şafak
  Tasarım ve içerik yönetimi: Yeni Şafak İnternet Servisi