Erdoğan''a küfür edenlere para verdi

Editör / Internet 10:00 Haziran 10, 2013 Yeni Şafak

CHP milletvekili Alaattin Yüksel, İzmir''deki Gezi Parkı eylemlerinde Erdoğan''a küfür eden göstericilere para dağıttı. Yüksel, Gündoğdu Meydanı''nda toplanarak ''Param yok, pulum yok, sen Tayyip''e …. ziyanı yok'' sloganı atan eylemcilere cebinden çıkardığı parayı verdi. Gruptakiler, parayı aldıktan sonra hakaret içerikli slogan atmayı sürdürdü.

Erdoğan''a küfür edenlere para verdi

CHP milletvekili Alaattin Yüksel, İzmir''deki Gezi Parkı eylemlerinde Erdoğan''a küfür eden göstericilere para dağıttı. Yüksel, Gündoğdu Meydanı''nda toplanarak ''Param yok, pulum yok, sen Tayyip''e …. ziyanı yok'' sloganı atan eylemcilere cebinden çıkardığı parayı verdi. Gruptakiler, parayı aldıktan sonra hakaret içerikli slogan atmayı sürdürdü. Erdoğan''a küfür edenlere para verdi
Yayın hayatına başladığımız ilk günden itibaren ülkemizde demokrasinin tüm kurumları ile yerleşmesi, milli irade ve değerlerimizin hakim olması için tüm gücümüzle çalıştık. Bu ülkenin geleceğinin derin sularda boğulup gitmemesi için çaba sarf ettik. Fırtınalı günlerde sığınılacak bir liman olduk. Bugüne kadar ülkemize yapmış olduğumuz katkıyı bundan sonra da okurlarımızın desteği ile sürdürmeye devam edeceğiz. Her gün Yeni Şafak’la yeni bir umut olacak.

SON DAKİKA

#title#