Bingöl ve Dursun ailelerinin mutlu günü

Restoran zinciri sahibi ve ünlü sunucu Ramazan Bingöl’ün oğlu Ömer Faruk Bingöl, Sümeyye Dursun ile hayatını birleştirdi. Düğünde nikahı Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu kıydı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Düğüne gıda sektöründen konaklama sektörüne ve moda dünyasından STK temsilcilerine kadar çok sayıda önemli isim katıldı.

Restoran zinciri sahibi ve ünlü sunucu Ramazan Bingöl’ün oğlu Ömer Faruk Bingöl, Sümeyye Dursun ile hayatını birleştirdi. Düğünde nikahı Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu kıydı. Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın da katıldığı törende; İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Gurup Başkanvekili Bülent Turan, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Kırklareli Valisi Osman Şimşek, İstanbul milletvekilleri Ahmet Hamdi Çamlı, Hasan Turan ve Abdullah Güler, Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, İTO Başkanı Şekip Avdagic ve Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan şahitlik yaptı.

  • Urfa sıra gecesinin ardından sahneye Küçük İbo’nun çıktığı düğüne gıda sektöründen konaklama sektörüne ve moda dünyasından STK temsilcilerine kadar çok sayıda önemli isim katıldı.