İki geminin arasında sıkışan yunus öldü

Üsküdar’da iki geminin arasında yunus sıkıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin sıkıştığı yerden çıkardığı yunusun öldüğü öğrenildi.

Haber Merkezi İHA
Üsküdar sahilinde öğle saatlerinde iki teknenin arasına yunus sıkıştı.

Üsküdar sahilinde öğle saatlerinde iki teknenin arasına yunus sıkıştı.

Olayı gören vatandaşlar, itfaiye ve Kıyı Emniyeti ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, sıkışan balığı kurtarmak için çalışma başlattı.

Ekiplerin seferber olduğu çalışmalar sonucu yunus sıkıştığı yerden çıkarılarak, botla Harem sahiline götürüldü. Çıkarılan yunusun olay yerinde öldüğü öğrenildi.

Vatandaşlardan Hakkı Sarı, “Gemilerin arasında galiba yunus balığı sıkıştı. İtfaiye geldi, sonra deniz polisi geldi. Yunus balığını botla Kıyı Emniyeti’ne çektiler. Balık öldü” dedi.

FOTOĞRAF 9
Arnavutköy'de vicdanları kanatan görüntü: Köpeği ezip yoluna devam etti
Arnavutköy'de, bir sitenin içerisinde servis minibüsü, sokağın ortasında duran köpeği ezdi. Servisin şoförü kazayı fark etmesine rağmen, yerde kıvranan köpeğe bir süre baktıktan sonra araçtan inmeden yoluna devam etti. Kaza anı güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.

FOTOĞRAF 9
Pendik'te yangın paniği: Evimi yaktım itfaiyeye haber verin
Pendik'te madde bağımlısı olduğu iddia edilen Adem Arslanboğa, tek başına yaşadığı evi yaktı. Polis gittikten sonra olay yerinde ortaya çıkan Adem Arslanboğa, apartman sakinleri ile tartıştı. Yangın itfaiye tarafından büyümeden söndürüldü.