Kırıkkale’de eş zamanlı operasyon: Tuvaletten uyuşturucu çıktı

Kırıkkale’de uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen eş zamanlı gece operasyonunda gözaltına alınan 7 şüpheliden 2’si tutuklandı. Kapıyı koçbaşıyla kırarak eve giren polis, tuvalet deliğinde bir miktar uyuşturucu madde buldu.

Haber Merkezi İHA
Zehir tacirlerine koçbaşıyla gece operasyonu: Tuvaletten uyuşturucu çıktı

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerince, kentte uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik çalışmalar sürüyor.

Polis ekipleri tarafından yapılan 2 aylık teknik ve fiziki takip neticesinde, B.G. ve S.C.D. isimli şahısların uyuşturucu madde sattığı tespit edildi.

Savcılıktan alınan arama kararının ardından polis, 2 şüpheli şahsın ikamet ettiği evlere eş zamanlı operasyon düzenledi. Kapıyı koçbaşıyla kırarak eve giren polis, narkotik köpeği ile arama yaptı. Tuvalet deliğine atılan bir miktar uyuşturucu madde ise polis ekiplerinin dikkatinden kaçmadı.

Operasyonda gözaltına alınan 5 şüpheli şahıs, yapılan işlemlerin ardından savcılık kararıyla emniyetten serbest bırakılırken, adliyeye sevk edilen B.G. ve S.C.D., çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

FOTOĞRAF 5
Maltepe’de makas faciası: Çarpmanın etkisiyle araçlar kaldırımlara çıktı
Maltepe'de sahil yolunda makas atarak ilerleyen sürücü kazaya neden oldu. Çarpmanın etkisiyle savrulan araçlar kaldırımlara çıkarken, iki kişinin hafif yaralandığı kaza alanı motosikletli bir kuryenin cep telefonuyla kaydedildi.

FOTOĞRAF 17
Sınırda Bulgar zulmü: Dövülerek yarı çıplak halde geri itilen göçmen donarak can verdi
Bulgaristan unsurlarınca dövülerek yarı çıplak halde Edirne sınırına itilen göçmenlerden biri sınır hattında donarak hayatını kaybederken, donmak üzere olan bir göçmen hastaneye kaldırıldı.