Basın İlan Basın İlan
Şile Belediyesinden arsa satışı
Şile Belediyesi'nden arsa satışı
Şile Belediye Başkanlığı mülkiyetindeki Balibey mahallesinde bulunan 36 muhtelif nitelikte arsa ihale ile satılacak.
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden arsa satış ihalesine davet
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden arsa satış ihalesine davet
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar ilçesi, Sanayi mahallesinde bulunan tapuda 1075 ada 155 nolu parselde kayıtlı ticaret, turizm ve konut alanı imarlı arsayı 2886 Sayılı Kanun'un 35/a maddesi uyarınca kapalı teklif usulü satacak.
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alacak
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi akademik personel alacak
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversite'nin Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Ek Koşullarının ilgili hükümleri uyarınca 70 öğretim üyesi alacak.
Balıkesir Üniversitesinden akademik personel alım ilanı
Balıkesir Üniversitesi'nden akademik personel alım ilanı
Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü, 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili hükümleri uyarınca 17 öğretim üyesi alacak.
Ankara Kalkınma Ajansından proje teklif çağrısı
Ankara Kalkınma Ajansı'ndan proje teklif çağrısı
Ankara Kalkınma Ajansı, 2022 Yılı Teklif Çağrısı kapsamında Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Odağında Sosyal Ekonomi Mali Destek Programı ile toplam 10 milyon TL tutarında desteği kullandıracak.
TOKİden Tekirdağda arsa satış ihalesi
TOKİ'den Tekirdağ'da arsa satış ihalesi
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Tekirdağ Merkez Süleymanpaşa, Çorlu ve Ergene ilçelerinde 23 adet konut, sanayi ve muhtelif nitelikte arsayı 12 Ekim 2022 tarihinde açık artırma ile satacak.
Çeşme Ilıcada arsa satışa çıktı
Çeşme Ilıca'da arsa satışa çıktı
Çeşme Belediye Başkanlığı, Ilıca mahallesi Yıldızburnu mevkkinde yer alan 2.283 m² arsayı 2886 Sayılı Kanun'un 35/a maddesine göre kapalı teklifle satacak.
Maltepe Üniversitesi akademik personel alımı yapacak
Maltepe Üniversitesi akademik personel alımı yapacak
Maltepe Üniversitesi Rektörlüğü, 2547 sayılı Kanun ve T.C. Maltepe Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Yönergesi hükümleri uyarınca tam zamanlı statüde 14 Öğretim Üyesi ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğe göre 7 Araştırma Görevlisi istihdam edecek.
Fotoğraf çekim işi ihale edilecek
Fotoğraf çekim işi ihale edilecek
Zeytinburnu Belediye Başkanlığı, Nikah Salonu’nda yapılacak fotoğraf çekim işini 3 yıl süreyle 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 35 (c) Maddesi uyarınca ihale edecek.
26 ilde 365 arsa satışa çıkarıldı
26 ilde 365 arsa satışa çıkarıldı
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 26 ilde 365 muhtelif nitelikte arsayı 12 ve 13 Ekim 2022 tarihlerinde açık artırma ile satacak.
Ankara Esenboğa Havalimanında hangar mahalli kiralama ilanı
Ankara Esenboğa Havalimanı'nda hangar mahalli kiralama ilanı
Ankara Esenboğa Havalimanı 5 numaralı apron bölgesinde bulunan 623 metrekarelik 4 numaralı hangar mahalli, uçak depolama alanı olarak kullanılmak üzere KDV dâhil aylık 35 bin Türk Lirası muhammen kira bedeli üzerinden açık ihale usulü ile ihale edilerek, 31.12.2022 tarihine kadar kiraya verilecek.
Karabük Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel alacak
Karabük Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli personel alacak
Karabük Üniversitesi Rektörlüğü, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar uyarınca KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 58 sözleşmeli personel alacak.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.