Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Dünya ABDnin eski başkanları kamera karşısında koronavirüs aşısı olacak

ABD'nin eski başkanları kamera karşısında koronavirüs aşısı olacak

ABD'nin eski başkanlarından Bill Clinton, George Bush ve Barack Obama kamera karşısında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısı olmaya gönüllü olduklarını açıkladı.

Haber Merkezi AA
ABDnin eski başkanları kamera karşısında koronavirüs aşısı olacak
Bill Clinton, George Bush ve Barack Obama.

Obama, Bush ve Clinton'ın kamera karşısında aşı olarak halk arasında farkındalığı arttırmayı ve aşının güvenilir olduğunu kanıtlamayı hedeflediği ifade edildi.

Obama, SiriusXM radyo kanalında Joe Madison'a yaptığı açıklamada, ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci'yle daha önceden çalıştığını ve kendisine çok güvendiğini belirtti.

  • Fauci'nin "güvenilir" dediği aşıyı hemen yaptıracağını ifade eden Obama, bunu televizyon ekranlarında yapacağını ya da kaydedeceğini söyledi.

HALKI TEŞVİK EDECEKLER

Bush'un özel kalem müdürü Freddy Ford, Fauci ve Beyaz Saray Kovid-19 ile Mücadele Görev Gücünde yer alan Doktor Deborah Birx ile temasa geçtiklerini kaydederek, Bush'un kameralar önünde aşıyı olabileceğini belirtti.

  • Clinton’ın basın sekreteri Angel Urena de eski Başkan'ın halkı teşvik etmek için kamuoyu önünde aşı olmayı istediğini ifade etti.

Kovid-19 aşısını bulan Türk çift ABD medyasında konuşulmaya devam ediyor: Dünyayı kurtardılar
DÜNYA
Kovid-19 aşısını bulan Türk çift ABD medyasında konuşulmaya devam ediyor: Dünyayı kurtardılar
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.