Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Özgün Özgün
1

Plaka Kodları

11 Nisan Pazar , 03:02
2

İstanbul iftar saatleri 2021 Ramazan imsakiyesi – İstanbul imsakiye sahur ve iftar vakitleri 30 gün

11 Nisan Pazar , 01:42
3

2021 Ramazan gıda yardımı yapan kurumlar: SYDV, VGM, Valilik, Kaymakamlık ve belediye yardımları nasıl alınır?

11 Nisan Pazar , 10:52
4

Adalet Bakanlığı personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? 2021 CTE başvurusu sonuç sorgulama ekranı

11 Nisan Pazar , 09:23
5
Unutarak yemek içmek orucu bozar mı? İşte Diyanet'in cevabı
10 Nisan Cumartesi , 02:39
6
İmsak Saat Kaçta? 2021 İl il İmsak Vakti
10 Nisan Cumartesi , 01:51
7
Sabah namazı imsaktan sonra ne zaman kılınır?
10 Nisan Cumartesi , 01:32
8
Teravih saat kaçta: İstanbul Ankara il il teravih vakti (Teravih nasıl kılınır?)
10 Nisan Cumartesi , 10:51
9
Orucu bozan şeyler: Oruç hangi hallerde bozulur?
10 Nisan Cumartesi , 10:23
10
Teravih namazı kaç rekat? İşte Teravih namazı kılınışı
10 Nisan Cumartesi , 09:39
33 Plaka Kodu Nerenin? Araçlardaki 33 plaka neresi?
En Güzel Polis Haftası mesajları! Kısa, uzun ve anlamlı 2021 Polis Haftası mesajları
KT-1 uçak özellikleri nelerdir? KT-1 eğitim uçağı hangi ülkenin, teknik özellikleriyle nasıl bir uçak?
En güzel ve anlamlı cuma mesajları
Ramazan’da tam kapanma var mı? Ramazan'da kısıtlamalar nasıl olacak? İş yerleri kapanacak mı?
1000 TL sosyal yardım başvuru sonucu sorgulama ekranı! E-devlet ile 1000 TL sosyal yardım başvuru nasıl yapılır?
Ramazanda sofraların baştacı: Ramazan pidesi
Ramazan denilince akla gelen ilk tatlı: Fıstıklı Güllaç
Çorum deprem haberi: Son Dakika Çorum Dodurga ilçesi 4.3 şiddetinde deprem ile sallandı!
Çorum deprem haberi: Son Dakika Çorum Dodurga ilçesi 4.3 şiddetinde deprem ile sallandı!
Çorum deprem haberi: Kandilli son depremler bilgisine göre Çorum 4.3 şiddetinde deprem ile sarsıldı. Son dakika gelen deprem haberi ile Çorumlu vatandaşlar büyük panik yaşadı. AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre ise Çorum Dodurga ilçesinde meydana gelen deprem 4.2 şiddetinde. İşte son dakika Çorum deprem haberi detayları...
10 Plaka
10 Plaka
10 plaka nerenin? 10 plaka kodu hangi il? İşte bu soruların yanıtıyla birlikte ait olduğu il hakkında detaylar.
09 Plaka
09 Plaka
09 plaka nerenin? 09 plaka kodu hangi il? İşte bu soruların yanıtıyla birlikte ait olduğu il hakkında detaylar.
08 Plaka
08 Plaka
08 plaka nerenin? 08 plaka kodu hangi il? İşte bu soruların yanıtıyla birlikte ait olduğu il hakkında detaylar.
07 Plaka
07 Plaka
07 plaka nerenin? 07 plaka kodu hangi il? İşte bu soruların yanıtıyla birlikte ait olduğu il hakkında detaylar.
06 Plaka
06 Plaka
06 plaka nerenin? 06 plaka kodu hangi il? İşte bu soruların yanıtıyla birlikte ait olduğu il hakkında detaylar.
05 Plaka
05 Plaka
05 plaka nerenin? 05 plaka kodu hangi il? İşte bu soruların yanıtıyla birlikte ait olduğu il hakkında detaylar.
04 Plaka
04 Plaka
Plaka kodları, kayıtlı olduğu ili belirtmek için taşıtlara verilen numara ve harflerdir. Peki, 04 plaka nerenin plakası? 04 plaka kodu neresi, hangi il?
03 Plaka
03 Plaka
Türkiye'de plakalar 01-81 arası rakamlarla araçların kayıtlı olduğu ili temsil etmektedir. Peki, 03 plaka nerenin? 03 plaka kodu hangi il?
02 Plaka
02 Plaka
Türkiye'de plakalar 01-81 arası rakamlarla araçların kayıtlı olduğu ili temsil etmektedir. Peki, 02 plaka nerenin? 02 plaka kodu hangi il?
A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? A101 Hediye Kartı Avantajları
A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır? A101 Hediye Kartı Avantajları
Ramazan ayında A101 hediye kartları veya dijital kodları tercih edenler, operasyonel süreçlerle uğraşmıyor. Ayrıca %39'a varan daha az maliyet fırsatından da yararlanıyor. A101 Hediye Kartı Avantajları ise oldukça memnun edici gözüküyor. Peki, A101 Ramazan hediye kartı nereden, nasıl alınır? A101 sanal kart nasıl kullanılır?
Son dakika emekli haberleri: 2021 Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek? Bu sene emekli ikramiyeleri ne kadar?
Son dakika emekli haberleri: 2021 Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman verilecek? Bu sene emekli ikramiyeleri ne kadar?
Son dakika emekli haberleri: Milyonlarca emeklinin yakından takip ettiği bayram ikramiyesi hakkında detaylar merak ediliyor. Ülkemizde 2018 yılından bu zamana kadar Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı’nda emeklilere bayram ikramiyesi ödeniyor. Her sene milyonlarca emekli, “emekli bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek? Ramazan Bayramı emekli ikramiyesi ne kadar” gibi soruların yanıtını arıyor. Her sene için 1.000 liralık ödemeye '6 ayda bir enflasyon zammı yapılması' teklif edildi. 2021 emekli bayram ikramiyeleri için merak edilen tutar ve tarih bilgisi de aranmaya başladı. Peki, 2021 Ramazan Bayramı emekli bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek, ne kadar?
Unutarak yemek içmek orucu bozar mı? İşte Diyanetin cevabı
Unutarak yemek içmek orucu bozar mı? İşte Diyanet'in cevabı
Ramazan ayında en çok sorulan sorular arasında "unutarak yemek içmek orucu bozar mı?" sorusu yer alıyor. Peki, hangi durumlar orucu bozup sadece kazayı gerektirir? Oruç kefareti ne demektir? Hangi durumlarda gerekir? sorularının yanıtını haberimizde sizlerle paylaştık. İşte Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından unutarak yemek içme orucu bozar mı? sorusunun yanıtı.
İmsak Saat Kaçta? 2021 İl il İmsak Vakti
İmsak Saat Kaçta? 2021 İl il İmsak Vakti
İmsak saati, 2021 il il imsak vakitleri, her bir il için coğrafi konumlar ve gün doğumu, batımı vakitleri dikkate alınarak farklı hesaplanmışlardır. İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer iller için hesaplanan iftar ve sahur saatleri farklılıklar gösterirler. Peki, imsak kaçta?
Sabah namazı imsaktan sonra ne zaman kılınır?
Sabah namazı imsaktan sonra ne zaman kılınır?
Sabah namazı imsaktan sonra ne zaman kılınır, saat kaça kadar kılınır? soruları Ramazan ayına sayı günler kalmasıyla her Ramazan merak konusu oluyor. 13 Nisan 2021 Salı günü ilk oruç tutulacak. İmsak vaktinin girmesiyle sahur sona erecek ve iftara kadar yeme ve içme gibi orucu bozan şeylerden uzak durulacak. Bu mübarek ayda bilhassa sabah namazının vakti hakkında akıllarda bazı soru işaretleri oluşuyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından edindiğimiz bilgilere göre, sabah namazı sahurda ne zaman kılınır, imsak vakti yani ezanın okunmasıyla kılınabilir? sorularını ele aldık.
En güzel ve anlamlı cuma mesajları
En güzel ve anlamlı cuma mesajları
Müslüman alemi için büyük bir öneme sahip mübarek cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine cuma mesajı atarak aralarındaki bağı daha da güçlendiriyor. Vatandaşların birbirlerine attıkları en güzel, resimli cuma mesajları haberimizde bulabilirsiniz. Hem yazılı hem de görsel olarak hazırladığımız cuma mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Güncel, anlamlı, resimli güzel cuma mesajları ve dualarını sizler için derledik. 9 Nisan 2021 Cuma günü SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel Cuma mesajları burada.
Ramazan ne zaman: Oruç başlangıcı ve 2021 Ramazan imsakiyesi
Ramazan ne zaman: Oruç başlangıcı ve 2021 Ramazan imsakiyesi
2021 Ramazan imsakiyesi yayınlandı. Kandil günleri bitti rahmet ve bereket ayı Ramazan için geri sayım başladı. 11 ayın sultanı olan Ramazan ayı, Müslüman alemi için büyük öneme sahip. Hilalin görülmesiyle başlayacak olan oruç, hilalin görülmesiyle sona sona erecek. Tüm Müslümanlara farz olan Ramazan orucu, İslam'ın şartı olan ibadetler arasında yer alıyor. Peki, Ramazan orucu ne zaman başlıyor, ne zaman bitiyor? Ramazan bayramı ne zaman? 2021 oruç başlangıcı, ilk sahur ve iftar hangi gün? İşte tüm bu soruların yanıtları ve Ramazan imsakiyesi.
2021 Ramazan imsakiyesi! İlk sahur ilk iftar saatleri
2021 Ramazan imsakiyesi! İlk sahur ilk iftar saatleri
2021 Ramazan imsakiye tablosu haberimizde. 2021 yılı mübarek Ramazan ayının yaklaşmasıyla, sayılı günlerin kalmasıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Ramazan İmsakiyesi yayınlandı. Rahmet ve bereket ayı olan on bir ayın sultanı Ramazan orucunun ilk sahur ve ilk iftar vakitleri imsakiye tablosunda yer alıyor. İşte 2021 Ramazan imsakiyesi...
Evde teravih nasıl kılınır: Evde teravih kılınış rehberi
Evde teravih nasıl kılınır: Evde teravih kılınış rehberi
Evde teravih namazı nasıl kılınır? Teravih namazı kaç rekat? Ramazan'da teravih namazı camide kılınmayacak mı? Tüm bu soruların yanıtları şuan merak konusu olurken Diyanet İşleri Başkanlığından teravih ile ilgili açıklama geldi. Açıklamaya göre, teravih namazları camide değil evde kılınacak. Peki, evde teravih nasıl kılınır? İşte teravih kılınışı.
Aşı orucu bozar mı? Diyanetten koronavirüs aşısı açıklaması
Aşı orucu bozar mı? Diyanet'ten koronavirüs aşısı açıklaması
Koronavirüs nedeniyle aşı çalışmaları başladı. Ramazan ayında bazı vatandaşlar aşı olacak. Bu nedenle "Oruçluyken aşı olmak orucu bozar mı?" sorusu gündeme geldi. Bu soruya Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş açıklama yaptı: "Din İşleri Yüksek Kurulumuzun da açıkladığı gibi gerektiğinde oruçluyken aşı olmakta bir sakınca yoktur ve bu durum orucu bozmaz."
Bu sene kaç saat oruç tutacağız? (2021)
Bu sene kaç saat oruç tutacağız? (2021)
13 Nisan 2021 salı günü Müslümanlar 2021 yılının ilk Ramazan orucunu tutacak. Ramazan hilalinin görülmesiyle başlayan Ramazan, Şevval hilalinin görülmesiyle bayram yapılır. Ramazan ayında oruç imsak vaktiyle başlar, akşam ezanıyla iftar edilir. Bu zaman içerisinde oruç tutanlar hiç bir sıvı, katı vb. bir gıdayı vücuduna almaz. Peki, 2021 yılında kaç saat oruç tutulacak? İşte ayrıntılar.
Akşam ezanı vakti: İl il Akşam ezanı saat kaçta okunuyor?
Akşam ezanı vakti: İl il Akşam ezanı saat kaçta okunuyor?
Akşam ezanı saati, Ramazan ayının yaklaşmasıyla büyük merak konusu oldu. Akşam ezanının okunmasıyla iftarlar açılacak. İftar için akşam ezanı vaktini bekleyen Müslümanlar için il il akşam ezanı vaktini sizler için derledik. Peki, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Konya gibi büyük illerimiz başta olmak üzere 27 mart 2021 cumartesi akşam ezanı vakti saat kaçta okunuyor? İşte akşam ezanı saati.
Aşı orucu bozar mı? Diyanetten açıklama geldi
Aşı orucu bozar mı? Diyanetten açıklama geldi
Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi İdris Bozkurt, "Kovid-19 aşısı dahil olmak üzere hiçbir aşının içerisinde besleyici vitamin ve gıda içerikli bir madde bulunmamaktadır. Böyle şeyin vücuda zerk edilmesi orucu bozmamaktadır fakat ihtiyatlı hareket etmek açısında iftar ve imsak arasında olunabilir" dedi.
Cuma Namazı Kaçta? İstanbul Ankara İzmir İl İl Cuma Namazı Vakti
Cuma Namazı Kaçta? İstanbul Ankara İzmir İl İl Cuma Namazı Vakti
Cuma namazı, öğle vaktinde öğle namazı yerine kılınan 2 rekatlık farz namazdır. Cuma günü ayette de belirtildiği üzere, cuma ezanıyla tüm işlerin bırakılması ve cuma namazının kılınması emredilmektedir. Dünyada tüm Müslümanlar tarafından heyecanla takip edilen ve ayrı bir önem verilen cuma namazı vakti ülke ve il bazında farklılıklar gösteriyor. Peki, cuma namazı kaçta? İşte İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve il il cuma namazı vakitleri.
Ramazanda sofraların baştacı: Ramazan pidesi
Ramazanda sofraların baştacı: Ramazan pidesi
Gönüllerin neşesi ruhun huzuru olan onbir ayın sultanı Ramazan geldi. Tatlı telaş sardı her birimizi. En çokta mutfak telaşı. Sahurda ne yapabilirim? İftar menüsü nasıl olsun diye düşünenler için biz de kolları sıvadık. Ramazan boyunca her biri lezzetin en üst doruklarında olan tatlarla sizleri buluşturacağız. İlkinden başlıyoruz: Ramazan pidesinden. Peki Ramazan pidesi tarifi nedir ve nasıl yapılır? Detaylar tarifimizde. Kolaylıklar...
Ramazan denilince akla gelen ilk tatlı: Fıstıklı Güllaç
Ramazan denilince akla gelen ilk tatlı: Fıstıklı Güllaç
Osmanlı zamanında 'güllü aş' olarak bilinen tatlı günümüze Ramazanlarda en çok tercih edilen 'güllaç' olarak geri döndü. İçine eklenen gül suyu ile lezzetinde lezzet kalan tatlı hem hafif hem de serinletecek türden. Peki fıtıklı güllaç tarifi nedir ve nasıl yapılır? Tarifimizi mutlaka deneyin...
Yoğurt nasıl yapılır? İşte, pratik yöntemlerle evde yoğurt yapımı
Yoğurt nasıl yapılır? İşte, pratik yöntemlerle evde yoğurt yapımı
Yoğurt nasıl yapılır sorusuna uzmanlardan derlediğimiz bilgiler ile cevap veriyoruz. Evde yoğurt yapımı konusuna dair ipuçları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu makalede yer alan bilgiler ışığında hemen ev yapımı yoğurdun tadına varın. Evde yoğurt yapımı günümüzde en çok çocuk sahibi ebeveynler için önerilir.
Yoğurt kaç kalori? İşte 1 kase yoğurdun kalorisi
Yoğurt kaç kalori? İşte 1 kase yoğurdun kalorisi
Yoğurt kaç kalori diye merak ediyorsanız bu haberimizi sonuna kadar okuyun. Özellikle öğlen yemeklerinde yediğimiz 1 kase yoğurdun verdiği kalori herkes tarafından merak ediliyor. Yoğurt, genelde soğuk olarak servis edilir fakat soğuk günlerde servis edilme şeklinde değişiklik olabilir.
Yoğurt mayalama sırrı: Kavanozda Yoğurt Mayalama kaç derecede ve saatte nasıl yapılır?
Yoğurt mayalama sırrı: Kavanozda Yoğurt Mayalama kaç derecede ve saatte nasıl yapılır?
Evde yoğurt yapımı özellikle yeni doğum yapmış anneler, ev ekonomisini düşünen kişiler ve sağlıklı beslenmek isteyenler tarafından çok merak ediliyor. Koronavirüs salgını sonrası pandemi nedeniyle evlerde ekmek ve yoğurt yapımı popüler hale geldi. İnternet üzerinde yoğurt mayalama ile ilgili olarak oldukça farklı bilgiler mevcuttur. Yoğurt mayalama sırrını ve cam kavanozda yoğurt mayalama püf noktalarını haberimizde veriyoruz. Peki, yoğurt kaç saatte ve derece nasıl mayalanır?
Peynir Nasıl Yapılır? Evde Peynir Yapımı Tarifi İle Paranız Cebinizde Kalsın
Peynir Nasıl Yapılır? Evde Peynir Yapımı Tarifi İle Paranız Cebinizde Kalsın
Evde peynir yapımı uzun zamandır özellikle ev kadınları tarafından merak ediliyordu. Bu haberimizde evde peynir mayası yapma tarifine kadar birçok konuyu detaylı olarak anlatacağız. Peynir nasıl mayalanır, peynir mayası evde nasıl yapılır gibi sorulara bu haberimizde çok net bir şekilde çözüm sunuyoruz. Evde peynir yapmak hem ekonomik hem de sağlıklıdır.
Kısır nasıl yapılır: Püf noktalarıyla farklı kısır tarifi
Kısır nasıl yapılır: Püf noktalarıyla farklı kısır tarifi

Kısır, hanımların vazgeçemediği ve yemekten zevk aldığı son derece lezzetli bir yiyecektir. Çay saatlerinin en güzel ikramıdır. Peki, Adana, Antep ve Hatay usulü güzel kısır nasıl yapılır, hangi malzemeler kullanılır? İşte en leziz ve birbirinden farklı, pratik tariflerle kısırın yapılışı.

Çiçek yenir mi demeyin işte yenilebilir çiçek
Çiçek yenir mi demeyin işte yenilebilir çiçek

Sofralarımızda dekor olarak sık gördüğümüz çiçeklerin yenilebilir olanını hiç duydunuz mu? İşte bu yazımızda yenilebilir çiçeklerden bahsedeceğiz. Son zamanlarda oldukça popüler olan ve dünya mutfaklarında tercih edilen, restoranlarda sunum için tercih edilen birbirinden güzel yenilebilir çiçekler nelerdir? İşte yanıtı.

Milföyü çilekle buluşturduk: Çilekli milföy pasta
Milföyü çilekle buluşturduk: Çilekli milföy pasta
Milföyün üzerindeki çilek ve kremayla harika bir tatlı: Çilekli milföy pasta. Sunumu ve lezzetiyle bütün herkesin beğenisini kazanacak çilekli milföy pastanın yapımı da oldukça kolay. Peki çilekli milföy pasta tarifi nedir ve nasıl yapılır? İşte tarifimiz...
Çayın yanına en yakışan bir tarif: Pırasalı börek
Çayın yanına en yakışan bir tarif: Pırasalı börek
Börek denilince ilk akla kıymalı, patatesli ve peynirli olanları gelir. Bu kez ise sizlerle pırasalısını deneyeceğiz. Kokusunda hoşlanmayanlar için bir tavsiye börekte pırasa kokusu hiç yok. Fırından çıkardığınız gibi çayla harika giden bir börek. Peki pırasalı börek tarifi nedir ve nasıl yapılır? İşte tarifimiz...
Tadına doyamayacağınız bir tatlı: Muzlu cheesecake
Tadına doyamayacağınız bir tatlı: Muzlu cheesecake
Yemesi çok keyifli bir lezzetle karşınızdayız: Muzlu cheesecake. Labne peyniri ve yumuşacık muzuyla harika bir tat bırakacak damağınızda. Hazırlanması biraz zahmetli ama sonunda yediğiniz lezzete değeceğinin garantisini veriyoruz. Peki muzlu cheesecake tarifi nedir ve nasıl yapılır? Afiyetle...
Tavukla buğdayın buluştuğu tat: Tavuklu keşkek
Tavukla buğdayın buluştuğu tat: Tavuklu keşkek
Sizlerle bugün yapacağımız lezzet bir çok yörenin kendine özgü yaptığı bir yemek türü: Tavuklu keşkek. Biz Kocaeli mutfağından esinlenerek yaptık bu tarifi. Sizlerin çok beğeneceğine eminiz. Peki tavuklu keşkek tarifi nedir ve nasıl yapılır? Kolay gelsin...
Aristo diyeti: Diyet listesi ve Aristo diyeti hakkında bilinmesi gerekenler...
Aristo diyeti: Diyet listesi ve Aristo diyeti hakkında bilinmesi gerekenler...
Aristo diyeti doğru yapılırsa kısa sürede hızla kilo vermenizi sağlar. Kişilerin yaşam biçimlerini dönüştürmeyi hedefleyen Aristo diyetinin beslenme programı çiğ sebze ve meyvelerden oluşur. Aristo zayıflama diyeti ismini felsefeci Aristo’dan almıştır. Bu diyette çok dikkat etmeniz gereken önemli kurallar bulunur. Diyet aynı zamanda 8 ilkeye dayanır. Peki, Aristo diyeti nedir, nasıl yapılır? İşte, Aristo diyeti yemek listesi.
Yumurta diyeti nasıl yapılır? Yumurta diyeti potansiyel yan etkileri
Yumurta diyeti nasıl yapılır? Yumurta diyeti potansiyel yan etkileri
Yumurta diyeti yaparak kilo vermek ya da dengeli vücuda sahip olmak mümkündür. Bu durum kişinin mevcut kilo, metabolizma hızı ve farklı etmenlere göre değişiklik gösterebilir. Haşlanmış yumurta kalori ve protein değerleri hakkında detayları haberimizde bulabilirsiniz. Peki, yumurta diyeti nasıl yapılır, faydaları nelerdir?
Bağışıklık sistemi neden çöker, nasıl güçlendirilir? Canan Karatay TVNET’te yanıtladı
Bağışıklık sistemi neden çöker, nasıl güçlendirilir? Canan Karatay TVNET’te yanıtladı
Bağışıklık sistemi güçlendirme en çok merak edilen sağlık konuları arasında gelir. TVNET’teki “3 soru 3 cevap” programına konuk olan kalp ve iç hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, “Bağışıklık sistemi neden çöker, nasıl güçlendirilir?” sorusunu cevapladı. Beslenme alışkanlığımızın değişimi ile ilgili konuşan Prof. Dr. Canan Karatay, ülkemizde donanımlı hekimlerin yetiştirilme konusuna da değindi. Peki, Bağışıklık sistemi neden çöker, nasıl güçlendirilir?
Akdeniz Diyeti Nasıl Yapılır? Örnek Akdeniz diyet listesi
Akdeniz Diyeti Nasıl Yapılır? Örnek Akdeniz diyet listesi
Tanımlanmış tek bir Akdeniz diyeti olmamasına rağmen, bu beslenme şekli genellikle sağlıklı bitkisel besinler açısından zengindir. Bu diyette balık ve deniz ürünlerine odaklandığından hayvansal gıdalar nispeten daha düşüktür. Haberimizde Akdeniz diyeti ile ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz ve bu konuda pek çok harika kitap yazılmıştır. Günün sonunda Akdeniz diyeti inanılmaz derecede sağlıklı ve tatmin edicidir. Akdeniz diyeti nedir, nasıl yapılır?
Candida Diyeti hakkında bilinmesi gerekenler...
Candida Diyeti hakkında bilinmesi gerekenler...
Candida tedavi programı, insan vücudunun bağırsak florasında hali hazırda bulunan candida mantarının çoğalmasını önlemek için uygulan bir beslenme türüdür. Candida mantarının artışından sonra tedavi amaçlı uygulanır. Candida diyeti 3 farklı aşamadan oluşur ve öncesinde 3-7 günlük bir detoks ile sindirim sisteminin rahatlatılması tavsiye edilir.
Dukan diyeti hakkında bilinmesi gerekenler...
Dukan diyeti hakkında bilinmesi gerekenler...
Dukan diyeti listesi örneği arayan vatandaşlar, diyetle ilgili detayları merak ediyor. Dukan diyeti yapanlar her fırsatta memnuniyetini dile getiriyor. Peki, dukan diyeti nedir, nasıl yapılır? İşte, 5 günlük dukan diyeti listesi örneği ve daha fazlası...
Emziren anne diyeti nasıl yapılır, faydaları nelerdir ve daha fazlası...
Emziren anne diyeti nasıl yapılır, faydaları nelerdir ve daha fazlası...
Emziren anne diyeti doğru ve dengeli besin değerleri ile hazırlanmalıdır. İşte, sağlıklı ve süt arttırmaya yönelik emziren anne diyet listesi detayları...
Gaps diyeti nasıl yapılır, gerekli besinler, aşamaları ve daha fazlası...
Gaps diyeti nasıl yapılır, gerekli besinler, aşamaları ve daha fazlası...
Gaps diyeti bağırsak florasının sağlıklı olması için uygulanan özel bir diyettir. Gaps diyeti ile bireylerin tahıl ve tahıl ürünlerini, nişastalı sebzeleri kesmesi gerekir. Sıkı bir eliminasyon diyeti olarak da tanımlanır. Gut ve Psikoloji Sendromu anlamına gelen bu diyet Dr. Natasha Campbell Mc Brida tarafından icat edilmiştir.
Hurma diyeti nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler, hurma diyeti örnek menü ve daha fazlası...
Hurma diyeti nasıl yapılır, dikkat edilmesi gerekenler, hurma diyeti örnek menü ve daha fazlası...
Yedi günde ortalama 5-7 kilo vermek Hurma diyeti ile mümkündür. Haberimizde örnek menü bulabilirsiniz. Peki, Hurma Diyeti Nasıl Yapılır?
İsveç Diyeti 13 Gün Listesi: İsveç Diyeti Faydaları, Zararları ve Daha Fazlası...
İsveç Diyeti 13 Gün Listesi: İsveç Diyeti Faydaları, Zararları ve Daha Fazlası...
İsveç diyeti orijinal listesi merak edilirken, yapanlar nasıl yorumlar yapıyor sorusu da en çok yanıt arananlar arasında yer aldı. Haberimizde İsveç diyeti 13 gün listesi bulabilirsiniz. İşte İsveç diyeti orijinal listesi ve daha fazlası...
Kabak diyeti nasıl yapılır, zayıflatır mı, faydaları nelerdir ve daha fazlası...
Kabak diyeti nasıl yapılır, zayıflatır mı, faydaları nelerdir ve daha fazlası...
Kabak diyeti nasıl yapılır sorusuyla birlikte kabak diyetinin vücuda faydaları merak ediliyor. İşte kabak diyeti hakkında bilmeniz gerekenler...
Maden suyu diyeti nasıl yapılır, zayıflatır mı ve daha fazlası...
Maden suyu diyeti nasıl yapılır, zayıflatır mı ve daha fazlası...
Maden suyu diyeti için dikkat edilmesi gerekir. Faydaları kadar zararları da bulunmaktadır. Maden suyu diyeti nasıl yapılır? Maden suyu zayıflatır mı?

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.