Dünya Cumhurbaşkanı Erdoğan Pakistanda resmi törenle karşılandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Pakistan'da resmi törenle karşılandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Pakistan Yüksek Düzeyli Stratejik İşbirliği Konseyi'nin 6. Toplantısı'na katılmak üzere Pakistan'a gitti. Pakistan Başbakanı Imran Khan tarafından törenle karşılanan Erdoğan, senatör ve milletvekillerine seslenecek. Erdoğan'ın konuşmasında Keşmir Sorunu’na ilişkin de mesajlar vermesi bekleniyor.

Haber Merkezi Tvnet
Cumhurbaşkanı Erdoğan, askeri törenle karşılandı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, askeri törenle karşılandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan Başbakanı İmran Han tarafından resmi törenle karşılandı. Başbakanlık binasındaki resmi karşılama töreninde, iki ülke milli marşlarının çalınmasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tören kıtasını denetledi.

Bakanlar bir arada

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İmran Han daha sonra heyetlerini birbirlerine tanıttı. Törende, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan da hazır bulundu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.