Dünya Melania Bazen Trumpın telefonunu saklıyorum

Melania: Bazen Trump'ın telefonunu saklıyorum

Çocuklar için oluşturduğu 'Be Best' isimli kampanya kapsamında Afrika turuna çıkan ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump, şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Twitter paylaşımlarını onaylamadığını ve bu yüzden eşinin cep telefonuna el koyduğunu söyleyerek 'Bazen telefonunu ondan saklıyorum' dedi.

Haber Merkezi Diğer
 First Lady, Donald Trump'dan ayrı olarak gerçekleştirdiği gezinin ilk durağı için Gana'nın başkenti Akra'ya ardından Malawi, Kenya ve Mısır'ı ziyaret etti.
First Lady, Donald Trump'dan ayrı olarak gerçekleştirdiği gezinin ilk durağı için Gana'nın başkenti Akra'ya ardından Malawi, Kenya ve Mısır'ı ziyaret etti.

Melania Trump kocasının aşırı tweet atmasından memnun olmadığını,Twitter'a düşüncelerini yansıtan Trump'a engel olmak için bir çözüm bulduğunu, cep telefonunu sakladığını söyledi.

'Eşimin düşündüklerine her zaman katılmıyorum'

  • Twitter'de çok etkili olan Donald Trump, yaklaşık 40.000 mesajın yayınlandığı hesabında 55 milyon aboneye sahip. Trump, bazen düşüncelerini iletmek için bazen de sadece demokratlara saldırmak için her gün birkaç mesaj gönderiyor.
  • Melania Trump, "Eşimin düşündüklerine her zaman katılmıyorum ve bunu ona söylüyorum. Ona en dürüst düşüncelerimi ve tavsiyelerimi söylüyorum. Bazen dinliyor, bazen dinlemiyor. Ama ben kendi sesim, kendi fikirlerime sahibim ve ne hissettiğim benim için çok önemli" dedi.

Çocuklar için Mısır'ı ziyaret etti

ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump çocuklar için oluşturduğu "Be Best" isimli kampanyası kapsamında düzenlediği Afrika turu düzenlemişti. First Lady, Donald Trump'dan ayrı olarak gerçekleştirdiği gezinin ilk durağı için Gana'nın başkenti Akra'ya ardından Malawi, Kenya ve Mısır'ı ziyaret etti.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.