Dünya Panoda yayınladılar Babamızın doğum gününü kutlayın

Pano'da yayınladılar: Babamızın doğum gününü kutlayın

ABD'nin New Jersey eyaletinde, bir baba oğullarının bir reklam panosuna cep telefonu numarasını koyup "Babamızın doğum günün kutlayın" mesajını yazmasının ardından, binlerce kutlama telefonu ve mesajı aldı. Panoyu koyan, Ferry'nin iki oğlu, babalarına "unutulmayacak bir doğum günü" yaşatmak istediklerini belirtti.

Haber Merkezi Diğer
Panoyu koyan, Ferry'nin oğulları, babalarına "unutulmayacak bir doğum günü" yaşatmak istediklerini söyledi.
Panoyu koyan, Ferry'nin oğulları, babalarına "unutulmayacak bir doğum günü" yaşatmak istediklerini söyledi.

ABD'nin New Jersey eyaletinde, bir baba oğullarının bir reklam panosuna cep telefonu numarasını koyup "Babamızın doğum günün kutlayın" şeklinde bir talepte bulundu.

Linwood, New Jersey'de sürücüleri karşılayan yol kenarındaki panoya Chris Ferry'nin telefonunun konulmasından sonra, dünyanın dört bir yanından Ferry'nin 62'inci doğum gününü kutlamak isteyen yabancılar, hattı kilitledi.

Pano, Ferry'nin 16 Mart'taki doğum günü öncesi, geçen Perşembe günü konuldu. Ferry ilk mesajı Nick adlı birinden aldığını ve daha sonra yabancıya "Doğum günümün yaklaştığını nereden biliyorsun." diye sorduğunu, Nick'in ise "Reklam panosunda gördüm" dediğini aktardı.

Panoyu koyan, Ferry'nin Florida'da yaşayan iki oğlu, babalarına "unutulmayacak bir doğum günü" yaşatmak istediklerini belirtti.

Chris, "Yerel bir şaka olacağını, bölgedeki insanların arayacağını düşündük. Sanırım, sosyal medyaya konulduktan sonra işler çığırından çıktı." dedi.

Dünyanın dört bir yanından kutlama

Ferry, dünyanın dört bir yanından, Filipinler, Kenya, Lüksemburg, İrlanda, Guetamala, Nepal ve Avustralya'dan doğum günü mesajları aldığını belirtti.

Ferry "Dakikalar içinde telefonumdaki 10 veya 20 mesaj 600'e çıktı, telefonumu normal kullanamadım." dedi.

Ferry, başta her mesaja yanıt vermeye çalıştığını ancak daha sonra başa çıkamadığını ve Nisan ayında reklam panosunun inmesini sabırsızlıkla beklediğini belirtti.

Oğulları ise, gelecek yıl daha büyük bir reklam panosu kiralamayı planladıklarını söyledi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.