Ekonomi Casıo kadın koleksiyon bülteni yayınlandı

Casıo kadın koleksiyon bülteni yayınlandı

Casıo kadın koleksiyon bülteni yayınlandı. Üç seçenekte sunulan son tasarım Casıo kadın koleksiyonu "Seyahat Sever Kadınların Son Gözdesi", "Rengarenk Kişiliklere" ve "Göz Alıcı Elmaslar ve Japon Teknolojisi" ile paylaşıldı.

iLAN Yeni Şafak
Casıo
Casıo

Casıo kadın koleksiyon bülteni yayınlandı. Üç seçenekte son tasarım Casıo kadın koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Seyahat Sever Kadınların Son Gözdesi

Çift kadranlı dünya saati özelliği sayesinde dünyanın dört bir yanına seyahat eden kadınlar için özel olarak tasarlanan BabY-G’nin bu yeni koleksiyonu, hem nerede olursanız olun kusursuz zamanı, hem de şıklığınızın tamamlayıcısı olmayı vaad ediyor. Süper led ışık, darbelere karşı dayanıklılık, hassas kronometre, tam otomatik takvim ve 100 metreye kadar su geçirmezlik gibi başlıca özellikleriyle Casio BabY-G, tarzınızın ve hayatınızın vazgeçilmez bir parçası olmakta iddialı!

MSG-400G : 2.589 TL

www.ersasaat.com.tr

Rengarenk Kişiliklere

Mevsim ne olursa olsun, içindeki gökkuşağını her zaman tarzına yansıtmayı tercih eden, capcanlı kişiliklere özel G-SHOCK’lar, şehir hayatında göz alıcı kalmanızı sağlıyor. Her türlü darbelere karşı dayanıklı, analog-dijital bu saatin onalrca farklı rengi mevcut.

GMA-S130VC-4A : 1.319 TL

www.ersasaat.com.tr

Göz Alıcı Elmaslar ve Japon Teknolojisi Bir Arada!

Casio’nun standart dijital koleksiyonları, göz alıcı elmaslarla yeniden tasarlandı!

Teknolojinin yanında daha fazla şıklık ve zarif bir parıltı arzuluyorsan, hemen şimdi sahip olabilirsin!!!

A159WAD : 359 TL

A159WGED : 719 TL

REKLAM

www.ersasaat.com.tr

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.