Gündem 30 yıldır inşaatlarda boya yapıyordu Çektiği klip büyük beğendi topladı

30 yıldır inşaatlarda boya yapıyordu: Çektiği klip büyük beğendi topladı

Erzincan’da 30 yıldır inşaatlarda boyacılık işleri yapan evli ve 4 çocuk babası Engin Şimşek söylediği türkü ve çektirdiği klip ile sosyal medyada beğeni topladı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA
30 yıldır inşaatlarda boya yapıyordu: Çektiği klip büyük beğendi topladı
Boya badana ustasının söylediği türküye klip çekildi.

Erzincan’da 30 yıldır inşaatlarda boyacılık işleri yapan evli ve 4 çocuk babası Engin Şimşek söylediği türkü ve çektirdiği klip ile sosyal medyada beğeni topladı.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Ses sanatçısı Emrah Şimşek söz ve müziği kendisine ait olan eseri inşaat ustası olan kardeşi Engin Şimşek’in okumasını istedi. İstanbul’da söylediği ‘Gelsene Yar’ türküsüne birde klip çektirip sosyal medyada paylaşan inşaat ustası Şimşek kısa sürede büyük beğeni topladı.

AĞABEYİM İSTEDİ

Engin Şimşek, "Ben sanatçı değilim inşaat da çalışırken naçizane türkü söylüyorum. Çevremdeki arkadaşlarım sesimin güzel olduğunu söylüyorlardı. Sanatçı olan ağabeyimin isteği üzerine kendi yazdığı türküyü okudum ve dostlarımın desteği ile klip çektirdim. Sosyal medyada beğeni olunca çok gururlandım. İbrahim Tatlıses bile inşaatlarda çalıştığı sırada ünlü oldu. Ben ekmeğimi inşaattan kazanıyorum ve kazanmaya da devam edeceğim. Bu işi de hobi olarak devam ettireceğim. Şimdi yine sözü ve müziği ağabeyim Emrah Şimşek’e ait olan ‘Toplamış Çehizini Sarmış Dengini’ adlı eser var. İnşallah onu da en kısa zaman da okuyup dinleyicilerime sunacağım” diye konuştu.

İnşaat malzemeleriyle defile yapan işçilere oyunculuk teklifleri yağıyor
FOTOĞRAF 22
Title
Araklı Hükümet Konağı inşaatında çalışan işçiler, aralarında ilginç bir defile düzenledi.
Title
İnşaat malzemelerini kullanarak podyuma çevirdikleri platformda işçiler, inşaat ekipmanları ile defile gerçekleştirdi.
Title
Platformda ellerinde mala, sıva yapmakta kullanılan inşaat ekipmanları ile yürüyen işçileri, elinde demir olan kameraman rolündeki bir diğer işçi de görüntüledi.
Title
Sosyal medyada ilgi gören görüntüler 2 günde 7 milyon izlenme oranına ulaştı.
Title
Sanatçıların da videolarını paylaştığı sosyal medyada üne kavuşan inşaat işçilerine oyunculuk teklifleri geliyor.
Title
İşçiler, gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.
Title
İşçilerden Müjdat Uğur, çektikleri videonun sosyal medyada 2 günde 7 milyon izlendiğini belirterek, Milyonlarca paylaşım var. Farklı sosyal medya mecralarında da paylaşılıyor. Bu sıkıntılı pandemi sürecinde belki de böyle bir şeye ihtiyaç vardı. Tam isabetli bir zamanda böyle bir video yayınladık ve çok sevildi. Onun dışında kanallarda ve sosyal medya mecralarında da çok fazla paylaşım yapılıyor. Yurt dışından arkadaşlarımız arıyor, videoda büyük bir patlama oldu. Ayrıca buradan şarkısını kullandığımız İsmail YK'ya da çok teşekkür ediyoruz. Kendisi de hesaplarında paylaşarak bize destek verdi dedi.
Title
Tuncay Şahan da, Böyle bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Türkiye'de çok sevildik. Çok mutluyuz. Çünkü her gittiğimiz yerde bizi tanıyorlar. Bugün işten gelirken Araklı'da bizi çok güzel karşıladılar. Devamını getirmeyi düşünüyoruz. Çok olumlu yorumlar alıyoruz. Pozitif yönde muhteşem bir tepki aldık. Ciddi manada oyunculuk teklifleri alıyoruz, değerlendireceğiz diye konuştu.
Title
Özcan Arslan ise Bu videoyu çekerken, çok tutulacak gibi düşüncelerimiz yoktu. Videomuz gerçekten çok beğenildi. Trabzon ve Araklı'da herkes bizi tanıyor. 'Siz video çekenler misiniz?' şeklinde sorularla karşılaşıyoruz. Çok hoşumuza gidiyor. Kısmet olursa bu videoların devamı gelecek, bizi izlemeye devam etsinler ifadelerini kullandı.
Title
Araklı Kaymakamı Kürşad Karaca ve Belediye Başkanı Recep Çebi de hükümet konağında çalışan işçileri ziyaret ederek tebrik etti.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
İnşaat malzemeleriyle defile yapan işçilere oyunculuk teklifleri yağıyor
Trabzon'un Araklı ilçesinde, bir bina inşaatında podyuma çevirdikleri platformda inşaat ekipmanları ile düzenledikleri defile ile gündeme gelen, sosyal medyada 2 günde 7 milyon izlenme oranına ulaşan inşaat işçilerine oyunculuk teklifleri geliyor. İşçiler, gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.