Gündem AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Partimiz tüm anket ve yaş gruplarında birinci

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Partimiz tüm anket ve yaş gruplarında birinci

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 2023 ve 2024 yılında yapılacak seçimlere ilişkin yaptığı değerlendirmede, partilerinin bütün kamuoyu anketlerinde ve tüm yaş gruplarında açık ara birinci olduğunu vurgulayarak, "Bu başarılarımızın arkasında siyasi tecrübelerimiz var. Bu başarının arkasında gerçekten fedakarca çalışmanın yeri var." diye konuştu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: AK Parti tüm anket ve yaş gruplarında birinci parti
Numan Kurtulmuş

Numan Kurtulmuş, Ordu'da bir otelde düzenlenen AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmasında, 2023 ve 2024 yıllarında yapılacak seçimlere değindi.

"AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİYİZ"

Kamuoyu anketlerinden bahseden Kurtulmuş, "Bugün bütün kamuoyu anketlerinde AK Parti açık ara birinci partidir ve bütün yaş gruplarında birinci partidir. Bu başarılarımızın arkasında siyasi tecrübelerimiz var. Bu başarının arkasında gerçekten fedakarca çalışmanın yeri var." diye konuştu.

"GÖNÜLLERDEN DÜŞMEMEK ÇOK ÇOK DAHA ZOR"

Şimdi önlerinde çok daha önemli bir sınav olduğuna değinen Kurtulmuş, "Gönle girmek zordur ama gönüllerden düşmemek çok çok daha zordur. Önümüzdeki 2023 ve 2024'ün bizim açımızdan siyasal ahlak bakımından belirleyici olan kısmı burasıdır. Gönüllerden düşmemektir. Bu fedakarlık ister, daha çok çalışmak ister, daha çok emek ister. İnşallah yolumuza devam edeceğiz. Allah'ın izniyle 2023'ü kazasız belasız atlatarak 2024'de aldığımız oyun daha fazlasını alarak yolumuza devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na tepki: Bunun adı Yassıada zihniyetidir
GÜNDEM
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na tepki: Bunun adı Yassıada zihniyetidir

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan'dan 'TÜGVA' açıklaması: Türkiye'nin gençleri için en aktif vakıflarından biri
GÜNDEM
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan'dan 'TÜGVA' açıklaması: Türkiye'nin gençleri için en aktif vakıflarından biri

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.