Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuştan Yıldırım Akbulut için taziye mesajı

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan Yıldırım Akbulut için taziye mesajı

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut'un hayatını kaybetmesi nedeniyle taziye mesajı yayımladı. Kurtulmuş mesajında, "Türkiye siyasetinin zor günlerine şahitlik etmiş, Başbakanlık ve TBMM Başkanlığı vazifelerinde bulunmuş, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Sayın Yıldırım Akbulut beyefendiye Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun" dedi.

Haber Merkezi İHA
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuştan Yıldırım Akbulut için taziye mesajı
Numan Kurtulmuş

Eski başbakan ve TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Yıldırım Akbulut, 86 yaşında tedavi gördüğü Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Yıldırım Akbulut (ortada)
Yıldırım Akbulut (ortada)

Akbulut'un ölümü dolayısıyla taziye mesajı yayımlayan AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "Türkiye siyasetinin zor günlerine şahitlik etmiş, Başbakanlık ve TBMM Başkanlığı vazifelerinde bulunmuş, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Sayın Yıldırım Akbulut beyefendiye Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun" dedi.

Siyaset dünyasının acı kaybı: Eski başbakan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti
GÜNDEM
Siyaset dünyasının acı kaybı: Eski başbakan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yıldırım Akbulut için taziye mesajı
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yıldırım Akbulut için taziye mesajı
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.