Gündem Ankara ve İstanbula 187 bekçi alınacak

Ankara ve İstanbul'a 187 bekçi alınacak! Emniyet bekçi alımı ilanı

Ankara ve İstanbul'a 187 bekçi alınacak

Emniyet Genel Müdürlüğü, 8 bin bekçi alınacağını, ön başvuruların 18 Mart-1 Nisan tarihleri arasında yapılacağını açıkladı. Yapılan bekçi alımı duyurusuna göre, Ankara ve İstanbul için toplam 187 bekçi alımı yapılacağı açıklandı.

Haber Merkezi IHA
Emniyet Genel Müdürlüğü, 8 bin bekçi alımı yapacak.
Emniyet Genel Müdürlüğü, 8 bin bekçi alımı yapacak.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Ankara ve İstanbul için ilçelere bekçi alımı yapılacağını açıkladı. Açıklamada, Ankara’nın Akyurt ilçesi bir, Ayaş 12, Bala 9, Polatlı 49, Gölbaşı 4, Haymana 4, Şereflikoçhisar 6, Çamlıdere 4, Çubuk 15, Kalecik 3, Kızılcahamam 17, Elmadağ 2, Güdül 9, Kahramankazan 6, İstanbul’un Çatalca ilçesine de 37 olmak üzere toplamda 187 erkek bekçi alımı yapılacağı kaydedildi.

Adaylar, 18 Mart- 1 Nisan tarihleri arasında http://www.pa.edu.tr adresinden e-devlet şifresi ile giriş yaparak ön başvurularını yapabilecek. Alıma ilişkin sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesinden www.pa.edu.tr ilan edilecek. Adaylar alıma ilişkin ayrıntılı bilgiye Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi www.pa.edu.tr üzerinden ulaşabilecek.

8 bin bekçi alımı için başvuru şartları açıklandı
GÜNDEM
8 bin bekçi alımı için başvuru şartları açıklandı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.