Gündem Bahçeli And olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sararız

Bahçeli: And olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sararız

Bahçeli: And olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sararız

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Polatlı Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma törenine katıldı. Törende önemli açıklamalarda bulunan Bahçeli, "Tanklarıyla, toplarıyla, uçaklarıyla eğer tekrar üzerimize gelirlerse bir kez daha 15 Temmuz benzeri işgal ve ihanete kalkışırlarsa and olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sarar, okunan selaları duya duya son kanımıza son canımıza kadar bu aziz vatanı yine korur yine namertlere dünyayı dar ederiz" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi AA
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Polatlı Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma törenine katıldı.

15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklama yapan Bahçeli, "Tanklarıyla, toplarıyla, uçaklarıyla eğer tekrar üzerimize gelirlerse bir kez daha 15 Temmuz benzeri işgal ve ihanete kalkışırlarsa and olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sarar, okunan selaları duya duya son kanımıza son canımıza kadar bu aziz vatanı yine korur yine namertlere dünyayı dar ederiz" dedi.

'And olsun ki...'
OYNAT 00:36
'And olsun ki...'
Polatlı Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma töreninde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Tanklarıyla, toplarıyla, uçaklarıyla eğer tekrar üzerimize gelirlerse bir kez daha 15 Temmuz benzeri işgal ve ihanete kalkışırlarsa and olsun ki bayrağı bedenimize kefen niyetine sarar, okunan selaları duya duya son kanımıza son canımıza kadar bu aziz vatanı yine korur yine namertlere dünyayı dar ederiz' ifadelerini kullandı.


  • 53 vatandaşın hayatını kaybettiği Reyhanlı saldırısının planlayıcısı Yusuf Nazik'in yakalanmasına ilişkin ise, "Reyhanlı'da bombalı saldırıyla katledilen 53 vatandaşın azmettiricisinin zalim Esad olduğu belirginleşmiştir" şeklinde konuştu.
  • Reyhanlı saldırısının faili yakalandı
    GÜNDEM
    Reyhanlı saldırısının faili yakalandı

"Cumhur İttifakı dünden hazır ve kararlıdır"

"Zillet ittifakı hazırsa Cumhur İttifakı dünden hazır ve kararlıdır" sözleri ile yaklaşan yerel seçimi yorumlayan MHP Lideri konuşmasına, "CHP, PKK ile ittifak hedefinin bedelini elbette pahalıya ödeyecektir. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini tartışmaya açmak için gün sayan, çetele tutan, papatya falı açan siyasi bedbahtlara, hiyanet çetelerine fırsat verilmemelidir" şeklinde devam etti.

Bahçeli'nin konuşmasından öne çıkan başlıklar:

Türkiye'yi kundaklamak, haysiyet ve hassasiyetlerini kurcalamak için fırsat kollayan mihraklar unutmasınlar ki, ne verilecek ilimiz, ne teslim edilecek toprağımız ne de çizilecek sınırımız ne de vazgeçecek tek bir insanımız vardır. Bu vatan, eşantiyon ürünü, teselli ikramiyesi, bağış, lütuf, ikram veya ihsan değildir.

Bölgesel ve küresel senaristler ayaklarını denk alsınlar, ayranımızı daha fazla kabartmasınlar, sırtımıza kurban kesmeye kalkmasınlar, sabrımızı yanlışa yormasınlar, sağ duyumuzu ve vakarımızı ürkeklik sanmasınlar, sinir uçlarımıza ısrarla basmasınlar.

REKLAM

İkazen ifade ediyorum, milli sınırlarımızın diğer yakasında kaos ve karmaşanın yayılmasına hizmet eden, bu maksatla aleni faaliyet gösteren malum ülke ve çevrelerin Türkiye'nin geri adım atmayacağını anlamaları hayırlarına olacaktır.

Başkan Erdoğan MİT Başkanı Fidan'ı kabul etti
GÜNDEM
Başkan Erdoğan MİT Başkanı Fidan'ı kabul etti

Altında sert düşüş devam ediyor
EKONOMİ
Altında sert düşüş devam ediyor

TSK havadan vurdu: En az 4 terörist öldürüldü
GÜNDEM
TSK havadan vurdu: En az 4 terörist öldürüldü
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.