Gündem Bahçeliden Hulusi Akar tepkisi Düşüncesizce

Bahçeli'den 'Hulusi Akar' tepkisi: Düşüncesizce

MHP Lideri Bahçeli, Afrin harekatı devam ederken Genelkurmay Başkanı Akar'ın tanık olarak mahkemeye çağrılmasına tepki gösterdi. Bahçeli, "Bize göre TSK'nın başında halihazırda değerli bir komutan vardır ve fiilen de olsa ikincisine gerek yoktur. Genelkurmay Başkanı'nın çatı davasının görüldüğü mahkemeye tanık olarak çağırmak düşüncesizce bir karardır" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bahçeliden Hulusi Akar tepkisi: Düşüncesizce
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada, "Ülkemizin bugünkü ateşle çevrili ortamında, genelkurmay başkanını, Genelkurmay Çatı Davasının görüldüğü mahkemeye tanık olarak çağırmak, düşüncesizce alınmış bir karardır." ifadelerini kullandı.

Bahçeli, Akar'ın mahkemeye davet edilmesine böyle tepki gösterdi

Bahçeli, "Biz sabrediyoruz, samimiyetle gelişmeleri takip ediyoruz. Bize göre TSK'nın başında halihazırda değerli bir komutan vardır ve fiilen de olsa ikincisine gerek yoktur. Genelkurmay Başkanı'nın çatı davasının görüldüğü mahkemeye tanık olarak çağırmak düşüncesizce bir karardır. Türkiye son yılların en meşru operasyonunu gerçekleştirmektedir. Bu bölgeden topraklarımıza teröristler sızmaktadır. Aynı bölgeden Kilis ve Hatay'a teröristlerin attığı roketlerle çok sayıda vatandaşımız yaralanmakta, hayatlarını kaybetmektedir" dedi.

Genelkurmay'ı işgal girişimi davasında Akar tanık olarak dinlenecek
GÜNDEM
Genelkurmay'ı işgal girişimi davasında Akar tanık olarak dinlenecek

Devlet Bahçeli'den İlker Başbuğ'a Afrin tepkisi
GÜNDEM
Devlet Bahçeli'den İlker Başbuğ'a Afrin tepkisi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.