|

Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu vatandaşı tehdit etti

İstanbul'da Bakırköy Spor Vakfı Sosyal Tesisleri yıkımında bir işçi kafasına demir çarpması sonucu hayatını kaybetti. CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, tepki gösteren bir vatandaşa "Gel buraya gününü göstereyim" diyerek tehdit etti. Bu sırada zabıtalar da vatandaşa yumrukla saldırdı.

Yeni Şafak
10:38 - 11/12/2017 Pazartesi
Güncelleme: 12:38 - 11/12/2017 Pazartesi
IHA
CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, yıkımın tedbirsiz yapıldığını söyleyen vatandaşı tehdit etti.
CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, yıkımın tedbirsiz yapıldığını söyleyen vatandaşı tehdit etti.

Bakırköy Belediyesi uzun yıllardır hizmet veren Bakırköy Spor Vakfı Sosyal tesislerini yıkım kararı almış ve tartışmalarla birlikte yıkım başlamıştı. Bugün yıkım sırasında bir işçinin kafasına demir çarpması sonucu işçi hayatını kaybetti.

Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans geldi. İşçinin hayatını kaybetmesinin ardından Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da olay yerine geldi.

Bu sırada vatandaşlar işçinin hayatını kaybetmesine belediyenin tedbirsiz yıkımının neden olduğunu söyledi.

Vatandaşlardan biri Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'na tepki gösterdi. Bu sırada zabıtalar vatandaşa yumrukla saldırdı. Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu da vatandaşın üzerine yürüdü.

Zabıtalar araya girerek Bakırköy Belediye Başkanı Kerimoğlu'nu sakinleştirmeye çalıştı. Bunun üzerine Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, vatandaşı, "Gel buraya gününü göstereyim" diye tehdit etti.

Yıkım alanında gerginlik ise devam ediyor.

#Bakırköy
#Bülent Kerimoğlu
7 yıl önce