Gündem Başbakan Yardımcısı Akdoğana iki yeni görev

Başbakan Yardımcısı Akdoğan'a iki yeni görev

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'a iki yeni görev daha tevdi edildi. Akdoğan'ın görevleri arasına, legal görünüm altında illegal faaliyet yürüten yapılarla mücadelenin koordinasyonu ve Suriyeli sığınmacılarla ilgili koordinasyon eklendi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Başbakan Yardımcısı Akdoğana iki yeni görev
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın görevleri arasına, "Legal görünüm altında illegal faaliyet yürüten yapılarla mücadelenin koordinasyonu" ve "Suriyeli sığınmacılarla ilgili koordinasyon" eklendi.

Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlanan "Görev Dağılımı" konulu Başbakanlık Genelgesi'nde, Başbakan Yardımcıları arasındaki görev dağılımının belirlendiği 2015/12 Sayılı Başbakanlık Genelgesi ekinde yer alan listenin Başbakan Yardımcısı Akdoğan ile ilgili bölümüne, "Legal görünüm altında illegal faaliyet yürüten yapılarla mücadelenin koordinasyonu" ve "Suriyeli sığınmacılarla ilgili koordinasyon" görevlerinin eklendiği kaydedildi.

Genelgeyle, "Sığınmacılar" konulu, 24 Ağustos 2015 tarihli genel dağıtımlı yazı ise yürürlükten kaldırıldı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.