Gündem CHPnin kirli iş birliği ortaya çıktı Yalan ve iftira dolu paylaşımlarla polisleri hedef aldılar

CHP'nin kirli iş birliği ortaya çıktı: Yalan ve iftira dolu paylaşımlarla polisleri hedef aldılar

CHP yalan ve iftira dolu eylemlerine hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Türk Polis Teşkilatını hedef alarak yalan ve iftira dolu içerikler paylaşan "Polis Sendikası" isimli troll hesabı yöneten provokatörün CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ile irtibatlı olduğu tespit edildi. Polis memuru olduğu ortaya çıkan söz konusu şahıs tehdit ve şantaj suçlamasıyla tutuklandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
CHPnin kirli iş birliği ortaya çıktı: Yalan ve iftira dolu paylaşımlarla polisleri hedef aldılar
​CHP'nin kirli iş birliği ortay çıktı: Yalan ve iftira dolu paylaşımlarla polisleri hedef aldılar

CHP yalan ve iftira dolu eylemlerine bir yenisini daha ekledi. Türk polis Teşkilatını hedef alıp yalan ve iftira dolu içerikler paylaşan troll hesabın CHP'li Murat Bakan ile irtibat halinde olduğu ortaya çıktı.

'Polis Sendikası' adlı troll sosyal medya hesabından Türk Polis teşkilatını hedef alan, dezenformasyon amaçlı yana ve iftira dolu içerikler paylaşan hesap ile ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü harekete geçti.

Yürütülen çalışmalar neticesinde Polis Sendikası isimli troll hesabın yöneticisi Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla tutuklandı.

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan

CHP'Lİ BAKAN İLE İRTİBATLI

Söz konusu provokatörün, CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan ile irtibatlı olduğu ortaya çıktı. Konuyla ilgili İçişleri Bakanlığı yazılı bir açıklama yaptı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada 'CHP milletvekilinin bu troll hesap üzerinden aldığı ve TBMM'ye taşıdığı özel hayatın gizliliğini ihlal edem yalan ve iftiraya yönelik bu bilgiler doğru olmayıp, milletvekili sorumluluğuna yakışmayacak karalamaya yönelik algı çalışmasından başka bir şey değildir ifadelerine yer verildi.

'Usulsüz ihaleye susarsanız sizi suçlarım' diyen Mansur Yavaş 5 dakikada çark etti: Ortağına ihale verdiği iddiası üzerine ateş püskürdü
OYNAT 00:36
'Usulsüz ihaleye susarsanız sizi suçlarım' diyen Mansur Yavaş 5 dakikada çark etti: Ortağına ihale verdiği iddiası üzerine ateş püskürdü
Hiçbir ihaleye müdahalede bulunmadığını söyleyerek 'Herhangi bir yerden usulsüz bir ihale alınmışsa ve susarsanız sizi suçlarım' ifadesini kullanan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, dün gerçekleşen ABB Meclis toplantısında AK Parti ABB Belediye Meclis Üyesi Gökhan Arslan'ın ortağı olduğu şirkete ihale verdiğini söylemesi üzerine öfkelendi. Meclis kürsüsünden Arslan'a tepki gösteren Yavaş, 'Ortağına iş veren de şerefsizdir iddia eden de şerefsizdir. Ne ortağı, ortaklığım mı var benim? Hadi oradan.' dedi.

CHP'li Ataşehir Belediyesinde rüşvet çarkı
OYNAT 00:46
CHP'li Ataşehir Belediyesinde rüşvet çarkı
CHP'li Ataşehir Belediyesinde Ruhsat Müdürü Servet Ön'ün rüşvet aldığı iddia edilen görüntüleri ortaya çıktı.

Videoda Ön'ün odasında konuştuğu kişinin uzattığı bir balya parayı alarak çekmecesine koyduğu görülüyor.

Paralel çete hala dinliyor
GÜNDEM
Paralel çete hala dinliyor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.