Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğana coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından açılışı gerçekleşecek olan Yıldız Hamidiye Camii'nde vatandaşlarca karşılandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğana coşkulu karşılama
Vatandaşlar, Yıldız Hamidiye Cami'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı karşıladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından açılışı gerçekleşecek olan Yıldız Hamidiye Camii’ne geldi. Vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yoğun ilgi gösterdi.

  • 1885 yılında Sultan II. Abdülhamid tarafından yaptırılan Yıldız Hamidiye Camii, restorasyon çalışmalarının ardından bugün cuma namazıyla birlikte ibadete açılıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyon çalışmalarının tamamlanmasının ardından açılışı gerçekleşecek olan Yıldız Hamidiye Camii’nde cuma namazını kıldı.

Yıldız Hamidiye Camii, cuma namazının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından ibadete açıldı.

Öte yandan, camiye gelen vatandaşlar Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yoğun ilgi gösterdi. Çevrede ise polis ekiplerince yoğun güvenlik önlemi alındığı görüldü.

Yıldız Hamidiye Camii ibadete açılıyor
HAYAT
Yıldız Hamidiye Camii ibadete açılıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşuyor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.