Gündem Erdoğan Afrine doğru ilerliyoruz az kaldı

Erdoğan: Afrin'e doğru ilerliyoruz az kaldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bitlis'te halka seslendi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zeytin Dalı Harekatı'yla ilgili, "Oradaki dağlar hamdolsun alınmaya başlandı. Şimdi Afrin'e doğru ilerliyoruz, az kaldı" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bitliste konuştu: Afrine doğru ilerliyoruz az kaldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bitlis'te halka seslendi.

Erdoğan buradaki konuşmasında, "Silahlı Kuvvetlerimiz nerede? Silahlı kuvvetlerimiz Afrin'de PKK-PYD ve YPG'ye oraları mezar ediyor. Oradaki dağlar hamdolsun alınmaya başlandı. Şimdi Afrin'e doğru ilerliyoruz, az kaldı" ifadesini kullandı.

"Daha çok ağlayacaksınız çok"

Erdoğan, "Avrupa Parlamentosunda bazı kendini bilmezler, istikametini kaybetmiş olanlar paçavraları boynuna takarak, PKK'yı terör örgütü olarak tanıdıkları halde, terör örgütünün paçavralarıyla parlamento binasının içinde ağlıyorlardı. Daha çok ağlayacaksınız çok. Oradan o paçavraları boynunuza takmakla hiçbir yere gidemeyeceksiniz. Onlar, bizim kararımızı hiçbir zaman değiştirmeyecek" şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Bitlis 6. Olağan İl Kongresinde konuşuyor...

Özel birlik gitti ve aldı
DÜNYA
Özel birlik gitti ve aldı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.