Gündem Licede Mahalle Bizim Gençlik Bizim Programı düzenlendi

‘Lice’de Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ Programı düzenlendi

AK Parti Lice Gençlik Kolları tarafından Yenişehir Mahallesinde ‘Mahalle bizim Gençlik bizim’ programı düzenlendi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
‘Lice’de Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ Programı düzenlendi
Yenişehir Mahallesi'nde ‘Mahalle bizim Gençlik bizim’ programı düzenlendi.

Yenişehir Mahallesinde düzenlenen programa Ak Parti Lice İlçe Başkanı Abdülhalik Tuncay, Ak Parti Diyarbakır İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Veysel BAĞRAN, Ak Parti Lice İlçe Gençlik Kolları Başkanı Alparslan DOĞAN ve gençlik katılım sağladı.

Lice Gençlik Kolları Başkanı Alparslan DOĞAN, ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ gibi etkinlikleri daha fazla yapacaklarını, mahalle kültürünü unutturmayacaklarını, gençlerle birebir vakit geçirecekleri, onlarla hasbıhal edecekleri, Günü Birlik Gezi Turlarının Yapılacağını, oyunlar oynayıp keyifli vakit geçirecekleri programları daha sık yapacaklarını belirtti.

AK Parti Lice ailesinin her geçen gün büyüdüğüne dikkat çeken AK Parti Genç Gençlik Kolları Başkanı Alparslan Doğan, “Gençlik olarak dört bir yandan haykırıyor ve diyoruz ki, AK Parti’nin gençleri Olarak her zaman alandayız. Bugün burada yaptığımız toplantı bunun en güzel göstergelerinden birisidir. AK Parti bir gençlik hareketinin temsilidir. AK Parti gençlerin partisidir. AK Parti ailesi olarak her geçen gün daha da büyüyoruz” dedi.

Gençlere büyük önem verdiklerinin altını çizen Lice İlçe Başkanı Abdülhalik TUNCAY, gençlerin uyuşturucu bataklığından çıkarmak için gençlere yönelik gençliğe yönelik çalışmalarının devam edeceğini ifade etti. Başkan TUNCAY, Gençlere hitap ederek, uyuşturucu ile etkin mücadelenin; koordine ve iş birliği içerisinde ilgili kurum ve kuruluşların ortak çalışmaları ile tam anlamıyla başarıya ulaşacağına değindi. Dirik, bu hedef doğrultusunda uyuşturucu ile mücadele konusunda farkındalık oluşturabilmenin, toplumu ve geleceğimizin teminatı gençleri tehdit eden uyuşturucu sorunu ile mücadele edebilmek adına oldukça önem taşıdığına vurgu yaptı. TUNCAY,” Çocuklarımızı, gençlerimizi kazanmak, topluma ve kendilerine faydalı birer yetişkin olmalarını sağlamak hepimizin görevidir. Uyuşturucu bağımlılarını topluma yeniden kazandırmaya kararlıyız.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.